X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.78 (1200 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

Opinia

2009-01-08 22:04 czwartek ~Danowsky
Korzystam z usług CU od kilku lat. Miałem wypłatę z powodu uszczerbku na zdrowiu i z polisy autocasko. Wszystko w najlepszym porządku załatwione.
 • 2010-02-03 23:00 środa ~auto złom | [+] odpowiedz
  Uszczerbek na zdrowiu z AC... PAN SAMOCHODZIK to Ty?????
 • 2009-06-16 14:13 wtorek ~marcineke | [+] odpowiedz
  Ja równiez opłaciłem na drugi rok pakiet AC/OC super cena narazie nie korzystałem z AC ale skorzystałem z Asistance i jestem pod wrazeniem jakości obsługi bardzo wysoki poziom.
 • 2009-01-09 11:59 piątek ~niezadowolony i zawiedziony | [+] odpowiedz
  a wręcz przeciwnie - równiez szkody miałem - skutek taki że przeszedłem do innego towarzystwa i zawarłem ubezpieczenia na takich samych zasadach taniej - i tam miałem szkody - tylko że tym razem odszk... czytaj dalej »
 • 2010-10-20 22:59 środa ~nabita w butelkę przez aviva | [+] odpowiedz
  witam polecam trzymać się z dala od cu i nie jest to kwestia agenta ja miałam ubezpieczenie u agenta lidera który pięknie mówił na spotkaniach przeniosłam wszystko do cu pozostawiając jedną polisę w a... czytaj dalej »
 • 2010-12-11 10:52 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
  to złe wieści, znam osobiście dwie osoby z sr z wypłaconym swiadczeniem NP (PZ się nie należy) i zapewniam że to nie aktor, ani pracownik aviva...ważna była interpretacja OWU...bodajże chodziło czy mo... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
  3.89
  OPINIE O Aviva
 • 2009-08-23 10:27 niedziela ~M | [+] odpowiedz
  Agencino Z Allianz przestań pier.....
 • 2009-03-19 16:22 czwartek ~Doradca CU | [+] odpowiedz
  Tylko kilka słów: widze że polecasz Allianz a akurat tak się składa że jestem doradcą CU i jednym z moich najlepszych klientów jest właśnie Dyrektor jednego z oddziałów Allianz! Czyli człowiek który s... czytaj dalej »
 • 2010-02-21 20:44 niedziela ~demotywator | [+] odpowiedz
  Bo go zmyśliłeś i tą bajeczke żeby promować Avive.W innym wypadku podaj jego dane i się go zapytamy dlaczego lubi avive.
 • 2010-02-11 17:18 czwartek ~rewolucjonusta | [+] odpowiedz
  bo to koleś kolesia z tego samego koryta
 • 2009-11-22 17:19 niedziela ~prawy człek | [+] odpowiedz
  Hehe,dobre ,ale podpucha,podaj mi nazwisko tego dyrektora bajkopisarzu!!!
 • 2009-07-13 10:56 poniedziałek ~Znawca tematu | [+] odpowiedz
  Odpowiedź jest prosta. Jeśli jesteś paracownikiem danej firmy, a zwłaszcza Dyrektorem to istnieje podejrzenie wpływu na wysokość twojej ewentualnej szkody. Sam jestem szefem jednego z oddziałów towarz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.