X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.72 (1170 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

Opinia

2009-01-10 15:02 sobota ~brak podpisu
Bardzo łatwa przyjazna strona generalidirect.pl w porównaniu do całej directowej konkurencji zdecydowanie najlepsza. Cena polisy atrakcyjna w porównaniu na przykład na 4rek lub liberty czy cu - sprawdziłem wszystkie i wybrałem direct generali. Cała obsługa również profesjonalna :-) Szkodę samochodową likwidowałem jakiś czas temu i wszystko przebiegło rewelacyjnie szybko i wysokość odszkodowania mnie mile zaskoczyła... JESTEM NA TAK i wszystkich szczerze POLECAM!!!!
  • 2015-01-28 11:37 środa ~przybylowicz_lex | [+] odpowiedz
    Nie jesteście Państwo zadowoleni ze swojej polisy ubezpieczeniowej? Chcecie odstąpić od umowy z ubezpieczycielem, ale opłaty likwidacyjne są zbyt wysokie? Rozwiążemy ją za Państwa unikając dodatkowych... czytaj dalej »
  • 2014-06-29 18:49 niedziela ~Sonia | [+] odpowiedz
    ja mam ubezpieczone w generali mieszkanie i naprawdę nie narzekam. Mialam sytuaje, ze sasiad mnie zalal, ale odszkodowanie dostalam normalnie, bez opoznien i kwotowo tez ok.
  • 2014-01-24 20:06 piątek ~marekmam | [+] odpowiedz
    !!!!!!!!!! OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!! W 2012 roku miałem wypadek (jeden z klientów GENERALI ze pchał mnie z drogi podczas wyprzedzania przeleciałem przez rów i skosiłem parę drzewek ... miało to miejsce... czytaj dalej »
  • 2013-12-03 12:45 wtorek ~Violetta | [+] odpowiedz
    Ile Ci za to zapłacili!A może tam pracujesz? Nie wprowadzaj Uczciwych ludzi w kanał.
  • 2013-12-09 13:43 poniedziałek ~termo1 | [+] odpowiedz
    Witam czy ktoś jest w stanie mi dobitnie i szczególowo wytłumaczyć jak odliczyć podatek od funduszy inwestycyjnych? posiadam konto składek regularnych na które no raczej musze wpłacać do 10 lat by ni... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
    4.27
    OPINIE O Generali
  • 2013-09-03 11:34 wtorek ~investhelp.pl | [+] odpowiedz
    algorytm-zyskow.pl Nowy projekt w którym warto wziąć udział! Dużo darmowej ale jakże przydatnej wiedzy! Jeżeli wykorzystasz wskazówki możesz zacząc zarabiać.
  • 2013-08-24 15:08 sobota ~wacek | [+] odpowiedz
    Szkoda całkowita czerwiec 2012, aktualnie jest sierpień 2013 i sprawy nie zostały zakończone. Kontakt z Likwidatorem (z oddziału Katowice) niemożliwy do nawiązania. Gdyby nie pomoc Rzecznika Ubezpiecz... czytaj dalej »
  • 2013-04-15 13:28 poniedziałek ~Albert | [+] odpowiedz
    Ludzie 3 misiące czekam na wypłate pieniedzy po stłuczce z mijego AC i do dnia dzisiejszego nie dostałem nawet złotówki za remont auta zapłaciłem ze swojej kieszeni 16 tys i jak dzwoni do generali to ... czytaj dalej »
  • 2013-02-15 19:00 piątek ~Ania | [+] odpowiedz
    Ta opinia to wybitnie dzieło marketingu Generalli! Moje doswiadczenia są fatalne. Szkodę wyceniono mi na 2 tys. pln, a koszt naprawy wyniósł 14 tys. pln. Jakaś żenada. A kontakty z tą firmą to totalna... czytaj dalej »
  • 2012-04-04 23:22 środa ~agula | [+] odpowiedz
    ja tez przezywam z nimi koszmar!!!!kieyds bylam ubezpieczona w uniqa i tam w tydzien wszystko bez problemu. a tu nikt nic nie wie, nie odpowiadaja na maile, PORAZKAAAAAAAAA!!!ludzie trzymajcie sie dod... czytaj dalej »
  • 2012-03-26 12:32 poniedziałek ~Tommy | [+] odpowiedz
    A ja napiszę tak. Nie życzę nikomu aby miał coś wspólnego z tą firmą. Pojazd mój został uszkodzony w wyniku kolizji z pojazdem ubezpieczonym w Generali 3 tygodniach po oględzinach zadzwoniłem i Pani s... czytaj dalej »
  • 2012-01-24 12:38 wtorek ~Misiek | [+] odpowiedz
