X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA
Ocena: 2.74 (483 g³osy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia to firma, która oferuje przede wszystkim ubezpieczenia maj±tkowe i komunikacyjne. Jej oferta jest bardzo zró¿nicowana i bogata, co powoduje, ¿e wielu klientów znajdzie tak± formê ochrony, która jest odpowiednia. Czy jednak wszyscy s± z tej ochrony zadowoleni?
 
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia zapewnia swoim klientom ochronê w ramach ubezpieczeñ komunikacyjnych i maj±tkowych. Mo¿na wiêc wykupiæ polisê AC, OC czy klasyczne ubezpieczenie mieszkania.
 
Opinie klientów to doskona³e ¼ród³o wiedzy o towarzystwie. To wiadomo¶ci bezpo¶rednie i oparte na praktycznym do¶wiadczeniu. Dziêki nim mo¿na siê dowiedzieæ, jak wygl±da przed³u¿enie czy rozwi±zanie umowy z Benefia, jak wygl±da likwidacja szkód i wsparcie klienta.
 
Je¿eli macie do¶wiadczenia z firm± Benefia, mieli¶cie lub macie u nich swoj± polisê ubezpieczeniow±, podzielcie siê z nami swoj± opini±. Byæ mo¿e w³a¶nie dziêki Wam inni klienci podejm± w³a¶ciw± decyzjê, sk³oni± siê do firmy lub z niej zrezygnuj±.
Odpowiedzi: 248
  • 2023-04-21 11:41 pi±tek ~Lighthouse Kancelaria | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowañ od zak³adów ubezpieczeñ. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezp³atna. Bez op³at wstêpnych. Zadzwoñ 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria, www.lighthouse-kan... czytaj dalej »
  • 2023-03-27 21:17 poniedzia³ek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Chcia³em ostrzec innych przed t± firm± , to co zrobili jest okropne , w zawartej polisie by³ b³±d czyli o jeden dzieñ za pó¼no wznowiona polisa , umowa zosta³a zawarta dwa dni wcze¶niej przed rozpoczê... czytaj dalej »
  • 2022-12-06 12:27 wtorek ~Krystian z rzekomym zad³u¿eniem | [+] odpowiedz
    Nie polecam zdecydowanie. Pewnego razu po op³acie raty sk³adki, nie wzi±³em paragonu z potwierdzeniem p³atno¶ci- mój b³±d. Po pewnym czasie dosta³em informacje, i¿ nie op³aci³em sk³adki. Nie mia³em ja... czytaj dalej »
  • 2022-12-06 12:27 wtorek ~Krystian z rzekomym zad³u¿eniem | [+] odpowiedz
    Nie polecam zdecydowanie. Pewnego razu po op³acie raty sk³adki, nie wzi±³em paragonu z potwierdzeniem p³atno¶ci- mój b³±d. Po pewnym czasie dosta³em informacje, i¿ nie op³aci³em sk³adki. Nie mia³em ja... czytaj dalej »
  • 2022-10-31 11:14 poniedzia³ek ~Darek | [+] odpowiedz
    31.10.2022 o godz 10,40 po wcze¶niejszej wizycie w Banku celem op³acenia sk³adki ubezpieczeniowej OC dowiedzia³am siê i¿ bank nie ma informacji o numerze konta na któr± móg³bym zap³aciæ polisê. Pani p... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Benefia na:
    4.33
    OPINIE O Benefia
  • 2022-10-06 12:25 czwartek ~Krystian Flasinski | [+] odpowiedz
    Najgorsze co mog³o mnie spotkaæ kupiæ ubezpieczenie w Benefi zg³osi³em szkodê szybko posz³o o 9.15 do godziny 12.20 nie nam ¿adnej informacji odno¶nie holownika pod jednym z numerów wyszczekana baba a... czytaj dalej »
  • 2021-08-31 09:56 wtorek ~miron | [+] odpowiedz
    NIE POLECAM KORZYSTANIA Z US£UG TEGO UBEZPIECZYCIELA. Kontakt z centrum rozliczeñ utrudniony.15 minut "wiszenia" na s³uchawce. Tak kilka razy - nikt nie odbiera po³±czenia. Pani w bok informuje mnie... czytaj dalej »
  • 2021-06-24 16:38 czwartek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, od dwóch lat mam tam ubezpieczony samochód, korzystam z Assistansa - kilka razy w ci±gu roku i jestem bardzo zadowolona zarówno z obs³ugi, jak i ceny.
  • 2020-06-05 08:37 pi±tek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Mia³em do czynienia z wieloma firmami zajmuj±cymi siê polisami komunikacyjnymi, ale z Benefi± mam pierwszy raz. Mam wra¿enie, ¿e pracuj±cy tam ludzie zatrudnieni s± za karê. S± bardzo nieprzyjemni w r... czytaj dalej »
  • 2019-12-06 11:50 pi±tek ~Ocauto | [+] odpowiedz
    Brak pomocy, prosi³em o przes³anie na maila dokumentu potwierdzaj±cego zawarcie umowy. Kole¶ stwierdzi³ ¿ebym poda³ mu imiê i nazwisko osoby która mi wystawi³a to ubezpieczenie. Nadmieniam ¿e to by³o ... czytaj dalej »
  • 2019-10-30 11:47 ¶roda ~Beata Kozio³ | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowañ od zak³adów ubezpieczeñ. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezp³atna. Bez op³at wstêpnych. Zadzwoñ 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
  • 2019-05-06 13:27 poniedzia³ek ~Aneta Moskal | [+] odpowiedz
    Tel:_7_3_1_6_8_8_9_8_9
  • 2018-01-02 12:29 wtorek ~Uczciwy | [+] odpowiedz
    Je¿eli uwa¿asz, ¿e Twoje odszkodowanie zosta³o zani¿one zadzwoñ 665 22 40 87 lub napisz na acocodszkodowania@gmail.com Wyp³acimy ró¿nicê pomiêdzy tym co powiniene¶ dostaæ a tym co ju¿ dosta³e¶!
  • 2018-01-02 12:29 wtorek ~Uczciwy | [+] odpowiedz
    Je¿eli uwa¿asz, ¿e Twoje odszkodowanie zosta³o zani¿one zadzwoñ 665 22 40 87 lub napisz na acocodszkodowania@gmail.com Wyp³acimy ró¿nicê pomiêdzy tym co powiniene¶ dostaæ a tym co ju¿ dosta³e¶!
  • 2017-12-07 17:09 czwartek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-07 15:47 czwartek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-10-18 11:13 ¶roda ~Pomocny Prawnik | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania od zak³adów ubezpieczeñ. Bez op³at wstêpnych. Analiza sprawy jest bezp³atna. Op³ata tylko za efekty. Zadzwoñ: 731 688 989
  • 2017-08-14 14:16 poniedzia³ek ~indii | [+] odpowiedz
    proponuje omijaæ szerokim ³ukiem, zero kontaktu, brak szacunku i po wp³aceniu kasy ciszaaaaaaaaaaa.
  • Oc
    2017-08-14 14:16 poniedzia³ek ~indii | [+] odpowiedz
    proponuje omijaæ szerokim ³ukiem, zero kontaktu, brak szacunku i po wp³aceniu kasy ciszaaaaaaaaaaa.
