X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

AXA

Odpowiedź do komentarza:

Wzór zawiadomienie w sprawie popełnienia przestępstwa
Pan Andrzej Seremet Prokurator Generalny 02-315 Warszawa, ul. Barska 28/30 skargi@pg.gov.pl Pani Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsum. uokik@uokik.gov.pl Pan Andrzej Jakubiak Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego knf@knf.gov.pl Pani Aleksandra Wiktorow Rzecznik Ubezpieczonych biuro@rzu.gov.pl do wiadomości: Jarosław Augustyniak Prezes Zarządu Idea Bank S.A. 02-672 Warszawa , ul. Domaniewska 39 reklamacje@ideabank.pl Maciej Szwarc - Prezes Zarządu AXA Polska Spółka Akcyjna 00-867 Warszawa, ul. Chłodna 51 ubezpieczenia@axa-polska.pl Zawiadomienie w sprawie popełnienia przestępstwa oszustwa przez Idea Bank S.A. i przywłaszczenie pieniędzy przez AXA Polska S.A. Zawiadamiam o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa przez instytucje finansowe: oszustwa przez Idea Bank S.A. przywłaszczenie pieniędzy przez AXA Polska S.A. Po dokładnym przeanalizowaniu otrzymanych pism i posiadanych przeze mnie dokumentów dotyczących ........ ............. 1. zostałam oszukana i nadal jestem oszukiwana w celu doprowadzeniu mnie do niekorzystnego zarządzenia własnym mieniem za pomocą wprowadzenia w błąd i wykorzystania istniejącego już błędu; 2. ukrywano i ukrywa się dla mnie ważne dokumenty potrzebne do zarządzenia własnym mieniem; 3. wykorzystano moje zaufanie do Instytucji finansowej jaką jest Idea Bank S.A. - objęty nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów poprzez nierzetelne informowanie o oferowanych produktach...... OPIS .......... UZASADNIENIE ......... WNIOSKI ......... Podpis
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.