X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON
Ocena: 2.56 (535 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aegon to międzynarodowa firma ubezpieczeniowa z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach majątkowych. Szczególnie bogata jest jej oferta ubezpieczenia domów i mieszkań. Jej obecność na polskim rynku można liczyć w latach. Czy tak długi staż to również duże zadowolenie klientów?
 
Opinie klientów, które można znaleźć w sieci są dość zróżnicowane. Trudno więc jednoznacznie stwierdzić, czy doświadczenia z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Aegon można zaliczyć do udanych czy raczej nie.
 
Wybór ubezpieczenia jednakże w dużym stopniu uzależniony jest od tego, co o danej firmie sądzą jej dotychczasowi klienci. W pierwszej kolejności powinno się sprawdzić ofertę produktową firmy. Jak propozycje ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeniowego Aegon kształtują się na tle konkurencyjnych firm. Dopiero wówczas warto sprawdzić, jak te polisy oceniają inni.
 
Klienci, którzy mają doświadczenia z firmami ubezpieczeniowymi są doskonałym źródłem informacji na temat tego, jak dana firma radzi sobie w praktyce. Czy jej oferta i obietnice pokrywają się z faktyczną działalnością. Dlatego też zachęcamy do pozostawienia swojej opinii wszystkich, którzy współpracowali z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Aegon. Wasze relacje mogą być bardzo cenne. 
Odpowiedzi: 360
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.