X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.84 (1513 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

Niodpowiedzialność pracowników! Towarzystwa AVIVA z tytułu awarii auta

2021-11-25 09:40 czwartek ~Grzegorz Tomasiewicz
Bieżąca sytuacja: 1. TUO AVIVA nie odpowiada za żadną szkodę z polisy 220021494883623. 2. Odmówiono uznania roszczenia zgłoszonej szkody 1190153. 3. Otrzymałem protokół opisu uszkodzonego auta, sfabrykowany przez Pana Michała R. starszego likwidatora. Sądzę, że protokół został napisany w oparciu o zalecenia złodziejskiej firmy ubezpieczeniowej, która opiera swoją potęgę o opinię z lat ubiegłych i ma na celu nieuznawanie roszczeń. 4. OWU AVIVA, zawiera co prawda, wyłączenia, respektowane oczywiście na korzyść pomnażanego zysku ubezpieczyciela. 5. Przed zawarciem ubezpieczenia auta, nie zostałem poinformowany o niebezpieczeństwie braku odpowiedzialności za awarie. 6. wydruk oryginalny polisy nie wskazuje zakresu odpowiedzialności. 7. Polisa o tak nie określonym zakresie świadczeń, jest całkowicie zbędna! 8. Na moje wypowiedzenie i żądanie zwrotu nie wykorzystanej składki, firma AVIVA nie odpowiada. Mogę przypuszczać, że wypowiedzenie nie jest akceptowane. Tutaj należy dodać brak przestrzegania KPC. Reasumując, konsekwencją mojego dalszego sporu z AVIVA, będzie proces w Sadzie Rejonowym o uznanie roszczenia z tytułu trwającej polisy AC oraz o odszkodowanie za unieruchomienie pojazdu trwające 7 tygodni, także nie udzielenie pomocy w miejscu awarii, pomimo wykupionej ochrony Assistance. Kategorycznie odradzam korzystanie z ubezpieczeń komunikacyjnych w Towarzystwie Ubezpieczeń Ogólnych AVIVA SA. Grzegorz Tomasiewicz
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.