X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Opinia

2009-01-08 22:04 czwartek ~Danowsky
Korzystam z usług CU od kilku lat. Miałem wypłatę z powodu uszczerbku na zdrowiu i z polisy autocasko. Wszystko w najlepszym porządku załatwione.
  • 2010-02-03 23:00 środa ~auto złom | [+] odpowiedz
    Uszczerbek na zdrowiu z AC... PAN SAMOCHODZIK to Ty?????
  • 2009-06-16 14:13 wtorek ~marcineke | [+] odpowiedz
    Ja równiez opłaciłem na drugi rok pakiet AC/OC super cena narazie nie korzystałem z AC ale skorzystałem z Asistance i jestem pod wrazeniem jakości obsługi bardzo wysoki poziom.
  • 2009-01-09 11:59 piątek ~niezadowolony i zawiedziony | [+] odpowiedz
    a wręcz przeciwnie - równiez szkody miałem - skutek taki że przeszedłem do innego towarzystwa i zawarłem ubezpieczenia na takich samych zasadach taniej - i tam miałem szkody - tylko że tym razem odszk... czytaj dalej »
  • 2010-10-20 22:59 środa ~nabita w butelkę przez aviva | [+] odpowiedz
    witam polecam trzymać się z dala od cu i nie jest to kwestia agenta ja miałam ubezpieczenie u agenta lidera który pięknie mówił na spotkaniach przeniosłam wszystko do cu pozostawiając jedną polisę w a... czytaj dalej »
  • 2010-12-11 10:52 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
    to złe wieści, znam osobiście dwie osoby z sr z wypłaconym swiadczeniem NP (PZ się nie należy) i zapewniam że to nie aktor, ani pracownik aviva...ważna była interpretacja OWU...bodajże chodziło czy mo... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
    3.89
    OPINIE O Aviva
  • 2009-08-23 10:27 niedziela ~M | [+] odpowiedz
    Agencino Z Allianz przestań pier.....
  • 2009-03-19 16:22 czwartek ~Doradca CU | [+] odpowiedz
    Tylko kilka słów: widze że polecasz Allianz a akurat tak się składa że jestem doradcą CU i jednym z moich najlepszych klientów jest właśnie Dyrektor jednego z oddziałów Allianz! Czyli człowiek który s... czytaj dalej »
  • 2010-02-21 20:44 niedziela ~demotywator | [+] odpowiedz
    Bo go zmyśliłeś i tą bajeczke żeby promować Avive.W innym wypadku podaj jego dane i się go zapytamy dlaczego lubi avive.
  • 2010-02-11 17:18 czwartek ~rewolucjonusta | [+] odpowiedz
    bo to koleś kolesia z tego samego koryta
  • 2009-11-22 17:19 niedziela ~prawy człek | [+] odpowiedz
    Hehe,dobre ,ale podpucha,podaj mi nazwisko tego dyrektora bajkopisarzu!!!
  • 2009-07-13 10:56 poniedziałek ~Znawca tematu | [+] odpowiedz
    Odpowiedź jest prosta. Jeśli jesteś paracownikiem danej firmy, a zwłaszcza Dyrektorem to istnieje podejrzenie wpływu na wysokość twojej ewentualnej szkody. Sam jestem szefem jednego z oddziałów towarz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.