X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Odszkodowanie z OC SPRAWCY POSZKODOWANY OPEL VECTRA B 1,6 16v 1996

2015-01-05 18:34 poniedziałek ~Kris
Złodziejstwo,nie dość że dostałem 1,700zł za opla vectre b z 1996 orzekli że to szkoda całkowita,a wyliczyli naprawe na 3,480zł a wartość auta 2300. Nie dość że jestem poszkodowany przez patologiczną proame z oc sprawcy która kobieta mi wymusiła pierwszeństwo na głównej drodze przed świętami a teraz jestem bez samochodu,bo auto idzie do kasacji. Ostrzegam jak spotkacie na drodze klienta z patologicznej ubezpieczalni proama,wzywać bezwzględnie policje.Notatka z policji to jest podstawa. Załamka ludziska poprostu tępić ich w sądzie bo ja nie mam tyle kasy na założenie sprawy...
  • 2015-03-11 12:31 środa ~Kłamcy | [+] odpowiedz
    Witam my mamy podobną sytuacje z tą ubezpieczalnią. Samochód VW golf IV 2.0 z 1999 został wycieniony przez proame na 5700 zł a wycena naprawy to 25000. Uznali szkode całkowitą i do wypłaty dają 4 tysi... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.