X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

ALLIANZ
Ocena: 2.70 (1032 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. to firma ubezpieczeniowa, która oferuje ubezpieczenia na życie i zdrowie, ale również zapewnia ochronę majątkową, w tym ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Firma jest stosunkowo dobrze znana w Polsce. Czy równie dobrze jest oceniana?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Allianz Polska Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w roku 2018 wyniosła 457, co daje 5,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwej polisy powinien być podyktowany wieloma różnorodnymi czynnikami. Wśród nich znajduje się nie tylko zakres ofertowy. Warto porównać, co proponuje Allianz TuiR S.A. z ofertą innych firm i między innymi na tej podstawie dokonać wyboru.
 
Opinie klientów również stanowią bardzo ważny czynnik w podejmowaniu decyzji. Właśnie dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Jeżeli mieliście lub macie do czynienia z firmą Allianz TuiR S.A. to dajcie znać, jak wygląda ta współpraca. Może Wasze opinie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

Brak kompetentnych pracowników

2016-07-08 13:27 piątek ~aguhaa
W poniedziałek miną dwa tygodnie od zgłoszenia szkody, najpierw Pani na infolinii powiedziała, że rzeczoznawca ma tydzień na kontakt ze mną po tygodniu nikt się nie odezwał więc znów zadzwoniłem, to się dowiedziałem od innej Pani, że mają czas bo 7 dni nie minęło, bo chodziło jednak o dni robocze. Znowu nic, więc zadzwoniłem 9 dnia. Odebrał jakiś Pan i już myślałem, że się dogadaliśmy miał mi wysłać dokumenty do sprawdzenia i przekazać sprawę rzeczoznawcy i co?jajco delikatnie mówiąc jest piątek w poniedziałek miną dwa tygodnie jak samochód stoi nikt się nie pojawił a ja dziś dostałem na maile wykaz dokumentów jakie mam im dosłać plus te do wypełnienia- nikogo nie obchodzi, że człowiek nie ma skanera itd w dodatku jakby nie można mi było tego dać gdy pierwszy raz dzwoniłem i zgłaszałem szkodę a nie ktoś sobie przypomniał o tym po dwóch tygodniach. Wygodnictwo aż kipi, siedzą przy tych telefonach i nic załatwić nie potrafią jakby mieli kontakt z klientem i indywidualnie musieli z nim rozmawiać i wiedzieliby, że mogą być z tego rozliczeni to inaczej by pracowali a tak najlepiej wyślij nam wszystko i się odwal może kiedyś się odezwiemy. Ludzie trzymajcie się od nich z daleka.
  • 2016-08-04 23:16 czwartek ~REKLAMACJA TOYOTA/ALIANZ | [+] odpowiedz
    POBRALI 260 PLN ZA HOLOWANIE. CHOCIAŻ MAM DARMOWE. JUŻ DWA TYGODNIE TELEFONUJĘ I NIC. NIE CHCĄ ODDAĆ. PRACOWNICA TOYOTY/ ALIANZ ZADZWONIŁA Z NIE ISTNIEJĄCEGO TELEFONU. NIKT NIE ZNA PRAWA, NAWET PRAWN... czytaj dalej »
  • 2016-08-04 23:16 czwartek ~REKLAMACJA TOYOTA/ALIANZ | [+] odpowiedz
    POBRALI 260 PLN ZA HOLOWANIE. CHOCIAŻ MAM DARMOWE. JUŻ DWA TYGODNIE TELEFONUJĘ I NIC. NIE CHCĄ ODDAĆ. PRACOWNICA TOYOTY/ ALIANZ ZADZWONIŁA Z NIE ISTNIEJĄCEGO TELEFONU. NIKT NIE ZNA PRAWA, NAWET PRAWN... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.