  • 2017-04-26 21:29 ¶roda ~Zszokowana | [+] odpowiedz
    Jaki¶ czas temu zdarzy³o siê tak, ¿e by³am osob± poszkodowan± w kolizji z innym pojazdem i sprawca by³ ubezpieczony w Benefii. Poniewa¿ u swojego ubezpieczyciela mam wykupion± bezpo¶redni± likwidacjê ... czytaj dalej »
  • 2016-08-24 16:05 ¶roda ~JANUSZ SROKA ¦WIÊTOCH£OWICE | [+] odpowiedz
    Skusi³em siê na zakup OC w Benefia24. Wype³ni³em w³a¶ciwy formularz na ich stronie i wp³aci³em pieni±dze. Payu potwierdzi³ przekazanie pieniêdzy na konto ubezpieczyciela i na tym zakoñczy³ siê kontakt... czytaj dalej »
  • 2016-08-24 16:04 ¶roda ~JANUSZ SROKA ¦WIÊTOCH£OWICE | [+] odpowiedz
    Skusi³em siê na zakup OC w Benefia24. Wype³ni³em w³a¶ciwy formularz na ich stronie i wp³aci³em pieni±dze. Payu potwierdzi³ przekazanie pieniêdzy na konto ubezpieczyciela i na tym zakoñczy³ siê kontakt... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 03:31 wtorek ~walendziak | [+] odpowiedz
    W swoim dlugim doswiadczeniu z ubezpieczycielami doszedlem do wniosku ze nie ma uczciwej Firmy.W wyborze sugerujemy sie cena.Nie ma ona wiekszego znaczenia gdyz wiekszosc ubezpieczycieli kieruje sie z... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 03:30 wtorek ~walendziak | [+] odpowiedz
    W swoim dlugim doswiadczeniu z ubezpieczycielami doszedlem do wniosku ze nie ma uczciwej Firmy.W wyborze sugerujemy sie cena.Nie ma ona wiekszego znaczenia gdyz wiekszosc ubezpieczycieli kieruje sie z... czytaj dalej »
  • 2016-07-25 13:00 poniedzia³ek ~Gra¿yna z firmy Pomocna D³oñ | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych z wysoko¶ci sumy odszkodowania powypadkowego do kontaktu ze mn± . Adres mailowy: vitagp@wp.eu Jestem przedstawicielk± firmy windykacyjnej, która pomaga osobom poszkodowanym... czytaj dalej »
  • 2016-07-24 11:16 niedziela ~Go¶æ ja | [+] odpowiedz
    Wszystko ok. Odszkodowanie wyp³acone bez wiekszych problemów. Radzê tylko rozwa¿yæ kwestiê kosztorysu i serwisu. W kosztorysie zaproponowano mi wyp³atê 1/3 kwoty tego co wysz³o w rozliczeniu serwisowy... czytaj dalej »
  • 2016-07-14 14:29 czwartek ~Kuba | [+] odpowiedz
    Mia³em ubezpieczenie w tej firmie przez rok, pó¼niej wybra³em tañsza opcje w innej firmie bardziej znanej. Od 2 lat dostaje wezwanie do zap³aty raz od jakiej¶ windykacji - nastêpnie latam po prawnikac... czytaj dalej »
  • 2016-05-04 21:34 ¶roda ~Konrad | [+] odpowiedz
    Cz³owiek kupuje auto wybiera ubezpieczyciela kupuje pakiet podam konkretne cyfry . Auto kupi³em w kredycie u¿ywane nie ka¿dego staæ na nowe wiec zakupi³em pakiet OC+AC+NNw zaproponowano 2400pln za kwo... czytaj dalej »
  • 2016-01-11 09:36 poniedzia³ek ~Zbys | [+] odpowiedz
    Zg³osi³em fakt ¿e chcia³bym skorzystaæ z holowania pojazdu do stacji ASO.Przyjecha³a Laweta i jej pracownik ,,na si³ê'' chcia³ uruchomiæ silnik.Po³±czy³ instalacjê w samochodzie do swojego wielkiego r... czytaj dalej »
  • 2015-12-07 22:16 poniedzia³ek ~piotrek | [+] odpowiedz
    od kilku dnni nie mogê siê doprosiæ o moje zni¿li a kase im zap³acicæ to strasz± windykacj± pierwszy i ostatn raz toczynienia z tak± firm± krzak
  • 2015-12-07 22:14 poniedzia³ek ~piotrek | [+] odpowiedz
    od kilku dnni nie mogê siê doprosiæ o moje zni¿li a kase im zap³acicæ to strasz± windykacj± pierwszy i ostatn raz toczynienia z tak± firm± krzak
  • 2015-11-03 09:55 wtorek ~Krakus | [+] odpowiedz
    Próbujê siê dodzwoniæ na infoliniê ju¿ tydzieñ!!! Czekam po 10-15 minut na telefonie a tu "wszystkie linie s± zajête" Czyba jedna linia!!! To skandal by nie móc siê dodzwoniæ na infolinê prz... czytaj dalej »
  • 2015-10-14 13:56 ¶roda ~W¦CIEKLI | [+] odpowiedz
    Je¶li chcesz mieæ pewno¶æ, ¿e w potrzebie ubezpieczyciel nie zostawi ciê bez pomocy - NIE UBEZPIECZAJ SIÊ W BENEFII!!!
  • 2015-10-01 11:34 czwartek ~Wielbicielka | [+] odpowiedz
    Wykupi³am ubezpieczenie wraz z "zielon± kart±". Warunki ubezpieczenia obejmuj± kraje spoza UE. W czasie pobytu w Czarnogórze próbowano w³amaæ siê do samochodu uszkodzono zamek i oponê. Pro¶... czytaj dalej »
  • 2015-09-08 11:30 wtorek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych do kontaktu. Oferujemy bezpo¶rednio gotówkê w formie dop³aty do odszkodowanie albo prowadzimy sprawê w imieniu klienta. Rozliczenie prowizyjne jedynie od sukcesu w sprawie. ... czytaj dalej »
  • 2015-09-07 13:30 poniedzia³ek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
    Zapraszam niezadowolonych do kontaktu. Oferujemy bezpo¶rednio gotówkê w formie dop³aty do odszkodowania albo bezp³atnie prowadzimy sprawê w imieniu klienta. Rozliczenie prowizyjne jedynie od sukcesu... czytaj dalej »
  • 2015-07-16 09:56 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
    Dzieñ dobry. Jeste¶my multiagencj± oferuj±c± ubezpieczenia komunikacyjne, maj±tkowe ,na ¿ycie, w podró¿y , rolne itp. wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HES... czytaj dalej »
  • 2015-07-16 09:02 czwartek ~NAJTANSZEUBEZPIECZENIA | [+] odpowiedz
    Dzieñ dobry. Jeste¶my multiagencj± oferuj±c± ubezpieczenia komunikacyjne wielu firm. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia takie jak PZU, WARTA , HESTIA, GOTHAER, AVIVA, LIBERTY , AXA, PROAMA, G... czytaj dalej »
  • 2015-06-29 13:17 poniedzia³ek ~zibi | [+] odpowiedz
    po mi³ym zawarciu porozumienia za szkodê (uwa¿am, ¿e kwota by³a zadowalaj±ca dla dwóch stron) przyszed³ kube³ zimnej wody. Po uzupe³nieniu danych, czeka³em kilka dni na przelew, gdy siê nie pojawi³ wy... czytaj dalej »
  • 2015-05-07 19:12 czwartek ~Karol Morrion Meble | [+] odpowiedz
    Witam Ubezpieczy³em dwa samochody firmowe w firmie benefia S.A. OC, AC. Prowdzê firmê produkuj±c± meble i nie na¿ekam na brak obowi±zków wiêc staram siê wybieraæ firmy powa¿ne i rzetelne które do sp... czytaj dalej »
  • 2015-02-04 16:02 ¶roda ~Igor | [+] odpowiedz
    Witam, reprezentujê Kancelariê Prawn± Lex. Specjalizujemy siê w odzyskiwaniu ¶rodków utraconych w ramach op³at pobranych przy likwidacji polis inwestycyjnych. Nie pobieramy op³at wstêpnych. Je¶li mi... czytaj dalej »
  • 2014-11-26 22:29 ¶roda ~Micha³ Paw³owicz | [+] odpowiedz
    Kto nie chce mieæ k³opotów z odszkodowaniem niech omija Benefiê z daleka! Moja sprawa ci±gnie siê ju¿ 2 miesi±ce i nie widaæ koñca. Najprawdopodobniej skoñczy siê w s±dzie. Bardzo nieprzychylna komu... czytaj dalej »
  • 2014-08-27 20:13 ¶roda ~Pawe³ | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie nie polecam tego towarzystwa! Kilka dni temu we W³oszech wandale wyt³ukli mi szybê tyln± w moim samochodzie. Pomimo, ze mia³em wykupion± polisê fuull wypas- OC, AC i assstanse, Benefia n... czytaj dalej »
  • 2014-06-23 16:01 poniedzia³ek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Je¶li zamierzasz wykupiæ ubezpieczenie AC w Benefia to lepiej siê zastanów gdy¿, je¶li twoj± szkodê wyceni± na mniej ni¿ 600z³ to zapomnij o wyp³acie pieni±¿ków. Nie ka¿dy czyta regulaminy a to jest... czytaj dalej »
  • 2014-06-08 01:02 niedziela ~polecam | [+] odpowiedz
    kamyczek st³uk³ mi szybkê zadZwoni³em w niedzielê trundo by³o za pierwszym razem wejsc na liniê ale jak siê uda³o w poniedzia³ek dosta³em odpowiedz ¿e mam dwie opcje albo 60 warto¶ci szkody no bo auto... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 22:00 ¶roda ~bo¿ena | [+] odpowiedz
    skandal i jeszcze raz skandal nie dajcie siê nabieraæ szanowni klienci
  • 2014-01-31 21:12 pi±tek ~adam | [+] odpowiedz
    Benefia to istny cyrk, nikt nic nie wie, za nic nie odpowiada, podaj± nr telefonów likwidatorów, które nikt nie odbiera. Wycena szkody zani¿ona o co najmniej trzy razy. Z daleka od takich ...
