X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.78 (1200 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

PROSZĘ O RADĘ

2011-06-24 23:01 piątek ~Z1974
MAM 36 LAT I CHCĘ SIE UBEZPIECZYĆ NA ŻYCIE NA 100 000 ZŁ WYLICZONO MI SKŁADKE MIESIĘCZNĄ 262 ZŁ. SZUKAM OPINI KOGOŚ KTO NP: MIAŁ WYPADEK LUB ZACHOROWAŁ NA ZAWAŁ, WYLEW, UDAR ITD I CZY OTRZYMAŁ ODSZKODOWANIE . AGENT TWIERDZI ŻE NP PRZY CHOROBIE WYSTARCZY ZASWIADCZENIE ZE SZPITALA I WCIĄGU 7 DNI WYPŁACĄ 100000 ZŁ .BO NA TYLE MAM ZAPROPONOWANĄ POLISĘ NA ŻYCIE , PRZEWLEKŁE CHOROBY DODATKOWO JAK NP:ZGINĄŁ BYM W WYPADKU TO ŻONA OTRZYMA W SUMIE 200 000 ZŁ.WYLICZONO MI TAKŻE ŻE ZA 25 LAT NA MOIM KONCIE UZBIERA SIĘ 91 000 ZŁ I BĘDĘ JE MÓGŁ BEZ PROBLEMÓW WYPŁACIĆ PROSZĘ O OPINIĘ I RADĘ
 • 2013-02-08 17:33 piątek ~laura | [+] odpowiedz
  Zgadza sie, z tym, że proszę pamiętać, że wysokość składki to rzecz umowna, może mieć Pan składkę 110 zł za sumę 100 tys na życie, ale aby polisa była jednocześnie inwestycyjna to składka też nie może... czytaj dalej »
 • 2011-12-16 22:35 piątek ~Adzia | [+] odpowiedz
  Ty agencie jesteś współodpowiedzialny za okradanie ludzi pisząc taką odpowiedź. 36-latku moze juz za późno odpowiadam ale lepiej później niż wcale, wycofaj to ubezpieczenie bo nie zostanie ci nic tak... czytaj dalej »
 • 2011-06-26 17:10 niedziela ~as | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, jestem agentem AVIVY od trzynastu lat. Gratuluję decyzji o ubezpieczeniu. Widać, że jest Pan odpowiedzialną osobą. Śmieszą mnie wypowiedzi "podpowiadaczy" w sprawie ubezpiec... czytaj dalej »
 • 2011-06-25 15:41 sobota ~Tomm | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie ! Ja mam też polisę na życie w Avivie cóż pod względem rankingu zajmuje ta firma 1 miejsce później jest ing. Jeżeli chodzi o choroby niech pan wczyta się w OWU czyli ogólne warunki u... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.