    Jedna wielka masakra. Nie ubezpieczajcie samochodu w firmie gdzie tylko jest jedno biuro jeszcze tylko telefoniczne. Żeby dowiedzieć się coś o szkodzie trzeba dzwonić na infolinię gdzie oni i tak gówn... czytaj dalej »
  • 2011-12-08 10:05 czwartek ~znafca | [+] odpowiedz
    Największe gówno ubezpieczeniowe, miejmy nadzieje ze kryzys ich zniszczy, zaoszczędzi to zdrowia wielu ludziom którzy są zmuszeni załatwiać odszkodowanie w tej firmie
  • 2011-10-18 11:20 wtorek ~E | [+] odpowiedz
    TOWARZYSTWO GENERALI KOSZMAR.JESTEM POSZKODOWANĄ WEDLE PRAWA W CIĄGU 30 DNI OD ZGŁOSZENIA SZKODY MIAŁAM MIEĆ KOSZTORYS I ODSZKODOWANIE.PO 46 DNIACH UPORCZYWYCH PRÓŚB I TELEFONÓW WRESZCIE DOSTAŁAM .KOS... czytaj dalej »
  • 2011-10-03 19:11 poniedziałek ~pokrzywdzony klient | [+] odpowiedz
    Jak tylko sprawca Waszej szkody ubezpieczony będzie w Generali, to bez wahania od razu wynajmijcie adwokata lub jedną z wielu kancelarii odszkodowawczej. Zaoszczędzi Wam to nerwów, czasu i zapewni ucz... czytaj dalej »
  • 2011-09-13 09:23 wtorek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Jak dla mnie firma ok. Wypłate z ubezpieczenia grupowego dostałem w ciągu 3 tygodni. Polecam biuro z Piotrkowa Trybunalskiego bardzo dobrze pomagają. Mam tam również swojego agenta który zawsze o mnie... czytaj dalej »
  • 2011-06-20 18:32 poniedziałek ~JasniePan ZEJMO | [+] odpowiedz
    JAK KTOŚ MA KŁOPOT Z LIKWIDACJĄ SZKODY W GENERALI - ZAPRASZAM. jasnie_pan_zejmo@wp.pl Przestancie pierdzielic na forach tylko konkretnie się weŹcie za załatwianie sprawy. Wyślijcie szczegóły sprawy... czytaj dalej »
  • 2011-02-03 12:15 czwartek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    chyba piszesz o innym towarzystwie ubezpieczeniowym a nie o Generali. Od dwóch miesięcy próbuję się dodzwonić bo szkoda była w listopadzie. niestety nie odbiera nikt tylko dział zawierania ubezpiczeń ... czytaj dalej »
  • 2010-12-21 18:47 wtorek ~Szabelka | [+] odpowiedz
    To towarzystwo to jakaś kpina, wiedzą jak zbierać skłądki ale kiedy przychodzi do wypłacania odszkodowań kotnakt sie urywa, akta giną i oczywiście przychodzą odmowne decyzje UNIKAĆ JAK TYLKO SIĘ DA
  • 2010-12-06 21:10 poniedziałek ~dawidt300 | [+] odpowiedz
    Mam wrażenie że to co przeczytałem to jakaś ściema. Od dwóch miesięcy czekam na wycenę szkody w tej firmie, tydzień temu dzwoniłem i prosiłem o kontakt osobę która prowadzi moją sprawę i nic, żadnego ... czytaj dalej »
  • 2010-07-30 22:24 piątek ~prawdziwy fan | [+] odpowiedz
    jak kogoś nienawidzisz.ubezpiecz swojego grata w generali.rozwal mu auto.zawału dostanie zanim kase odzyska.a tobie nic nie grozi.z wyjątkiem utraty części zniżki.naprawde super firma.jak ktoś zna lep... czytaj dalej »
  • Dno
    2010-07-30 21:45 piątek ~Rzeszowiak | [+] odpowiedz
    nigdy nie wykupię tam polisy oc.nie będę skazywał ludzi na to co mnie spotkało nawet jak by mi za darmo dawali.jak nie chcą płacić.to oszustów karmił nie będę.miałem kiedyś szkodę pzu to sprawa była p... czytaj dalej »
  • Dno
    2010-11-06 20:46 sobota ~Bati | [+] odpowiedz
    a ciekawe jak to sprawdziłeś? skoro twierdzą że nie przysłali. Takie rzeczy się zdarzają, polska policja czasem też potrafi schrzanić sprawę
  • Dno
    2010-11-08 10:38 poniedziałek ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    dokładnie nie tylko ubezpieczyciel odpowiada za wszelkiego rodzaju opóźnienia
  • Dno
    2010-11-08 18:30 poniedziałek ~Rouch | [+] odpowiedz
    za opóźnienie winny też może być bank jeśli fura jest w leasingu, przyczyną dodatkową może być nie opłacona ostatnia składka itp.