  • 2014-01-20 21:18 poniedzia³ek ~Monika | [+] odpowiedz
    Postanowi³am napisaæ poniewa¿ zauwa¿y³am, ¿e zazwyczaj pisze siê wtedy, kiedy jest co¶ nie tak (zadowolony nie wchodzi na neta i nie szuka info bo nie ma takiej potrzeby). Mia³am kolizjê - sprawca w... czytaj dalej »
  • 2014-01-13 21:47 poniedzia³ek ~Gaba | [+] odpowiedz
    W ramach ostrze¿enia, aby w przysz³o¶æ nie musieæ krytykowaæ polecam najpierw siê porozgl±daæ na rynku i poczytaæ oferty a dopiero potem wybieraæ towarzystwo. Najlepiej pos³u¿yæ siê porównywark± ubezp... czytaj dalej »
  • 2013-11-15 08:59 pi±tek ~Feniks | [+] odpowiedz
    Witam. Do wszystkich zainteresowanych kupnem ubezpieczenia w Benefia - odradzam!!!!!! Omijajcie z daleka ta pseudo firmê. Dodzwonienie siê graniczy z cudem, wiecznie puszczany komunikat "Wszystki... czytaj dalej »
  • 2013-11-07 10:59 czwartek ~Lupus | [+] odpowiedz
    Pierwszy i ostatni raz skorzysta³em z Benefii. Nie mia³em szkody, próbujê tylko odzyskaæ nadp³acon± sk³adkê po sprzeda¿y auta. Pan Konsultant nic nie mo¿e, Pani od naliczeñ ma ca³y czas zajête a Pan K... czytaj dalej »
  • 2013-10-14 18:43 poniedzia³ek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Posiadam ubezpieczenie w postaci pakietu dealerskiego (opcja full wypas) w Benefi TU. Niestety mialem szkode. Zglosilem do ubezpieczenie i zlecilem ASO bezgotowkowa naprawe. Przez ponad dwa tygodnie w... czytaj dalej »
  • 2013-09-19 14:50 czwartek ~g | [+] odpowiedz
    Ostrzegam!! Pomimo wypowiedzenia OC w terminie firma przed³u¿y³a polisê. Po roku czasu oddali sprawê do windykacji!! Wznowionej polisy nie otrzyma³am a na informacjê o tym, ¿e polisê wypowiedzia³am ma... czytaj dalej »
  • 2013-09-13 20:07 pi±tek ~Angela | [+] odpowiedz
    Nie mam najlepszego zdania o tej firmie. Wczytywa³am siê w umowê i ju¿ nawet nie wspominam ¿e po 2 latach wykupuj±c polisê dziecka dostalismy zaledwie 745zl, gdzie odlozylismy ponad 2,5 tys zl... Ale ... czytaj dalej »
  • 2013-09-11 10:31 ¶roda ~ubespieczony | [+] odpowiedz
    Posiadam, dobrze ¿e ju¿ nie d³ugo, ac w benefii Mia³em szkodê, towarzystwo po prostu odmówi³o wyp³aty podaj±c powód tyle¿ banalny jak prymitywny. Mam pe³ne prawo do opinii - to z³odzieje.
  • 2013-09-09 16:52 poniedzia³ek ~Kaskader 64 | [+] odpowiedz
    Ja jestem osobi¶cie bardzo zadowolona wyp³acili mi odszkodowanie w ciagu miesi±ca i wysoko¶c odszkodowania tez mi odpowiada³a .I przynajmniej tyle nie zdzieraj± co np PZU Albo Warta za AC tylko s± to ... czytaj dalej »
  • 2013-09-05 13:16 czwartek ~ziunia | [+] odpowiedz
    Uwaga na "towarzystwo Benefia". W maju skradziono mi auto. Mia³am pe³en pakiet AC, OC, NW. Najpierw tony papierów, niekompetencja rzeczoznawcy przyjmuj±cego dokumenty. Bujanie siê z rzek... czytaj dalej »
  • 2013-08-21 22:51 ¶roda ~poszkodowany rozczarowany | [+] odpowiedz
    Moje auto uszkodzi³ pojazd ubezpieczony w Benefii. Uszkodzone s±: zderzak przedni, b³otnik lewy przedni, maska, lampa lewa przednia i szyba ale tego rzeczoznawca nie uzna³?. Auto normalnie je¼dzi, ca³... czytaj dalej »
  • 2013-05-27 11:36 poniedzia³ek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Chcia³em siê podzieliæ swoj± opini± o Benefi! Mia³em szkodê ca³kowit± z AC o 9:00 rano. Do¶æ powa¿n± ca³y przód. Jeszcze z miejsca kolizji zg³osi³em szkodê a wezwana laweta (tak¿e z ubezpieczenia as... czytaj dalej »
  • 2013-04-09 14:09 wtorek ~NIK | [+] odpowiedz
    Mia³em st³uczkê z samochodem ubezpieczonym w BENEFI ,go¶æ by³ winien dosta³ mandat od Policji .Teraz mam problem ze zrobieniem samochodu bo ich rzeczoznawca podwa¿a opis szkody zrobiony przez warsztat... czytaj dalej »
  • 2013-03-29 20:22 pi±tek ~ak1400 | [+] odpowiedz
    dzi¶ otrzyma³em dziwne wezwanie do zaplaty z jakiej¶ tam firmy BENEFIA.Twierdz± ze nie oplaci³em sk³adek za okres ...11-12rok.Zdziwi³em siê mocno,bo pierwsze sz³yszê o takiej firmie i wogóle nie wiem ... czytaj dalej »
  • 2013-03-25 09:10 poniedzia³ek ~qwe | [+] odpowiedz
    Stanowczo odradzam. Kontakt jest utrudniony, a i na pieni±dze nie ma raczej co liczyæ we w³a¶ciwej kwocie.
