X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (986 głosów)

Zaniżanie należnego odszkodowania wcześniej Liberty teraz Axa robią wszystko aby zaniżyć!

2016-12-14 12:52 środa ~Bartek
Temat opisałem wcześniej w dziale Liberty ale teraz AXA ich przejęła i ... jest jeszcze gorzej. Link do starego tematu http://www.ubezpieczenie.com.pl/forum/wycena_szkody_zanizona__czesci_do_wyceny_od_innego_starszego_modelu_auta/0,79,0,0,4,67033.html Wysłałem do ich Experta wiadomość z niezależną wyceną z PZM na częściach oryginalnych i na zamiennikach. Wczoraj odebrałem telefon z propozycją na którą nie przystałem podałem swoją a człowiek który do mnie dzwonił: a ma Pan faktury, ja na to że mieć nie muszę i pojazd mogłem już dawno sprzedać, zezłomować i to nie ma znaczenia w sprawie on na to że zweryfikują czy naprawiłem za kwotę której oczekuję! i że sąd to zainteresuje! Chwytają się praktyk zastraszania sądem aby zniechęcić do uzyskania rekompensaty! Jak będzie trzeba to sprawa w sądzie wyląduje. Jak ktoś dzwoni negocjować ugodę to chyba nie powinien być opryskliwy i roszczeniowy. W dodatku na koniec gdy ja jeszcze mówiłem Pan się rozłączył! Liberty zmieniło się w AXA i chyba na jeszcze gorsze.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.