X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

Plan inwestycyjne - dla dziecka do 18 roku zycia - OSZUŚCI i Wyłudzacze

2020-01-23 17:57 czwartek ~łoli
moje doświadczenie jest takie: łatwo udowodnię jak jest: ano na początku przyjechał pan "znafca" z pomocnikiem uczniem - znam ucznia bo to lokalny żul (wtedy jeszcze nie, obecnie tak pewnie dotarło do niego co robił - ale to sporadyczny przypadek) obiecywali zyski na przestrzeni 10 lat na poziomie od 50 - do 100 % w zależności od produktu który ja sobie kupię - czyli akcje - uzależnione to było od ryzyka akcji - ich rodzaju. I tak zrobiłem umowa, ubezpieczenie zbieramy kasę - coroczna rewaloryzacją którą na szczęście w pierwszym roku zatrzymałem i dzięki uroczym doradcą których siedziba była w Łęczycy ściśle związanych z Łodzią zaufałem akcjom jednej firmy i cały kapitał poszedł w te akcje. Po podpisaniu umowy - jakby ci ludzie sie pod ziemie zapadli - przed umową gadki, telefony namawianie sprzedawania nazwisk itd po podpisaniu umowy nawet nie mogłem sie doprosić hasła do mojego konta. Trwało to tak z 4 lata nikt ani słych ani dychu po tym okresie zadzwonił jakiś pośrednik umawia się na wizytę - i znów minął rok zanim się pojawił przejrzał umowę załatwił mi hasło do mojego konta i znów ślad po nich zaginął. Zalogowałem się na konto - patrzę - wpłacone np. 50 tyś zł mam na koncie 45 tyś zł?!!! łolaboga!!! pewnie akcje kiepsko wybrane - hm paczę i paczę a tu akcje przez ten okres wzrosły z 97zł na 134zł czyli powinienem mieć przynajmniej o te 30% więcej. Nic bardziej mylnego mam minus. drążę temat dalej - teleoperator - oczywiście źle pan zainwestował - a ja na to że mam zysk ponad 34% - o to coś jest nie tak twierdzi teleoperator - (pewnie wiedział tyle o inwestycjach co ja). Po chwili przerwy i melodyjce otrzymuję informację że mogą mi o 50% zmniejszyć koszty utrzymania - zwrócą mi - taka rewaloryzacja za długą współpracę (tak to sie wprost nazywało) - dostałem maila z dokumentami do podpisania - lecz czekam dalej. Myślę sobie że może jakbym wpłacał miesięcznie np 2000 zł to byłoby lepiej, dziś dzwonię i dowiaduję się że tak i owszem opłaty stałe uzależnione są od środków zgromadzonych na koncie czyli od wysokości wpływów - liczę w prawo liczę w lewo i wychodzi że jestem frajerem 45 letnim frajerem!!! jak to by moja śp mama powiedziała stary i głupi. Generalnie jak też myślałem bangsterzy bo polisy to też ta sama branża zarabiają na mnie i innych i nikt nikomu kasy za free nie daje - jak będę miał następne życie to jak przyjdzie do mnie inny przedstawiciel handlowy takiej instytucji posiedzi sobie w garażu przez 5 godzin i skruszeje. Moje dzieci już polisy nie wykupią a wnuki jak dożyję też nie.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.