  • 2013-03-18 12:13 poniedzia³ek ~miras-ka | [+] odpowiedz
    Witam.Jestem nie szczê¶liwym posiadaczem samochodów dostawczych marki Renault Master. Samochody nowe 2012 rok kupione w salonie (...) z pe³nym pakietem ubezpieczenia wykupionym w Benefii. OC AC Asista... czytaj dalej »
  • 2013-03-12 15:03 wtorek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Nie chca mi wyp³acic odszkodowania. Facet mnie waln±³ na parkingu. S± zdjêcia, ¶wiadkowie, o¶wiadczenie sprawcy a twierdz±, ¿e nie ma winnych !!!
  • 2013-03-07 15:32 czwartek ~koziarz@onet.pl | [+] odpowiedz
    Sprawca st³uczki mojego samochodu jest ubezpieczony w Benefii, uzyskac odszkodowanie , to du¿o z³ych emocji, czasu, kilkudziesiêciu telefonów do likwidatora maksymalne przed³u¿anie momentu wyp³aty. Cz... czytaj dalej »
  • 2013-01-17 20:23 czwartek ~Stach | [+] odpowiedz
    Polecam , z wyp³at± nie ma problemu, konkretni, bez zbêdnych papierów,szybko za³atwiaj± sprawy...
  • 2013-01-10 20:55 czwartek ~alankiewicz | [+] odpowiedz
    Mia³em ca³y pakiet w tej firmie. Zapali³o mi siê auto to znaczy wypiê³a siê ¿arówka od halogenu i spad³a na zderzak plastik zacz±³ siê topiæ a nastêpnie wyst±pi³ ¿ywy ogieñ. Szkody które powsta³y to d... czytaj dalej »
  • 2012-12-17 19:47 poniedzia³ek ~zawiedziony | [+] odpowiedz
    Sprzeda³em auto 2 miesi±ce po zawarciu umowy polisy (w sierpniu) do dzisiaj nie zwrócili mi reszty sk³adki. Korespondencja z Benefia urwa³a siê z ich strony w pa¼dzierniku. Bêdê musia³ ........w do s±... czytaj dalej »
  • 2012-11-26 13:04 poniedzia³ek ~Anita | [+] odpowiedz
    Uwaga na oszustów którzy podaj± siê za ubezpieczycieli benefi,namawiaj± na spotkanie dzwoni±c a potem fakt ciekawa oferta dla maleñstwa jednak ja da³am pieni±dze i ani polisy ani pieniêdzy . UWAGA NA ... czytaj dalej »
  • 2012-11-22 19:03 czwartek ~Przemek | [+] odpowiedz
    W AC z tego co pamiêtam jak siê przekroczy prêdko¶æ o 30 km/h to zabieraj± 1/4 odszkodwania . Dobry chwyt . Chroni± siê przed du¿ymi wypadkami . Za zgubienie kluczyków albo sterowników nie p³ac±. N... czytaj dalej »
  • 2012-11-21 17:14 ¶roda ~BENEFIA=PROBLEMY | [+] odpowiedz
    Jak najdalej od tej firmy!!!! mia³em szkode z AC,samochód ubezpieczony by³ na 40000 dwa tygodnie pó¿niej mia³em szkode ( po kilku latach bezszkodowaj jazdy)likwidator stwierdzi³ ze samochód jest wart ... czytaj dalej »
  • 2012-11-21 09:44 ¶roda ~Magda | [+] odpowiedz
    Bardzo profesjonalna obs³uga, po zg³oszeniu szkody na drugi dzieñ by³ likwidator, szybka wyp³ata odszkodowania i pomoc agenta, tez w sprawach miedzynarodowych!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!
  • 2012-11-16 19:00 pi±tek ~pawe³83 | [+] odpowiedz
    Najgorsze towarzystwo w jakim by³em ubezpieczony. pieni±dze pobieraj± systematycznie natomiast jak przysz³o do wyp³aty robi± wszystko ¿eby wyp³atê odroczyæ w czasie albo najlepiej nie wyp³aciæ pieniêd... czytaj dalej »
  • 2012-11-16 17:13 pi±tek ~XX | [+] odpowiedz
    Do Bebefii z³o¿y³em reklamacjê listem poleconym. Nie otrzyma³em ¿adnej odpowiedzi. Zdecydowanie odradzam t± firmê.
  • 2012-11-16 13:19 pi±tek ~Wac³aw | [+] odpowiedz
    Mia³em niedawno szkodê spowodowana przez osobê ubezpieczona w Benefii. Zaskoczy³a mnie likwidacja szkody. Wszystko odby³o siê sprawnie - kontakt rzeczoznawcy by³ na drugi dzieñ. Pieni±dze wyp³acili sz... czytaj dalej »
  • 2012-11-14 20:33 ¶roda ~Oszukana przez Benefie! | [+] odpowiedz
    nie polecam. Nie wyp³acaj± odszkodowañ, mo¿na siê odwo³ywaæ, ale oni i tak co¶ wymy¶l± odrealnionego, mo¿na siê k³óciæ, dzwoniæ, ale i tak to nic nie da. JEDYNE WYJ¦CIE - OMIJAÆ Z DALEKA TYCH [wymoder... czytaj dalej »
  • 2012-11-09 09:26 pi±tek ~Rico | [+] odpowiedz
    Nie mia³em nigdy st³uczki ani wypadku, wiec nie mam do¶wiadczenia z likwidacj±, 2 razy zg³osi³em pomoc assistance i 2 razy by³o bezproblemowo, za drugim razem czeka³em 45 min. Uwa¿am, ze w centrum War... czytaj dalej »
  • 2012-10-29 20:26 poniedzia³ek ~Iwona | [+] odpowiedz
    Bardzo siê cieszê, ¿e znalaz³am opinie o tym ubezpieczycielu. Ubezpieczyli¶cie samochody z w³asnej woli. Ja bra³am z mê¿em kredyt hipoteczny w mBanku w 2007 roku, wtedy by³ przymus ( potem siê okaza³o... czytaj dalej »
  • 2012-10-25 07:26 czwartek ~Pawe³ | [+] odpowiedz
    Likwidacja szkody z AC to jedna wielka kpina. Bardzo d³ugi proces likwidacyjny, ucinanie na czê¶ciach bez podania powodu, roboczogodzina liczona na poziomie 67 z³.
  • 2012-10-11 19:55 czwartek ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    Oferuj± ubezpieczenie, a nie wyp³acaj± odszkodowañ - znajduj± jakikolwiek powód aby NIE WYP£ACAÆ ODSZKODOWAÑ! ODRADZAM !!
  • 2012-09-11 07:56 wtorek ~£ukasz W | [+] odpowiedz
    ubezpieczy³em samochód OC i AC.Benefia wyliczy³a watrto¶æ auta na 14900. Po dwóch tygodniach mia³em wypadek i co auto siê zamortyzowa³o przez 2 tygodnie 2000 z³. Powiedzieli mi ze w chwili wypadku aut... czytaj dalej »
  • 2012-08-20 22:22 poniedzia³ek ~poirytowana | [+] odpowiedz
    wykupi³am OC+AC+Asisstance,dzwoniê ¿eby zholowaæ samochód a Pani mi mówi ¿e nie mam assistance wykupionego, bardzo ciekawe bo w lutym na t± sam± polisê dwa razy uruchamia³am samochód. Dobroczyñcy........ czytaj dalej »
  • 2012-07-18 22:33 ¶roda ~grzes | [+] odpowiedz
    Kilka miesiêcy temu kto¶ mi na parkingu "przerysowa³" nieznacznie tylne drzwi (waha³em siê nawet czy tak nie zostawiæ), AC mam w Benefii przez mBank. Likwidacja szkody bezproblemowa, poza do... czytaj dalej »
  • 2012-07-05 21:01 czwartek ~Arek | [+] odpowiedz
    Unikajcie z daleka t± firmê! Po podpisaniu umowy, ju¿ o was zapomn±, nie uzyskacie ¿adnej pomocy i zapomnijcie ¿e wasze konto internetowe bêdzie dzia³aæ. Postanowi³em zerwaæ z nimi umowê, nawet za s³o... czytaj dalej »
  • 2012-06-22 19:44 pi±tek ~orkan42 | [+] odpowiedz
    Dlaczego likwidacja szkody trwa tak d³ugo wiecznie im czego¶ brakuje a to dokumenty nie dosz³y ,ja mam dostarczyæ kwity za jazdê bezszkodow± /czy¿by brak rejestrów o szkodowosci jazdy/odwlekanie w cz... czytaj dalej »
  • 2012-05-31 12:04 czwartek ~Renata | [+] odpowiedz
    Odradzam wszystkim !!!
