X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

Nie polecam Robert

2017-06-24 13:41 sobota ~ROBERT
Witam . Wszystkich przyszłych i terazniejszych klientów Liberty i przede wszystkim pracowników zwłaszcza tych kopetetnych z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach , niestety kiepska obsługa ludzie zero pojęcia mają o swojej pracy obsłudze klienta zero po PROSTU zero wiadomości tak jak by ktoś prowadził Barbur do tej firmy i woził LUDZI z ulicy bez przeszkolenia wsadził za biurko dla telefon i klawiaturę i odbieraj telefon. Niestety z przykrością informuje że byłem klientem w tej firmie do wczoraj brak komunikacji brak jakich kokwiek informacji a chciałem się dowiedzieć tylko jaka będę miał polisę w tym roku od 9 lat byłem w Liberty zero szkód zawodowy kierowca i co , no właśnie dzwoniłem przez trzy dni po około 6-15 minut i tylko przekazali mnie w kółko na inny numer i tak cały czas nikt nie potrafił mnie poinformować jaka będę miał składkę w tym roku . Wkincu jakaś kobieta się zlutowala z którą kilkaraty rozmawiałem i obiecała że ktoś do mnie zadzwoni niestety nikt nawet się nie po fatygowal taka jest super TA FIRMA naprawdę nie polecam . Może ktoś to przeczyta z Panów prezesów i da do myślenia bo w końcu dzięki nam klientom macie pieniążki a zdała obsługa to FIRMA dług i nie pociągnie rozmowy są nagrywane więc łatwo można znaleźć tych pracowników z którymi miałem kontakt i naprawdę nadają się ale do innej pracy a nie do tej a. Bym im podziękował za taka pracę przez którą ja wam podziekowalem i straciliscie klienta byłem z wami przez 9 lat i byłbym dalej ale to jest przegięcie zero kontaktu zero jakiś informacji i moje koszty za telefon do was i nic się nie dowiedziałem dziękuję za KOPETETNA I FACHOWĄ OBSŁUGĘ ZA KTÓRĄ POWINA WAM PODZIĘKOWAĆ FIRMA KOKURECYJNA BO ZDOBYŁA NOWEGO KLIJETA DZUEKI WAM PRACOWNIKA KTURZY POTRFIA TYLKO PRZELACZAC TELEFONY . POZDRAWIAM ROBERT
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.