X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

AXA UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE , MEDYCZNE

2017-06-15 01:19 czwartek ~nie dla oszustów
Oceń SAM czy wart w to wchodzić AXA Proszę o umożliwienie mi z tytułu mojego ubezpieczenia w waszej firmie polisa numer XXXXXXX. konsultacji medycznej w poradni chirurgicznej z powodu nieszczęśliwego wypadku przy pracy który zdarzył się mi w dniu 07-06-2017 o godzinie 16 w pracy w Austrii gdzie pracuję. Wypadek polegał na uszkodzeniu kciuka lewej ręki na pile do cięcia drewna, podczas docinania listwy drewnianej w trakcie wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych (cieśla budowlany). Uszkodzeniu uległa górna cześć kciuka na wysokości paznokcia z jego kością. Dokumentacja RTG w moim posiadaniu na płycie DVD w załączniku przesyłam zdjęcia rtg z tej płyty. Po zdarzeniu i zaopatrzeniu rany na budowie zostałem zawieziony firmowym samochodem przez jednego ze współpracowników do oddziału ratunkowego szpitala w XXXXXX, gdzie zostały wykonane zdjęcia rtg potwierdzające stan palca, następnie usunięta przez chirurga część kości uciętej przez piłę i zszyto kciuka nićmi chirurgicznymi i zaopatrzono kciuka opatrunkiem z gipsu . Po zaszczepieniu przeciw tężcowi i wydaniu dokumentacji medycznej t.j. protokołu z przyjęcia mnie na oddział ratunkowy (Laufzettel - kopia dodana w załączniku), zwolnieniu lekarskim wydanym od dnia 08-06-2017 do dnia 16-06-2017. (Arbeitsunfahigkeitsbestatigung Dienstgeber - kopia dodana w załączniku) i określeniu na dzień 09-06-2017 wizyty kontroli lekarskiej na tym samym oddziale szpitala w XXXXXXX. W dniu 09-06-2017 o godzinie 8. zgodnie z zleceniem kontroli lekarskiej zgłosiłem się w na tym oddziale w celu kontroli lekarskiej rany kciuka po wizualnej kontroli rany, ponownie kciuk zaopatrzono opatrunkiem z gipsu i zaleceniem następnej kontroli w dniu 12-06-2017. Po moim stwierdzeniu że miałem zaplanowany w firmie gdzie pracuję urlop od dnia 15-06-2017. i wyjazd do Polski w związku z ślubem mojej córki, stwierdzono iż nie ma przeciwwskazań żebym resztę kontrolną i ściągnięcie nici chirurgicznych odbyło się w Polsce (Laufzettel - AMBULANZZEITEN - kopia dodana w załączniku). Po wydaniu mi przez lekarza odpowiedniego pisma zlecającego mi kontrolę w Polsce udałem się tego samego dnia 09-06-2017do mojej jednostki Krankenkasse XXXXXXXXX ( ODPOWIEDNIK POLSKIEGO NFZ) w celu uzyskania zgody mojego ubezpieczyciela na wyjazd do Polski i przeprowadzenie kontroli kciuka i ściągnięcie szwów w Polsce którą to otrzymałem (Beurteilung eines beantragten Auslandsaufenthalts - kopia dodana w załączniku). Przyjechałem do polski w sobotę 10-06-2017. z myślą pozytywnego zakończenia mojej kuracji palca, ale jak to w Polsce trzeba mieć końskie zdrowie i dużo spokoju do dochodzenia swoich praw ( nagranie mojej rozmowy z waszymi konsultantami na infolinii AXA . Dlatego proszę o umożliwienie mi dokończenie kuracji palca, ściągnięcia szwów z kciuka w jakimś gabinecie chirurgicznym w pobliżu mojego miejsca zamieszkania w Polsce. Z Poważaniem XXXXXXXXXX Po ciężkiej przeprawie na infolinii wysłałem powyższego e maila na zdobyty dość ciężko adres e mail. Po trzech dniach zadzwonił pan konsultant medyczny na powitanie myląc płci powiedział że owszem AXA chce zapłacić za wizytę ale chirurg nie przyjmuje zapłaty od AXA z tego powodu ta ja mam zapłacić za wizytę i przesłać im rachunek. Zapytany prze ze mnie pośrednik AXA, o zwrot kosztów poniesionych przeze mnie tej wizyty, już nie był pewny tego zwrotu. Dlatego poprosiłem konsultanta medical o przesłanie mi na mój adres e mail całej oferty wizyty u chirurga i pożegnałem się grzecznie n Konsultantem. Po jakimś czasie, godziny, dwóch, zaglądam na pocztę ciekawy z kim to AXA umówiła mnie na wizytę, co to za gabinet chirurgii nie honoruje płatności AXA. I tu wielkie zaskoczenie dla mojego wzroku,widzę dwa e maile wysłane w odstępie dwunastu minut których treść wklejam poniżej i pytanie dla wszystkich, a przede wszystkim do AXA czy uważa wszystkich za debili, oceńcie sami czy gra warta świeczki. Nic dziwnego że ludzie wydzierają swoje prawa od ubezpieczycieli na drodze sądowej i mnie to też czeka. NR 1 Dzień dobry Zgodnie z naszą rozmową przesyłam dokładne dane placowki oraz termin wizyty lekarskiej Centrum Chirurgii i Stomatologii SN ZOZ "Jaworuccy" Plac Jana Pawła II nr 76 CD Gorzów Wielkopolski poniedziałek 19.06 godz. 14.15 dr Marek Jaworucki -chirurg Z poważaniem Damian xxxxxxxxxx AXA - Assistance NR 2 PO 12 MINUTACH Dzień dobry Zgodnie z naszą rozmową przesyłam dokładne dane placowki oraz termin wizyty lekarskiej. Koszt tej wizyty bedzie opiewał na kwote 150pln Koszt zabiegu (zdjecie szwów) pozostaje po panskiej stronie. Centrum Chirurgii i Stomatologii SN ZOZ "Jaworuccy" Plac Jana Pawła II nr 76 CD Gorzów Wielkopolski poniedziałek 19.06 godz. 14.15 dr Marek Jaworucki -chirurg Z poważaniem Damian xxxxxxxxx AXA - Assistance
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.