  • 2012-05-30 20:03 ¶roda ~aga | [+] odpowiedz
    Benefia okrada klientow. Pieniadze na AC wzieli nie male ale jak przyszlo do likwidacji szkody pierwszej w moim zyciu to co zrobila Benefia??? 25 % mam sama placic a koszt lakierowania wynosi 2600 zl ... czytaj dalej »
  • 2012-05-18 18:32 pi±tek ~WoJtEk | [+] odpowiedz
    Nic dobrego nie mogê powiedzie dla mnie to oszu¶ci i naci±gacze robi± wszystko aby unikn± wyp³aty odszkodowania je¿eli uda im siê znale¶ choc ma³e niedoci±gniêcie we wniosku to na pewno nie wyp³ac± od... czytaj dalej »
  • 2012-05-10 13:22 czwartek ~m | [+] odpowiedz
    Benefia utrudnia likwidacje szkody ( mia³em szkodê z AC )na ka¿dym kroku , odsy³a po wci±¿ nowe dokumenty .Pracownicy udzielaj± sprzecznych informacji . Przestrzegam przed tym ubezpeieczycielem.
  • 2012-04-27 22:42 pi±tek ~Agata | [+] odpowiedz
    Mam taki program dla swojego dziecka, moja siostra te¿ i wiemy, ¿e nasze dzieci bêd± mia³y na studia-polecam!
  • 2012-03-31 23:22 sobota ~ONA | [+] odpowiedz
    WSZYSTKIM ODRADZAM TÊ BANDÊ OSZUSTÓW-Z£ODZIEJI !!!
  • 2012-03-19 16:54 poniedzia³ek ~Miros³aw | [+] odpowiedz
    Moi drodzy Pañstwo, to nie ca³kiem jest tak, jak to wszystko tutaj opisujecie. Trzeba sobie u¶wiadomiæ dla swojego dobra ¿e po jakiekolwiek UBEZPIECZENIE przychodzi siê do SWOJEGO AGENTA, tak samo jak... czytaj dalej »
  • 2012-03-04 12:51 niedziela ~maniek | [+] odpowiedz
    Takimi s³owami okre¶li³ benefiê mój prawnik którego wynaj±³em do walki z tymi z³odziejami. Te wszystkie opinie negatywne s± w 100% prawd±.Jak bym wcze¶niej przeczyta³ te opinie na temat tej firmy to p... czytaj dalej »
  • 2012-03-01 14:40 czwartek ~Mirkus | [+] odpowiedz
    Moi drodzy Pañstwo, to nie ca³kiem jest tak, jak to wszystko tutaj opisujecie. Trzeba sobie u¶wiadomiæ dla swojego dobra ¿e po jakiekolwiek UBEZPIECZENIE przychodzi siê do „SWOJEGO AGENTA&am... czytaj dalej »
  • 2012-02-22 12:45 ¶roda ~lamia | [+] odpowiedz
    ODRADZAM, ta firma to totalny syffff, oszu¶ci, z³odzieje, naprawdê przestrzegam przed t± firm±! Ka¿dy kto chce wspó³pracowaæ z Benefi± bêdzie siê u¿era³ z klientami, którzy zostali przez Benefiê oszuk... czytaj dalej »
  • 2012-02-20 19:04 poniedzia³ek ~adam | [+] odpowiedz
    13 grudnia 2011 roku mia³em st³uczke. Facet wjecha³ mi w ty³. Zapewne omy³kowo poda³ mi nr swojej prywatnej polisy, a jecha³ s³u¿bowym autem. Jak wiadomo OC przypisane jest do auta. Szkode zg³osi³em ... czytaj dalej »
  • 2012-02-11 11:01 sobota ~Marzena | [+] odpowiedz
    Od 2003r. mam pakiet ubezpieczenia w Benefii AC,OC,NW,Asistance 0 problemów, likwidowa³am kilka szkód ostatnia w grudniu 2011 szkoda ca³kowita auto wycenione uczciwie pieni±dze przelane na konto.
  • 2012-01-17 14:13 wtorek ~qb | [+] odpowiedz
    Te¶æ da³ siê naci±gn±æ na Benefiê. Po pierwszej kolizji wiemy jaka to jest firma i odradzamy. Po co mamy siê miesi±c upominaæ i walczyæ o nasze pieni±dze. S± inne znane i sprawdzone ubezpieczalnie.
  • 2012-01-10 23:54 wtorek ~Grzywa | [+] odpowiedz
    Witam , w po³owie listopada 2011r skradziono mi samochód.AC mia³em op³acone w Benefi ,samochód skradziono mi w ¶rodê a w sobotê wszed³em na te forum ....i w³osy stanê³y mi dêba.Po lekturze tego forum ... czytaj dalej »
  • 2011-12-15 18:05 czwartek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Ja jestem zadowolony z benefii. Wyp³acili ca³e nale¿ne odszkodowanie, nie przeci±gali sprawy, równo w 30 dniu (tyle trwa³y formalno¶ci-równie¿ z mojej strony) dosta³em przelew na konto. Nie naginajcie... czytaj dalej »
  • 2011-12-10 12:58 sobota ~marek21rl | [+] odpowiedz
    mam wykupiony caly pakiet ubezbieczenia w ww. towarzystwie. od 17 wrzesnia br. czekam na wyplate pieniedzy w AC. likwidator z firmy "partner" twierdzi ze nie ma jeszcze u siebie notatki poli... czytaj dalej »
  • 2011-10-27 10:35 czwartek ~bbb | [+] odpowiedz
    Dzisiaj, po przesz³o dwóch latach walki z Benefi±, us³ysza³am wyrok s±du. Hurra!!! Zas±dzono odszkodowanie (z AC) oko³o 30000 z³, zwrot kosztów s±dowych i kosztów pe³nomocnika, i... odsetki ustawowe z... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 23:13 pi±tek ~zszokowana | [+] odpowiedz
    ukradziono mi samochód a benefia odmówi³a wyp³aty odszkodowania, bo stwierdzili ¿e jeden kluczyk który zosta³ im oddany to kopia. Oba kluczyki by³y oryginalne, nigdy samochód nie by³ w naprawie wiêc o... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 18:05 pi±tek ~Artur | [+] odpowiedz
    Szkoda z AC, po 18 latach bezszkodowej jazdy zdarzy³o siê... no có¿... ale jestem SKRAJNIE NIEZADOWOLONY nie tylko z obs³ugi, ale tak¿e z tego, ¿e firma PROFIBIZ (likwiduj±ca szkodê na rzecz Benefii) ... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 12:32 pi±tek ~misiek | [+] odpowiedz
    Nie dotrzymuj± ¿adnych terminów, dodzwonienie siê do firmy graniczy z cudem, do likwidacji szkody z OC nie uda³o im siê zorganizowaæ oglêdzin rzeczoznawcy przez miesi±c. Zani¿aj± odszkodowania stosuj±... czytaj dalej »
  • 2011-09-29 11:31 czwartek ~R | [+] odpowiedz
    To jakie¶ jaja. Firma 2 miesi±ce zwleka³a z wyp³at± odszkodowania. Najpierw ca³kowicie odmówi³a wyp³aty, a po dwóch miesi±cach wyp³aci³a po³owê ceny co wyceni³ rzeczoznawca. Ja zostajê nadal bez samoc... czytaj dalej »
  • 2011-08-31 10:42 ¶roda ~Monika | [+] odpowiedz
    POLECAM!!! Super ubezpieczenie dziecka, za ka¿dy dzieñ pobytu w szpitalu dosta³am 100z³. No i w przysz³o¶ci bêd± pieni±¿ki na studia.
