X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.78 (1225 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

Kpina

2018-02-27 06:09 wtorek ~Ja
Po raz kolejny zostal usunięty moj komentarz...ODRADZAM W wieku 31lat usunieto mi macice ci na to aviva?To nie jest poważne zachorowanie!kolejne rozczarowanie jak po 18latach wyplacilam absolwenta!!Tyle odliczyli ze w skarbonce nazbieralabym więcej!!!LUDZI!Aviva to ZŁODZIEJE
 • 2018-08-05 18:25 niedziela ~Marlena | [+] odpowiedz
  Rok 2016/2017 usunięcie jajnika i usunięcie macicy, polisa obejmowała wariant "NA ZDROWIE" z wypłatą roszczenia zero problemów,wystarczyło zgłosić roszczenie jako CHOROBA I POBYT W SZPITALU.... czytaj dalej »
 • 2018-08-05 18:23 niedziela ~Marlena | [+] odpowiedz
  Rok 2016/2017 usunięcie jajnika i usunięcie macicy, polisa obejmowała wariant "NA ZDROWIE" z wypłatą roszczenia zero problemów,wystarczyło zgłosić roszczenie jako CHOROBA I POBYT W SZPITALU.... czytaj dalej »
 • 2018-03-21 20:39 środa ~Katarzyna | [+] odpowiedz
  Mężczyźni i agencje ubezpieczeniowe nigdy nie będą poważnie podchodzić do tematu wyciętej macicy, porównuje się to do usunięcia zęba..... To co dzieje się w organizmie człowieka po takiej operacji, ... czytaj dalej »
 • 2018-03-20 17:43 wtorek ~Praktyk | [+] odpowiedz
  Ja bym radził Pani się ogarnąc, ponieważ usuniecie macicy to nie jest poważne zachorowanie lecz operacja/zabieg chirurgiczny. Do poważnych zachorowań zalicza się m.in. nowotwór złośliwy, udar, zawał, ... czytaj dalej »
 • 2018-08-07 22:50 wtorek ~Malutka | [+] odpowiedz
  Ja nie kupuję markowych butów, ponieważ ich jakość często pozostawia wiele do życzenia ( kupuję tylko dla syna, ponieważ gimnazjum to wyścig szczurów i nie chcę,aby go wyizolowali). Za ubezpieczenie m... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
  3.89
  OPINIE O Aviva
 • 2018-03-20 17:42 wtorek ~Praktyk | [+] odpowiedz
  Ja bym radził Pani się ogarnąc, ponieważ usuniecie macicy to nie jest poważne zachorowanie lecz operacja/zabieg chirurgiczny. Do poważnych zachorowań zalicza się m.in. nowotwór złośliwy, udar, zawał, ... czytaj dalej »
 • 2018-03-04 12:49 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania od ubezpieczyciela. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.