X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

AXA SAMA PODIOSŁA WYSOKOŚĆ SKŁADKI OC. OSZUŚCI I NACIĄGACZE!

2018-01-30 13:54 wtorek ~Niezadowolony
NIE POLECAM OC Z AXA!!!!!!!!!!! Zakupiłem polisę OC na stronie AXA Program wyliczył składkę, porównał z danymi z Fanduszu Gwarancyjnego, i zaraz opłaciłem całą polisę. Otrzymałem dokumenty polisy na opłaconą i wyliczoną kwotę. Jednak jakie było moje zdziwnienie, gdy po paru dniach zaczęli NĘKAĆ MNIE WEZWANIAMI DO ZAPŁATY ZA OPŁACONĄ POLISĘ. Twierdzą, że jest niedopłata. SAMI ZMIENILI SOBIE POLISĘ, PODNIEŚLI WYSOKOŚĆ SKŁADKI (NIE INFORMUJĄC O TYM- ZERO WYTŁUMACZENIA, CZY ANEKSU DO UMOWY OC), TYLKO WEZWANIE DO ZAPŁATY I CODZIENNIE SMS ZEBY DOPŁACIĆ KASĘ.  Dzwoniłem na infoliniè, mieli załatwić sprawę, wytłumaczyć dlaczego i od 2 tygodni zero kontaktu. Kilkakrotnie wysyłałem maile, pisałem przez konto na axa.pl, nadal dzwoniłem i Nic. OLEWAJÀĄ KLIENTA, SAMI PODNOSZĄ SKŁADKI I KAŻĄSOBIE OPŁACIĆ. OSZUŚCI I NACIĄGACZE!!!!!!!!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KUPNEM OC W AXA!!!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.