  • 2011-08-22 13:32 poniedzia³ek ~Barbara | [+] odpowiedz
    Posiadacze samochodów! Je¿eli chcecie byæ zdrowi nie ubezpieczajcie siê w Benefii. Firma dzia³a tak, ¿e inny podwykonawca przyjmuje szkodê, inny likwiduje a do pracowników Benefii nie mo¿na siê dodzwo... czytaj dalej »
  • 2011-08-18 16:49 czwartek ~sdfghjkl | [+] odpowiedz
    Od zg³oszenia mojej szkody mine³o ju¿ dwa miesi±ce a kasy niema. S± chyba szkoleni w wymyslaniu wykrêtów: a to likwidator na urlopie albo kole¿nka co¶ pomyli³a, albo informuj± mnie ¿e wyp³acili odszko... czytaj dalej »
  • NNW
    2011-08-17 21:50 ¶roda ~beata | [+] odpowiedz
    skandal,po 1,5 miesiaca decyzja,100 zl za zlaman± rêkê,pieniêdzy na koncie brak
  • 2011-08-09 17:32 wtorek ~CZARNULKA | [+] odpowiedz
    Ja mam ju¿ ich do¶æ, jutro zg³aszam sprawê mojemu prawnikowi i idziemy z tym do S¡DU, bo to w jaki sposób traktuj± swoich klientów przechodzi ludzk± granicê !!!! Jeden wielki syf, ba³agan w papierach ... czytaj dalej »
  • 2011-08-09 12:20 wtorek ~oszukana | [+] odpowiedz
    Mam samochód roczny grande punto po gradobiciu. Uszkodzenia s± liczne na ca³ej karoserii ³±cznie z odpry¶niêciem lakieru. Firma Profibiz wyceni³a szkodê na 651 z³!!!!! podaj±c opis naprawy BEZINWAZYJN... czytaj dalej »
  • 2011-08-05 20:17 pi±tek ~oszukany | [+] odpowiedz
    WYcenê czê¶ci za szkodê z AC dosta³em poni¿ej cen hurtowych,pomimo wysokiej opcji ubezpieczenia. OMIJAJCIE!!!
  • 2011-08-03 09:06 ¶roda ~desss1 | [+] odpowiedz
    Kolizja spowodowana przez kierowcê ubezpieczonego w Benefii.Oglêdziny zrobi³em u blacharza, trzeba dok³adnie pilnowac co pisze rzeczoznawca,kosztorys oparty na tanich zamiennikach, roboczogodziny wyli... czytaj dalej »
  • 2011-07-17 13:58 niedziela ~Ewa Bielawna | [+] odpowiedz
    Dobre warunki ubezpieczenia, bardzo dobra obs³uga ze strony agenta oraz wyp³ata ¶wiadczeñ bez problemu. Polecam serdecznie
  • 2011-07-17 13:55 niedziela ~Ewa Kowalska | [+] odpowiedz
    Bardzo dobra obs³uga, jasne warunki umowy i po 4 latach widzê ze przybywa pieniêdzy.
  • 2011-06-07 14:01 wtorek ~Polop | [+] odpowiedz
    Ludzie! myslicie, ze w innych firmach jest inaczej? nie bedzcie naiwni. Wszedzie jest dobrrz jak sie kase placi- z wyplata jes zawsze gorzej. Czytajcie po 100 razy umowy , Ogolne waruki ubezpieczenia,... czytaj dalej »
  • 2011-06-07 12:35 wtorek ~naiwna | [+] odpowiedz
    Jetem ,w¶ciek³a na tê firmê mo¿e i zas³aniaj± siê owu ,ale ba³agan maj± niesamowity mam ubezpieczenie na ¿ycie od lutego walczê o rezygnacjê z tego ubezpieczenia ,jaka¶ lalunia z obs³ugi klienta nie z... czytaj dalej »
  • 2011-05-26 16:05 czwartek ~ert | [+] odpowiedz
    Uwaga na haczyki w polisie AC, zanim podpiszesz umowê przeczytaj ogólne warunki w AC!!! Nieciekawie jest te¿ w Assistant
  • 2011-05-15 15:44 niedziela ~by³y klient | [+] odpowiedz
    Widzê, ¿e nie tylko ja mam przeprawê z tymi oszustami. Szkoda moich nerwów na opisywanie ca³ej sytuacji:( Kochani odradzam bo siê przejedziecie na BENEFI!
  • 2011-05-15 15:41 niedziela ~oszukany przez benefiê | [+] odpowiedz
    Osoba ubezpieczona w BENEFI rzekomo ponios³a przeze mnie straty w samochodzie na ok 500 max 1000pln (lekko uszkodzony zderzak, parê ma³ych rys). Po 2 latach (!!!) dosta³em od BENEFI pismo wzywaj±ce mn... czytaj dalej »
  • 2011-05-14 13:14 sobota ~Sandacz | [+] odpowiedz
    Gwoli wyja¶nienia, Benefia dopiero od nieca³ego miesi±ca posiada swoich w³asnych pracowników zajmuj±cych siê likwidacj± szkód. Opiniê o towarzystwie przez wzgl±d na proces likwidacji szkód zepsu³o Ben... czytaj dalej »
  • 2011-05-11 10:00 ¶roda ~piotr | [+] odpowiedz
    jak dobrze ¿e jestem ubezpieczona by³am przez jaki¶ czas chora i dosta³am pieni±¿ki za niezdolno¶æ i z powodu choroby to jest rzeczywi¶cie tak jak mówi± polecam
  • 2011-05-11 09:56 ¶roda ~moni | [+] odpowiedz
    najlepsze towarzystwo z którym siê spotka³em :) staraj± pomagaæ w papierkach ni¿ w innych towarzystwach utrudniaæ Godne polecenia
  • 2011-05-10 11:26 wtorek ~mb | [+] odpowiedz
    jestem osob± poszkodowan± w wypadku, oczekujê na przyznane pieni±dze,,,,,,DRAMAT!!! kilkana¶cie telefonów, rzeczoznawca, opinie, tajemnicze pisma, BRAK ZAINTERSOWANIA KLIJENTEM, o wszystko trzeba dzw... czytaj dalej »
  • 2011-04-28 16:30 czwartek ~banan | [+] odpowiedz
    Najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe z jakim mia³em okazjê siê spotkaæ, brak kontaktu, wszystko trwa strasznie d³ugo, wypadek mia³em ponad miesi±c temu, do tej pory nie widze pieniêdzy, mimo, ¿e wszy... czytaj dalej »
  • 2011-04-27 11:08 ¶roda ~mariusz | [+] odpowiedz
    Witam, likwidujê szkodê z AC Benefii - likwidatorem jest Universum z Krakowa i poprostu pora¿ka - dodzwoniæ siê mo¿na tylko do sekretariatu - mój likwidator ci±gle na oglêdzinach a na maila odpowie w ... czytaj dalej »
  • 2011-04-25 11:36 poniedzia³ek ~GS | [+] odpowiedz
    Ta firma to zwykli oszu¶ci i z³odzieje! Sztucznie obni¿aj± warto¶æ pojazdu (nawet o 25% w ci±gu dwóch miesiêcy!!!), a wszystko po to, by przeprowadziæ szkodê ca³kowit± i nie zap³aciæ za naprawê auta. ... czytaj dalej »
