X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva
Ocena: 2.79 (1211 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. AVIVA to firma, która specjalizuje się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, ale oferuje również szeroki pakiet ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szeroki zakres działania jest dobrym rozwiązaniem dla firmy i czy klienci pozytywnie oceniają swoje doświadczenia z tym towarzystwem?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w roku 2018 wyniosła 87, co daje 1% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia to bardzo ważna sprawa. Jednym z czynników, które decydują o tym, czy polisa będzie odpowiednia jest porównanie oferty towarzystwa AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. z innymi propozycjami, innych firm.
 
Bezcenne są również opinie innych klientów. To oni wiedzą, jak w praktyce wygląda funkcjonowanie danego towarzystwa. Właśnie dlatego bardzo gorąco zachęcamy do tego, by każdy, kto współpracował z AVIVA podzielił się z innymi swoją opinią i doświadczeniem. Być może taka relacja okaże się bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji. 

Złodzieje!!!!!!!

2009-10-05 15:12 poniedziałek ~Zaiedziona
Po 10 latach ubezpieczenia na życie moich wpłaconych pieniędzy /z samych składek/ powinno być ok 25000 zł a jest ok 18200.Czyli jestem na dużym minusie !!!!!Mimo to jak mnie zapewniano te pieniądze powinny zarabiać na siebie!!Znajomi wpłacali na lokaty do banku po 10 latach cały kapitał + odsetki ok 30000zł.Oni zyskali a ja zafundowałam komuś dobre wczasy za granicą za tzw FRIKO.Moim zdaniem to naciąganie ludzi, jestem BARDZO ROZCZAROWANA i przykro miże tak dałam się nabrać.
 • 2012-07-28 23:20 sobota ~anda-anna@o2.pl | [+] odpowiedz
  Wykupiłam w tej firmie polisę pt:SUPER BONUS.Przez 12 miesięcy wpłacałam po 350 zł., co jak łatwo policzyć dało sumę 4200zł. Po odliczeniu przez firmę kosztów obsługi ,otrzymałam 3500zł.Firma tak skut... czytaj dalej »
 • 2010-08-16 12:01 poniedziałek ~zirytowana | [+] odpowiedz
  Wypisujesz bzdury, zakładałaś polisę ubezpieczeniową czy lokatę? Agent musiał Ci wyjaśnić na czym polega różnica. Teraz wypisujesz takie bzdury, lepiej nie ośmieszaj się.
 • 2010-06-04 17:15 piątek ~zadowolony klient | [+] odpowiedz
  Przyjrzyj się, ile dostaliby uposażeni kasy,gdybyś kopnęła w kalendarz-przynajmniej nie opowiadałabyś takich bzdur- po kilku wpłaconych składkach!!Ile po samobójstwie po 12 m-cach trwania ubezpieczeni... czytaj dalej »
 • 2014-03-20 17:16 czwartek ~Lucynda | [+] odpowiedz
  Ja po 20 latach wpłacania składek,mam dalej kilka tysięcy debetu.To jak wrzucać do pustego wora.Jak giełda idzie 5% w górę to wartość jednostki funduszu wzrasta 2,5%,ale jak dołuję 2,5% to jednostka r... czytaj dalej »
 • 2010-02-01 18:53 poniedziałek ~USA | [+] odpowiedz
  zgadzam sie z Toba. Mam taka sama sytuacje. Obecnie postanowilam wyslac pismo w sprawie zamkniecia polisy. Wyslalam w polowie stycznia. Towarzystwo twierdzi, ze nie otrzymalo. Oni wciaz maja moje pien... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
  3.89
  OPINIE O Aviva
 • 2010-12-11 10:31 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
  prowokacja konkurencji...kiepka ;)
 • 2010-02-11 17:33 czwartek ~rewolucjonista | [+] odpowiedz
  Tak. Sądi upowszechnianie gdzie się da,że to hienowata firma. Członkowie zarządu ok. 50 l. pracowali już w 30 innych zarządach wszystkich liczących się firm w Polsce. Tam zgarnęli miliony i teraz zga... czytaj dalej »
 • 2009-10-10 13:45 sobota ~konias17 | [+] odpowiedz
  może i wpłaciłas więcej niż jest dzisiaj na rachunku, ale ile TU musiałoby wypłacic pieniędzy w razie twojej smierci????? nie ma nic za darmo, albo lokata albo ochrona, jak zadowala cie 6% na lokacie ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.