X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.59 (976 głosów)

Niesolidna firma AXA

2012-03-21 10:55 środa ~Zbyszek D.
Miałem szkodę w styczniu z winy kierującej ubezpieczonej w AXA do chwili obecnej walczę o odszkodowanie z TU AXA .Dokumenty żądane przez AXA wysyłałem już kilkakrotnie a oni mnożą dalej kolejne przeszkody.Wyceniono szkodę na 1900 zł na którą się nie zgodziłem .Wymiana zderzaka,lampy przedniej, błotnika,naprawy lakiernicze samochodu Renault Megane II.Warsztat samochodowy nie zgodził się na naprawę za tak niską cenę. Dokonałem ponownej wyceny u rzeczoznawcy przysięgłego PZM-ot,gdzie oszacowano szkodę na 5600,zł.Jest to firma która owszem oferuje niskie polisy OC lecz nie respektuje praw ubezpieczonego.Kwestionują również wypożyczenie samochodu na czas naprawy co jest sprzeczne z zawartym ubezpieczeniem OC z wariantem Assistance MIDI.Samochód musiałem wypożyczyć ponieważ Policja zatrzymała mój dowód rejestracyjny z powodu niesprawnego samochodu a prowadzę firmę handlową.Sprawę skierowałem do prowadzenia adwokatowi.Nie polecam nikomu tak niewiarygodnej firmy ,która traktuje swojego klienta jak oszusta.Likwiduję od przyszłego roku ubezpieczenie na 2 samochody.Nie życzę nikomu tylu stresów z AXA. Zbyszek D.
  • 2013-01-18 11:25 piątek ~iw | [+] odpowiedz
    Witam,czekamy na wyplate szkody z nie naszej winy od wakacji.Axa to najgorsza firma jaka moze tylko byc.Ignoruja meile zbywaja jak dzwonisz!!![wymoderowano treści obraźliwe]
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.