X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

Odszkodowanie za zasypywanie towaru białym pyłem budowlanym podczas rozbudowy Galerii.

2017-02-01 12:59 środa ~Mirka
Witam. Mój koszmar zaczął się w 2014 roku . Rozbudowa Galerii oraz remont istniejącej części powodował wieczne zapylenie towaru kurzem budowlanym. Mój sklep znajdował się przy samym wejściu głównym do Galerii. Wchodzenie i wychodzenie ludzi powodowało , że drzwi wejściowe wiecznie się otwierały i zamykały co powodowało wpadanie pyłu ( kurzu) pudowlanego do sklepu i osadzanie na towarze . Mój towar to : buty zachodnie ze skóry licowanej ,nielicowanej ,nubuku oraz buty wizytowe z materiału , torebki ze skóry również licowanej , nielicowanej , zamszu , materiału. Na likwidatora szkód czekałam ponad 2 miesiące dzwoniąc , prosząc żeby przyjechał . Natomiast na rzeczoznawcę czekałam prawie 4 miesiące . Sympatyczny Pan rzeczoznawca po oględzinach towaru przyznał odszkodowanie w postaci 65 % cen netto towaru . Chciałam podkreślić. ,że rzeczoznawca był z firmy AXA. Wypłacono mi 50 % wartości netto zakupu , natomiast 15% zatrzymano sobie , ponieważ zauważono na zdjęciach obniżki cen towaru . Chciałam podkreślić , że przeceny towaru były sezonowe nie jak w przypadku obecnych sklepów trwają na okrągło!!!!! Ledwie dostaną towar ,a zakilka dni jest przeceniony . Przeceny to rzecz naturalna , która obowiązuje na całym świecie . W obecnej chwili sprawę oddałam do Sądu . Jest mi bardzo przykro ,że w Naszej kochanej Polsce nie ma sprawiedliwości. Walka ponad 14 miesięcy z kurzem , którego nie unikniemy podczas remontu czy rozbudowy, dyrekcją Galerii,która mnie odsyłała z kwitkiem , tłumacząc , że jestem jedyna " u której się niby kurzy". Stojąc po 10,12 godzin w sklepie 7 dni w tygodniu w takich warunkach ( walcząc z Galerią) doprowadziło ,że w obecnej chwili biorę 3 psychotropy , żeby dać radę i walczyć z AXĄ - Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Będę walczyła , będę pisała i opisywała swoją sytuację . Jest wiele biednych ludzi , którzy potrzebują pomocy , którzy nie mają możliwości , siły aby walczyć z tymi firmami!!!!! Płacimy składki . Rozumiem żeby to było z mojej winy , ale to Galeria chce być większa , ładniejsza !!!! Ja jestem tylko pionkiem , który płaci ogromny czynsz i nie ma prawa żeby się odezwać . ,
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.