X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

Grupowe ubezpieczenie AXA Polisa nr. 50201607 Szanują klienta jak nikt inny.

2015-10-22 06:08 czwartek ~Polanin
Ależ mnie zdziwienie trafiło jak usłyszałem dzwoniąc 21.10.2015 r.do ubezpieczyciela AXA na nr. 225550050 od konsultanta pytając się że chcę opłacać sobie składkę indywidualnie za listopad 2015 ponieważ firma która opłacała za mnie to ja już w niej nie pracuję (pracowałem do 30.09.2015r.)a opłaciła ostatnią składkę za miesiąc październik a ja chcę kontynuować indywidualnie aby była nie przerwalnie ważna i bez karencji? konsultant po sprawdzeniu mówi mi że nie ma dla mnie żadnej opcji w tej chwili, ja mówię sobie to jak to przychodzę do firmy ubezpieczeniowej w ustach z pieniążkami a oni mi mówią że nie chcą? nie zrozumiałe jest to dla mnie ale cóż? Jeśli wejdziesz do sklepu Żyda to już bez towaru z niego nie wyjdziesz, Żyd choć nie wiadomo co musi ci coś sprzedać, nawet w tedy kiedy do niczego ci się nie przyda. Tu akurat to nie zagrało AXA szanuje klienta i darmo kasy nie chcą. W tytule wpisałem mój nr. polisy aby axa wiedziała kto ich opisuje a to Mój mail: key_code@wp.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.