  • Dno
    2010-11-10 03:43 środa ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    za opóźnienia moga być odpowiedzialne również inne instytucje, jednak klient zazwyczaj obwinia ubezpieczyciela bo z nim ma najblizszy kontakt
  • Dno
    2011-08-24 09:42 środa ~kosa_k15 | [+] odpowiedz
    Biedni pracownicy Generali już tylko pozostało wam pisanie takich bzdur. Generali ma takie praktyki. Zwlekają z wyceną, potem bezpodstawnie umarzają sprawę kłamiąc jak się patrzy. Powołują się przy ty... czytaj dalej »
  • Dno
    2011-10-10 09:58 poniedziałek ~zawiedziony generalnie | [+] odpowiedz
    dno dna,nawet ze zgłoszeniem szkody spowodowanej przez ich klienta jest problem.dzwonisz a oni na to że wszyscy konsultanci są zajęci i że oddzwonią,i już na dzieńdoberek masz zwłokę.i jakieś tam ble ... czytaj dalej »
  • 2010-07-30 21:24 piątek ~załamany | [+] odpowiedz
    wycenę jakąś otrzymałem 40 dni mineło.ani pieniędzy ani kontaktu.nikogo tam niema.nie odbierają telefonów ani nie odpowiadają na pocztę.niech ktoś mi poradzi co robić.
  • 2011-08-24 09:23 środa ~kosa_k15 | [+] odpowiedz
    Tylko pisemnie i równolegle do RZECZNIKA PRAW UBEZPIECZONYCH. Tylko tak się z nimi rozmawia
  • 2011-08-12 08:28 piątek ~Przemek | [+] odpowiedz
    To gratuluje, że otrzymałeś kosztorys. Dzisiaj mija 40 dni od wypadku z winy kierowcy, który ubezpieczony był oczywiście w Generali a mojego kosztorysu ani widu a ni słychu. Jak się dodzwonię na infol... czytaj dalej »
  • 2011-02-21 12:49 poniedziałek ~mario | [+] odpowiedz
    mam to samo 3 miesiace zero kontaktu trzeba do jasnie panstwa nosobiscie ,ale co mnie to powinno obchodzic ich klient spowodowal krakse.
  • 2010-11-22 23:53 poniedziałek ~OLA | [+] odpowiedz
    firma windykar jedyne wyjście ściągną razem z % za upłynięcie 30dniowegon terminu który oni mają,sama mam zamiar do nich iść.
  • 2010-10-17 23:00 niedziela ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    może spróbuj załatwić to osobiściel, skoro nie możesz się skontaktować mailowo ani telefonicznie
  • 2010-10-18 20:19 poniedziałek ~Rouch | [+] odpowiedz
    ciężko się teraz skontaktować z Generali ponieważ wiele osób występuje o odszkodowania za straty poniesione w powodzi. Tak niestety jest w każdym towarzystwie
  • 2010-11-04 12:24 czwartek ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    dlatego trzeba być cierpliwym i wyrozumiałym, bo wszystkie sprawy napewno zostaną ropatrzone
  • 2011-08-24 09:28 środa ~kosa_k15 | [+] odpowiedz
    Wyrozumiałym!!!! dobre sobie. Ludzie ta firma musi zniknąć z rynku. na wycenę czekałem 7 miesięcy, zamiast ustawowych 30 dni!!!Zerowy kontakt z likwidatorem szkody. Takie praktyki ma ta firma.nie czek... czytaj dalej »
  • 2010-11-08 15:01 poniedziałek ~ms | [+] odpowiedz
    rozumiem ale jakaś przyzwoitość i kultura obowiązuje, zeby poinformować poszkodowanego o późniejszym rozpatrzeniu sprawy. Jak się ma do takich spraw wypłata odszkodowania z odsetkami za zwłokę??
  • 2010-07-30 21:17 piątek ~Rzeszowiak | [+] odpowiedz
    trzeba uważać żeby cię nikt z takim oc nie stuknoł.bo żeby pieniądze odzyskać to niewiem jak to zrobić nawet informacii o własnej szkodzie nie mogę otrzymać.załamać się można.do obrońcy praw konsument... czytaj dalej »
  • 2011-06-21 22:19 wtorek ~3x | [+] odpowiedz
    zadzwoń proszę najpierw do swojego nauczyciela języka polskiego - nie umiesz pisać, to i pewnie z czytaniem też masz problem. Ojczyzna = Polszczyzna. Potem skaczmy po innych. Kumasz bazę ?
