X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (986 głosów)

Naciągacze i ***e

2018-01-09 06:25 wtorek ~Michał
AXA bezpodstawnie twierdzi, iż agent nie wypowiedział umowy OC i w ten sposób próbują złapać mnie na podwójne OC. W dodatku pismo o podwójnym wypowiedzeniu wysyłają ostatniego dnia i to w okresie świątecznym aby jak najdłużej informacja nie dotarła do klienta i aby jak najwięcej zapłacił za ubezpieczenie. Tą złodziejską formą powinien zainteresować się UOKIK i prokurator.
  • 2018-06-24 09:59 niedziela ~krr | [+] odpowiedz
    mam taki sam problem z tymi złodziejami !!! Wypowiedzenie wysłane listem poleconym dnia 30 marca , po dwóch tygodniach dostaję wezwanie do zapłaty to wysyłam im jeszcze raz skan wypowiedzenia i dostaj... czytaj dalej »
  • 2018-01-09 19:46 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Witam. Miałam podobną sytuację,ale z mojej winy- byłam chora i minął termin wypowiedzenia, mimo,ze wykupiłam ubezpieczenie w innej formie. Można przesłać wypowiedzenie i zaplacić tylko za kilka dni ni... czytaj dalej »
  • 2018-01-10 00:25 środa ~Polak | [+] odpowiedz
    ''Ewa'' brzmisz jak przedstawiciel AXA. Ja nie zapłacę ani grosza, ponieważ wypowiedzenie zostało złożone !!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.