X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA
Ocena: 2.60 (979 głosów)

Zrywam z wami umowę i nigdy więcej...

2017-10-06 18:44 piątek ~Magdalena D. z Bytomia
Dwa tygodnie temu sąsiad zalał mi kuchnię i łazienkę. Sufit odpada na prawie 1/2 powierzchni. Mam zalaną instalację elektryczną, zmywarkę i pralkę, trzy wiszące szafki, jedną stojącą, szafkę pod zlew i całą ścianę. Woda lała się przez kilka godzin i zalała jeszcze lokatorów nade mną i pode mną. Lokatorzy z góry dostali od swojego ubezpieczyciela 18 tysięcy za szkody, na dole jest poczta, która otrzymała już decyzję na kwotę prawie 9 tys. Ja od firmy AXA dostałam 591 zł. Prosiłam dwóch fachowców żeby mi za te pieniądze chociaż sufit skuli, zabezpieczyli przed grzybem, położyli nowy tynk i pomalowali. Niestety wyśmiali mnie. Zatem, bardzo proszę przedstawicieli firmy AXA żeby znaleźli mi fachowca, który za te pieniądze naprawi szkody. Ja nie muszę mieć nawet tego, co miałam, tylko tyle żeby dało się żyć. Mam małe dzieci, od dwóch tygodni piorę ręcznie w brodziku, gotuję na turystycznej kuchence w łazience, w brodziku myję naczynia i dzieci też. Tak się z ludźmi nie postępuje. Jesteście zwykłymi naciągaczami.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.