  • 2011-04-11 09:43 poniedzia³ek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Ubezpieczenie AC+OC w Benefi kupi³em za po¶rednictwem MBanku. Oczywi¶cie o wyborze tego ubezpieczyciela przes±dzi³a cena. Na pocz±tku grudnia (czwartek) mia³em st³uczkê z mojej winy. Zadzwoni³em na i... czytaj dalej »
  • 2011-04-04 16:17 poniedzia³ek ~Mieczys³aw | [+] odpowiedz
    Mia³em ubezpieczenie w BENEFI OC na Wolkswagena mojej ¿ony wykupione w zesz³ym roku za kwotê 1680 z³, du¿o bo m³ody wiek!. Je¿dzi³a bez ¿adnej szkody i chcia³em wykupiæ na nastêpny rok i co?, podnie¶l... czytaj dalej »
  • 2011-03-31 16:30 czwartek ~Greebo | [+] odpowiedz
    Dodzwoniæ siê do firmy likwiduj±cej szkodê AC (AUTO-ESKPERT z Warszawki), jest trudniejsze ni¿ z³apanie wolnej linii w telewizyjnych grach TVNu. Stracone pieni±dze, czas i nerwy na rozmowy z niekompet... czytaj dalej »
  • 2011-03-31 15:34 czwartek ~pawe³ | [+] odpowiedz
    witam. Na pocz±tku chcê zaznaczyæ, NIE JESTEM PRACOWNIKIEM Benefii. Kupi³em ubezpieczenie on-line, super oszczedno¶æ czasu i pieniêdzy, profesjonalne podej¶cie. Mia³em szkodê z mojego AC. Mam porównan... czytaj dalej »
  • 2011-03-26 11:12 sobota ~Micha³ | [+] odpowiedz
    + niska sk³adka AC (oko³o 700 z³ za Audi A4 2002 rok) - problem ze zg³oszeniem szkody przez infoliniê, dopiero po kilku godzinach siê uda³o + szybki przyjazd rzeczoznawcy (szkoda zg³oszona tego same... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 22:16 ¶roda ~sllll | [+] odpowiedz
    pierwsze OC w Benefi zap³aci³em nieca³e 300 z³ , po roku przegapi³em termin wypowiedzenia umowy im i musia³em byc dalej ich klientem ale prze to za moje auto ma wiecej niz 15 lat to sk³adka wzros³... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 20:20 ¶roda ~MC | [+] odpowiedz
    Zg³osi³em szkodê z AC w przepisowym terminie . Reakcja Ubezpieczyciela by³a natychmiastowa. Mia³em zawarte ubezpieczenie bez amortyzacji czê¶ci i bez utraty warto¶ci pojazdu.Przed up³ywem 30 dni od da... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 16:32 ¶roda ~aaa | [+] odpowiedz
    wogóle co to za obs³uga chamy i normalnie nie wychowani ludzie powinni sie przeszkolic jak siê traktuje klienta bo przecie¿ klient to nasz pan lecz oni widocznie tego nie stosuja a do tego 450 z³ za p... czytaj dalej »
  • 2011-03-09 09:50 ¶roda ~JB | [+] odpowiedz
    Moja opinia o firmie jest negatywna: wypadek komunikacyjny z interwencj± policji i mandatem dla sprawcy; szybkie zg³oszenie szkody, oglêdziny; potem nawet informacja (oficjalna) o przyznaniu odszkodow... czytaj dalej »
  • 2011-03-05 11:14 sobota ~soroka | [+] odpowiedz
    Zlo¿y³em w terminie zg³oszenie o rezygnacji z ubezpieczenia. Pobrano jednak sk³adke z konta. Zwrócono (na szczê¶cie)po 2 telefonch, 1 faksie i kilku e-meilach - oczywi¶cie bez odsetek. Moje koszty siê... czytaj dalej »
  • 2011-03-04 08:55 pi±tek ~Benefia to pora¿ka | [+] odpowiedz
    Wyp³acili 14 % warto¶ci, wycenionej przez oficjalnego dealera, opowiadaj±c o urealnieniach cen i t.d. Pominêli w kalkulacji niezbêdne elementy do naprawy i od trzech miesiêcy cisza.
  • 2011-02-25 12:59 pi±tek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Najgorsza ubezpieczalnia na ¶wiecie. Na rozliczenie szkody czekam ju¿ 3 miesi±c szkodê wyliczyli mi na 1400 z³, a sam zderzak kosztuje 1700 z³ tak¿e nie wiem sk±d oni bior± rzeczoznawców. Do pracownik... czytaj dalej »
  • 2011-02-21 12:40 poniedzia³ek ~Max | [+] odpowiedz
    Przestrzegam przed t± szemrana firm±!!!!!! Zero kompetencji, zwlekanie z wyp³at± bez podania przyczyny, fatalny kontakt. Firma ProfiBiz wed³ug mojej oceny dzia³a na szkodê Benefii z pe³na premedytacj±... czytaj dalej »
  • 2011-02-17 12:13 czwartek ~net2011 | [+] odpowiedz
    Czytam te wasze opinie i wiekszosc jest z³ych; ja mialem doczynienia z w trzech kolejnych latach z trzema firmami ubezpieczeniowymi gdzie robilem wszystkie naprawy w ASO FORDA na ul. Popularnej w Wa-w... czytaj dalej »
  • 2011-02-11 18:38 pi±tek ~Mika | [+] odpowiedz
    01.02.2011 mia³am stluczke z mojej winy. Zosta³ zerwany zderzak, zbite reflektory i przebita ch³odnica. W autoryzowanym serwisie wycenili mi naprawe na 8 tys z³, rzeczoznawca z Profibiz wyceni³ na 13 ... czytaj dalej »
  • 2011-02-09 14:38 ¶roda ~Michal | [+] odpowiedz
    W Moanchium w garazu typu duplex (taka winda dwupoziomowa)samochod sie obsunal i tylnia szyba poszla w drobny mak. Zadzwonilem do ubezpieczyciela, dostalem instruktarz aby zrobic zdjecia i naprawic sz... czytaj dalej »
  • 2011-01-30 12:24 niedziela ~Masakra | [+] odpowiedz
    Prywatne auto szkoda z oc sprawcy, czekam 3 miesiac na odszkodowanie, zeby bylo malo pokusilo mnie w salonie ubezpieczylem tam auta firmowe. Stluczka, niezalezny rzeczoznawca wycenia szkode na 15 tys ... czytaj dalej »
  • 2011-01-28 18:14 pi±tek ~ksielicki | [+] odpowiedz
    Wykupi³em przez mBank ubezpieczenie AC w Benefia i to by³ b³±d - gratulujê mBank wiarygodnego partnera ! W dniu 23/12/2010 mia³em kolizjê. 12/01/2011 likwidotor szkód PROFIBIZ wystawi³ decyzjê o szko... czytaj dalej »
  • 2011-01-26 11:53 ¶roda ~wer43 | [+] odpowiedz
    Jak widzia³em ile mia³bym zap³aciæ u nich za samochód, to siê przestraszy³em, dobrze ¿e mog³em jeszcze zmieniæ .... ubezpieczyciela....