  • 2011-07-20 07:13 środa ~Leszek | [+] odpowiedz
    Jak komuś brak argumentów, to czepia się literówek. Prawda jest taka, że Generali to firma nastawiona wyłącznie na zyski, i zupełnie nie przejmuje się dobrem klienta. Jesteś klientem jak płacisz skład... czytaj dalej »
  • 2011-01-14 17:07 piątek ~B. Gorzów | [+] odpowiedz
    Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam. Niestety autko stuknął kierowca z polisą Generali. To koszmar. Kontakt w sprawie zgłoszenia szkody telefonicznie prawie niemożliwy. Jeżeli mówią, że oddzwonią, to n... czytaj dalej »
  • 2011-07-13 14:00 środa ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Ja mam podobną sytuację z GENERALI . Jestem poszkodowana ,kobieta wyjechała mi z podporządkowanej ,była policja uznała ja winną .A teraz GENERALI napisało że odmawia zaspokojenia zgłaszanych roszczeń... czytaj dalej »
  • 2010-11-18 09:36 czwartek ~Norbert | [+] odpowiedz
    ...a nawet bardzo zła miałem zdarzenie z kierowcą mającym OC w GENErali - z jego winy oczywiście ... i bujam się z tą dziadowską firmą - nie odbierają telefonów, na infolinii powiedzieli że mam grzec... czytaj dalej »
  • 2010-12-12 22:03 niedziela ~marzena | [+] odpowiedz
    Też tak uważam. Z dnia na dzień moja opinia o tej firmie jest coraz gorsza. W moje auto też stuknął kierowca ubezpieczony w generali. Okazuje się,że moją sprawę prowadziło trzech różnych likwidatorów.... czytaj dalej »
  • 2010-10-17 22:57 niedziela ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    jeżeli opóźnienie spowodowane jest przez jakąś inną instytucję uczestniczącą w postępowaniu lub niedostarczenie odp. dokumentów przez sprawcę to ubezpieczyciel nic poza wysyłaniem ponagleń itp. nie mo... czytaj dalej »
  • 2010-10-20 22:56 środa ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    jeżeli opóźnienie zaistnieje z winy innej instytucji to takowa wie że klienci obwinią o to ubezpieczyciela, dlatego nic sobie z tego nie robią
  • 2010-10-18 20:23 poniedziałek ~Rouch | [+] odpowiedz
    zdaje sobie sprawę że takie sytuacje mogą irytować jednak nie zawsze jest to wina Generali.
  • 2011-01-14 18:03 piątek ~Poszkodowana przez sprawcę z polisą w Generali | [+] odpowiedz
    Mam pytanie. Jak zmusić Generali, aby rzeczoznawca pojawił się w terminie 7 dni, a jeżeli nie, to komórka reklamacyjna przyjęła moją reklamację, a nie przełączała na numer, którego nikt nie odbiera lu... czytaj dalej »
  • 2010-07-28 15:39 środa ~dobre | [+] odpowiedz
    ciekawe, czemu zamiast autora jest "brak podpisu" :-)))
  • 2010-10-20 22:59 środa ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    praktycznie każdy ubezpieczyciel wg tego typu komentarzy jest zły... ale jak wszystko jest ok to praktycznie nikt nie bedzie się fatygował żeby podzoielić się tym z innymi
  • 2013-10-18 21:42 piątek ~szczesliwy | [+] odpowiedz
    człowieku... za zalanie łazienki (wymiana sufitu podwieszanego szpachlowanie malowanie itp 4mkw.) wypłacili mi odszkodowanie w wysokosci 148,91zł i co mam ich chwalić? realny koszt to około 2000zł. T... czytaj dalej »
  • 2010-10-17 22:53 niedziela ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    może autor/autorka zapomniał wpisać swojego nicku ;)
  • 2010-07-28 15:38 środa ~SUPER | [+] odpowiedz
    TAAA... PROFESJONALIZM PEŁNĄ GĘBĄ - DZWONIĘ RANO-WSZYSCY KONSULTANCI SĄ ZAJĘCI, A SPRAWA JEST PILNA. W KOŃCU DZWONIĘ ZA 8 GODZIN RAZ JESZCZE NA 2 INFOLINIE - SĄ Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH CHWILOWO NIECZY... czytaj dalej »
  • 2012-01-26 17:24 czwartek ~JA | [+] odpowiedz
    Jestem po operacji,czekam już dwa miesiące na dosłownie parę złotych z odszkodowania i nie ma ani pieniędzy ani żadnej informacji na ich temat!!!!!!!!!!!!!!!!! nikt nic nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!ZŁODZIE... czytaj dalej »
  • 2011-06-21 01:20 wtorek ~antoniusz | [+] odpowiedz
    to fakt - konsultnci do kitu. Prosiłem o telefon za pół godziny, bo akurat w tym momencie nie mogłem prowadzić rozmowy - juz nie zadzwoniki - mają klienta gdzieś
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.