X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

WARTA ¯ycie
Ocena: 2.76 (1178 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeñ i Reasekuracji Warta S. A. to firma ubezpieczeniowa, która jest jedn± z najstarszych na polskim rynku. Oferuje przede wszystkim ubezpieczenia mieszkaniowe i komunikacyjne. Zapewnia równie¿ ochronê ¿ycia i zdrowia. Czy tak d³ugi sta¿ na rynku wi±¿e siê równie¿ z pozytywnymi opiniami ze strony klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Towarzystwa Ubezpieczeñ i Reasekuracji Warta S.A. w roku 2018 wynios³a 792, co daje 9,5% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
W³a¶ciwy wybór ubezpieczenia i ubezpieczyciela powinien wynikaæ z dok³adnego zapoznania siê z ofert±. Sta¿ na rynku nie powinien byæ jedynym wska¼nikiem. W³a¶nie dlatego warto porównaæ ofertê ubezpieczeniow±, któr± dysponuje TuiR Warta S.A. z ofert± innych firm ubezpieczeniowych. Na tej podstawie znacznie ³atwiej bêdzie podj±æ w³a¶ciw± decyzjê.
 
Opinie klientów to drugi istotny czynnik w dokonywaniu wyboru. W³a¶nie dlatego zachêcamy do pozostawienia swojej opinii, je¿eli wspó³pracujecie lub wspó³pracowali¶cie kiedy¶ z firm± TuiR Warta S.A. Taka relacja mo¿e byæ naprawdê istotna dla przysz³ych ubezpieczonych. 

