X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

NIE POLECAM AXA !!! Dobrze jak płacisz ale nie wymagasz...

2018-01-05 13:21 piątek ~Ponowa
Witam, Chciałem zakupić ubezpieczenie na 2 auto które sprowadziłem z zagranicy. Po zarejestrowaniu w PL zgłosiłem się do firmy AXA po przez stronę internetową o wyliczenie składki. Po wyliczeniu składki, zadzwoniłem do konsultanta i po wprowadzeniu pozostałych informacji poproszono mnie o potwierdzony notarialnie: dowód rejestracyjny, przegląd, fakturę zakupu, i zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia.... paranoja godzina 13:00 piątek potwierdzenie od notariusza - a w przypadku nie zawarcia ubezpieczenia w dniu rejestracji auta kary z funduszu gwarancyjnego... Zawiodłem się, Poradziłem sobie bez problemu w PZU. Podejrzewam co jest przyczyną, zgłoszona szkoda z AC na innym aucie. Przetarcie parkingowe i szyba - ale w końcu po to robię ubezpieczenie AC!!!!!! Zdarzenia losowe. Zgłosiłem reklamację. Nie polecam Korporacji w złym słowa znaczeniu.......
  • 2018-01-06 11:41 sobota ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu jak najwyższych odszkodowań. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu. Tel. 732 445 393 e-mail: Tathagatagarbha@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.