X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.78 (1200 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

Polecam

2010-03-22 04:30 poniedziałek ~Marcin
Już od 6 laty posiadam pierwszą polisę ubezpieczeniową w Avivie (oczywiście zawierałem ją z CU) i z tej polisy miałem 2 lata temu wypłatę odszkodowania za zerwane ścięgno. Po przesłaniu dokumantacji lekarskiej odszkodowanie miałem w dwóch transzach. Najpierw w krótkim okresie po hospitalizacji, a następnie po kilku miesiącach. Wypłaty szybko znalazły się na koncie. Dużo zawdzięczam mojemu agentowi, na którego nie mogę narzekać. W związku z moją pracą za granicą mam z nim stały kontakt mailowy i telefoniczny. W Avivie mam rachunek OFE oraz funduszy inwestycyjnych, korzystałem również z karty Partner w podróży. Polisę w Avivie ma też moja żona, a od niedawna mam też program Kapitalna Przyszłość oraz ubezpieczenie Bonus VIP. Ze wszystkich produktów jestem zadowolony, ale mieszkanie i samochód ubezpieczam w Hestii już od dobrych 10 lat. Przeglądając opinie mogę stwierdzić, że wiele zależy od agenta, z którym się spotkamy. Wiadomo, że towarzystwo nie prowadzi działalności społecznej i musi na swoich produktach zarabiać. Ja na swojego agenta mogę liczyć, nigdy nie obiecywał mi kokosów (tym bardziej jeśli na początku składka polisy wynosiła 200zł miesięcznie). A jak to wszystko będzie wyglądać w dłuższym okresie czasu, będę mógł napisać za 10 lat. Pozdrawiam
 • 2010-04-12 14:17 poniedziałek ~oszukany | [+] odpowiedz
  zadzwoniłem do avivy z zapytaniem o polise oc,podałem dane auta,niepotrzebnie,przysłali mi umowę do podpisania.której nie podpisałem,ponieważ moja polisa byla ważna jeszcze 7 miesięcy.zadzwoniłem do n... czytaj dalej »
 • 2011-04-08 16:17 piątek ~Jonasz | [+] odpowiedz
  Jaką puławską?! Przecież tam nie zajmują się ubezpieczeniami komunikacyjnymi w ogóle. Nagrywane rozmowy są na call center, aby był ślad po rozmowie na wypadek spraw spornych. Tak jest w każdym towarzy... czytaj dalej »
 • 2010-12-11 12:25 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
  na infolinii nie pracuje agentka, o nagraniu jesteś uprzedzany, polisę zamówiłeś to dostałeś (jezeli nie to kasę oddadzą).. ajezeli masz jeszcze 7 miesięcy wazną polisę OC to po kiego grzyba szukasz i... czytaj dalej »
 • 2010-04-14 10:42 środa ~marcin | [+] odpowiedz
  Dlatego tak jak napisałem wcześniej, auto ubezpieczam w Hestii. Spotykam się co roku z tą samą miła Panią lub częściej, jeśli zmieniam samochód. Przedstawia ofertę, zastanawia się co wybrać dodatkowo ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.