Opinia

2010-02-22 20:32 poniedzia³ek ~Dejavu413
27.01. - zdarzenie, 01.02 - kontakt rzeczoznawcy. 22.02 - wyp³ata odszkodowania. Wszystko w jak najlepszym porz±dku. Mimo wielu negatywnych opinii, które siê tu pojawiaj± - w moim przypadku, wszystko odby³o siê sprawnie i dzi¶ ju¿ mam pieni±¿ki i mogê naprawiaæ auto.
  • 2010-02-23 10:49 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    to nie Dejavu tylko cud albo zwyk³a konfabulacja. Nie wie¿ê w ¿adn± pozytywn± opiniê o tej firemce. a poza tym czy wynik prawie miesi±ca czasu czekania na odszkodowanie jest zadawalaj±ce?
  • 2010-02-23 12:27 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    Witam. Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma 30 dni na wyp³atê odszkodowania, wiêc "prawie miesi±c czasu czekania na odszkodowanie" jest jak najbardziej zgodne z prawem. Proszê zajrzeæ do Ustawy.
  • 2010-02-23 14:46 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    zachêcam do siêgniêcia s³ownika je¿yka polskiego, czy zwrot zadawalaj±cy w formie pytania oznacza sprzeczne z prawem
  • 2010-02-23 15:31 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    je¿yka? polska je¿yk trudna je¿yk... Chyba nie o jêzyku polskim bêdziemy tutaj rozprawiaæ? A prawo to prawo i czy pracuje Pan 15 km od miejsca zamieszkania i nie ma Pan czym dojechaæ, to nie jest wina... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 15:53 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    To ciekawostka, bo jak prosi³em o pojazd zastêpczy powiedziano mi ¿e mi siê nie nale¿y. Mo¿e napiszecie jaki artyku³ umo¿liwia uzyskanie pojazdu zastêpczego. A g³ówny temat, to czy morelne jest wyplac... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Warta na:
    4.42
    OPINIE O Warta
  • 2010-02-23 18:03 wtorek ~xxx | [+] odpowiedz
    Jesli piszac "moralne" ma Pan na mysli "spolecznie przyjete i zgodne z prawem", to tak, wyplacanie odszkodowania przed uplynieciem 30 dni jest moralne. Moralne jest tez wyplacenie ... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 21:04 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    Ja równie¿ pozdrawiam serdecznie zadowolonych z siebie pracowników firemki warta. Tylko szkoda ludzi którym wciskacie ciemnotê jacy jeste¶cie wspaniali, a wszystko w ko³o jest z³e. policja notatek nie... czytaj dalej »
  • 2010-02-24 15:54 ¶roda ~xxx | [+] odpowiedz
    Nigdzie nie napisalam ze Warta jest ach i och, odnioslam sie tylko do moralnosci ktora to biedaczke wezwano na dywanik, zupelnie zreszta niepotrzebnie. Swoich praw moze Pan dochodzic na drodze sadow... czytaj dalej »
  • 2010-02-24 17:53 ¶roda ~Franek | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie, swoje prawa ju¿ pozna³em, piszê dla przyjemno¶ci, inwektywami pan rzuca na tym forum, robi± to równie¿ inne osoby, ale to nie powód aby wytykaæ to tylko jednej osobie. Najpierw oceñ si... czytaj dalej »
  • 2010-02-24 19:56 ¶roda ~xxx | [+] odpowiedz
    Ciekawe rzeczy Panu sprawiaja przyjemnosc, doprawdy! Jeszcze raz dodam, ze nazwalam konsultanta "biednym" w kontekscie Panskiej z nim rozmowy, myslalam ze wyrazilam sie na tyle jasno, ze Pa... czytaj dalej »
  • 2010-02-24 21:08 ¶roda ~Franek | [+] odpowiedz
    Odbiegaj±c od naszego tematu, jak Pan skomentuje wypowiedz cz³owieka podaj±cego siê za pracownika warty
  • 2010-02-26 22:33 pi±tek ~... | [+] odpowiedz
    A mo¿e tak na koniec numer sprawy? Jestem ciekawy o co chodzi i chcia³bym powy¿sz± konwersacjê osadziæ w realiach sprawy szkodowej.
  • 2010-02-27 13:45 sobota ~xxx | [+] odpowiedz
    Oj, wiesz przeciez ze latwiej przyjsc, napluc, podkolorowac przy okazji (nikt, wszyscy, zawsze) i anonimowo sie wyzyc, niz podac numer sprawy i tym samym ujawnic rozmowcy co naprawde sie dzieje w spra... czytaj dalej »
  • 2011-04-26 16:28 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    Jeszcze tu pracujecie ?
  • 2010-02-24 21:05 ¶roda ~Franek | [+] odpowiedz
    A sk±d u Pana pomys³ ¿e konsultanci byli biedni podczas naszych rozmów. Totalny, kolejny absurd. Zapewniam, ¿e by³o wrêcz przeciwnie. Rozmowy s± nagrywane, a ja skrupulatnie notowa³em daty i godziny p... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 16:00 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    morelne, morelne....
  • 2010-02-23 21:10 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    b³êdy piêknie wychwytujesz to siê ceni ale na pytania raczej odpowiadaæ nie potrafisz, nawet mnie to nie dziwi
  • 2010-02-26 22:26 pi±tek ~qwesdf | [+] odpowiedz
    Franek stul morde, nie napisa³e¶ numeru szkody, raz piszesz o prawie miesi±cu likwidacji potem o 4. Widzê ¿e jeste¶ typowym pieniaczem, nie przeczyta³e¶ OWU i masz pretensje ¿e nie dosta³e¶ tego co Ci... czytaj dalej »
  • 2010-03-01 19:33 poniedzia³ek ~Franek | [+] odpowiedz
    Cz³owieku, jasnowidz to jeste¶ kiepski, widzê równie¿ ¿e masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
  • 2010-02-23 21:59 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    Nie pamiêtam, ¿eby¶my byli na "TY", ale pamiêtam, ¿e to Pan jako pierwszy wytkn±³ mi braki w jêzyku polskim. Je¶li za¶ chodzi o odpowiadanie na pytanie- nie zada³ mi Pan ¿adnego konkretnego.... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 22:08 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    Ha ha ha - dowcip godny waszej firmy. masz racje, to dy³a pro¶ba o podanie przepisu prawnego a nie pytanie.
  • 2010-02-23 22:10 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    A ju¿ mia³am Panu pomóc... Ale za brak szacunku i braki w wychowaniu odpowiadaæ nie mogê... Z reszt± szkoda czasu na pisanie, proszê o kontakt z CAW-mo¿e tam uzyska Pan odpowied¼. Ja nie jestem na szc... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 22:26 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    ³atwo wytykaæ innym jak swoich siê nie widzi"Pankiej"
  • 2010-02-23 22:17 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    niestety pomagaæ z ca³ym szacunkiem nie potraficie, a o wychowaniu i szacunku to nie wspominajcie przed spojrzeniem w lustro.
  • 2010-02-23 22:20 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    W lustro mogê spokojnie zagl±daæ- proszê nie mierzyæ wszystkich swoj± miar±... Ja na szczê¶cie mam super klientów i nie zalegam z wyp³atami = sumienie czyste
  • 2010-02-23 22:32 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    to ¿yczê warcie samych takich pracowników bo ja ich nie spotka³em, a przecie¿ nie wykluczone ¿e to w³a¶nie Pani bra³a udzia³ w mojej szkodzie
  • 2010-02-23 14:34 wtorek ~Franek | [+] odpowiedz
    I ja siê z tym zgadzam. Jest to zgodne z prawem, powiem wiêcej nawet 90 dni jest zgodne z prawem. Wystarczy zrzuciæ winê na policje i mamy 90 dni. Ale czy 30 dni czekania na odszkodowanie w sprawie pr... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.