  • 2011-01-20 14:52 czwartek ~ZNIESMACZONA | [+] odpowiedz
    WYKUPI£AM UBEZP.OC I AC ,JAKIS IDIOTA JAD¡CY JAK PIRAT ZAHACZY£ O MNIE I ZNISZCZY£ MI CA£E LUSTERKO ,DODATKOWO RZECZOZNAWCA UZNA£ ,¯E DO WYMIANY JEST TE¯ SZYBA,OSZACOWALI SZKODY NA 278 Z£(SKANDAL) PO ... czytaj dalej »
  • 2011-01-19 23:32 ¶roda ~zuza | [+] odpowiedz
    Od ponad miesi±ca oczekujê na wyp³atê odszkodowania z tej firmy. W kolizji jestem osob± poszkodowan±, warto¶æ uszkodzonego auta zani¿ono o 1tys. z³otych. Szanowna pani zajmuj±ca siê moj± spraw± od dwó... czytaj dalej »
  • 2011-01-19 10:56 ¶roda ~Piotr | [+] odpowiedz
    Witam. Zdecydowane NIE dla Benefii!!! Walczymy z odszkodowaniem w Benefii z OC sprawcy, który jest tam ubezpieczony. Na razie nie ma mowy o wyp³acie poniewa¿ WALCZYMY z dokumentami! Fatalna firma, bra... czytaj dalej »
  • 2011-01-17 13:14 poniedzia³ek ~heinrich | [+] odpowiedz
    jezeli wezmiesz fiata na raty to zostaniesz przywiazany do benefi jak pies do lancucha,podnosza stawki o 100% i wiecej i tak co roku placz i plac ,to lichwiarska firma dziwi fakt ze fiat z nimi wspolp... czytaj dalej »
  • 2011-01-08 20:02 sobota ~jm2 | [+] odpowiedz
    w poniedzia³ek ma przyjechaæ rzeczoznawca likwidowaæ szkodê z ac ,no i po opiniach s±dzê ¿e wpad³em jak ¶liwka w kompot.My¶lê tak ¿e je¿eli poleci³ mi to mój bank czyli mbank a zrobi± mnie w konia to ... czytaj dalej »
  • 2011-01-03 21:18 poniedzia³ek ~Oszukana | [+] odpowiedz
    Nie bêdê sie rozpisywaæ ale podpisze siê pod opiniami NA NIE uwazam ze to ca³e towarzystwo to jaka¶ pomy³ka ,wszystko jest fikcj± o odszkodowaniu zapomnijcie!Nawet je¿eli prawo jest po waszej stronie ... czytaj dalej »
  • 2011-01-03 20:14 poniedzia³ek ~Rozczarowana | [+] odpowiedz
    niech ka¿dy siê dobrze zastanowi zanim siê tam ubezpieczy,z mojej obserwacji wynika ¿e pisz± tylko odmowne decyzje nawet je¶li wg ich regulaminu ci sie nalezy kasa ale o odszkodowaniu zapomnij
  • 2010-12-29 10:50 ¶roda ~ZALAMANA | [+] odpowiedz
    Najgorsza firma z jaka mialam do tej pory stycznosci!!!Likwiuduja szkode juz 2 miesiace i konca nie widac. Warsztat naprawe wycenil na 10 ty. a oni mi daja 1,5 tys. Pan ktory zajmuje sie szkoda na zwo... czytaj dalej »
  • 2010-12-28 23:13 wtorek ~Darek | [+] odpowiedz
    W ¿yciu nie mia³em do czynienia z tak nieprofesjonaln± firm±. Wszystko dzieje siê w zwolnionym tempie, co i rusz potrzebuj± jakie¶ za¶wiadczenia, kserokopiê i t.d. O wizytê rzeczoznawcy trzeba siê zab... czytaj dalej »
  • 2010-12-16 15:31 czwartek ~Poszkodowany przez benefie | [+] odpowiedz
    Dajcie sobie spokój z Tym ubezpieczycielem. Póki siê p³aci to wszystko jest ok a jak dochodzi do szkody to same problemy... Szkoda s³ów... Po zatargach z nimi rêce mi ju¿ opadaj±... Je¶li jeszcze ra... czytaj dalej »
  • 2010-12-11 11:10 sobota ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Firma nie godna polecenia przed³u¿aj± maksymalnie termin wyp³aty odszkodowania to co chwile brakuje im jaki¶ dokumentów które ju¿ wcze¶niej otrzymali to jeszcze nie uwzgledniaj± Watu w kosztorysie a n... czytaj dalej »
  • 2010-12-10 14:04 pi±tek ~Zbig75 | [+] odpowiedz
    W nawi±zaniu do wcze¶niejszej opinii. W poniedzialek 6.12.2010 r. osobi¶cie uda³em siê do siedziby Benefii w Warszawie przy ul. Rydygiera. Przekaza³em nowy komplet dokumentów oraz pismo z pro¶b± o zwr... czytaj dalej »
  • 2010-12-08 21:14 ¶roda ~oskar | [+] odpowiedz
    Mia³em szkodê z w³snej winy najecha³em autem na korzeñ rozwali³em miskê i co¶ tam jeszcze. Nie chc±c bawiæ siê w papierki wybra³em opcjê begotówkow± czyli rozliczenie miêdzy salonem a benefi±. General... czytaj dalej »
  • 2010-12-04 10:48 sobota ~Zbig75 | [+] odpowiedz
    Oko³o miesi±ca temu wykupi³em polisê OC. Po kilku dniach samochód sprzeda³em. W celu zwrotu niewko¿ystanej czê¶ci sk³adki skompletowa³em wszystkie niezbêdne dokumenty jakich ¿yczy sobie BENEFIA: wnios... czytaj dalej »
  • 2010-11-27 17:18 sobota ~naiwniak | [+] odpowiedz
    Na jakiej podstawie mi odmówili .----e-mail : PRZEPRASZAMY ZA ZACHOWANIE PANI Z LINI ZG£ASZANIA SZKUT . Odrazu mój czas siê cofno³ i nagle wszystko jakby mia³o byæ w porz±dku za te s³owa przepraszam .... czytaj dalej »
  • 2010-11-27 17:02 sobota ~naiwniak | [+] odpowiedz
    ludzie obudzi³am siê po czterech nieca³ych latak od p³acenia sk³adek w BENEFI wysokie sk³atki ale ¶±dzi³em tak zapewniali jestem bezpieczna . pe³ny pakiet i nagle co !- mam szkode otrzymuje za¶wiadcze... czytaj dalej »
  • 2010-11-04 14:21 czwartek ~Sturmer | [+] odpowiedz
    Zawar³em umowê OC, AC i Assistance w 2009 roku za po¶rednictwem BRE, w którym mam rachunek bankowy (po¶rednikiem jest firma BRE Ubezepieczenia). Wypowiedzia³em umowê listem poleconym z odpowiednim wy... czytaj dalej »
  • 2010-11-03 13:16 ¶roda ~AZ | [+] odpowiedz
    Podczas jednej z sierpniowych ulew,praktycznie przy zerowej widoczno¶ci, jad±c za autobusem wjecha³em Touaregiem w ka³u¿e na Trakcie Lubelskim...Mimo wysokiego podwozia(terenówka)samochód utkn±³ w ka³... czytaj dalej »
  • 2010-11-02 13:20 wtorek ~Walter | [+] odpowiedz
    U mnie jest tak: odmowa odszkodowania. Przytaczaj± punkt OWU, który mówi o tym, ¿e muszê zg³osiæ kradzie¿ na policjê. Absurd - przecie¿ zg³osi³em! Poinformowa³em ich skutecznie o tym 6 pa¼dziernika, a... czytaj dalej »
  • 2010-10-29 13:13 pi±tek ~Ziom | [+] odpowiedz
    Ja zg³osi³em szkodê z AC (wandal uszkodzi³ drzwi) i rzeczoznawca owszem - przyby³, obejrza³, nastêpnie kilkadziesi±t stron formularzy! Pomimo jednak wype³nienia wszystkich mo¿liwych opcji po kilku dni... czytaj dalej »
  • 2010-10-29 10:14 pi±tek ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie i bez dwóch zdañ - ODRADZAM! Naprawiaj± mi samochód jako dostawca OC sprawcy wypadku (ja jestem poszkodowany) i w³a¶nie zbli¿aj± siê 2 miesi±ce odk±d odda³em auto do naprawy. Unikaj± tem... czytaj dalej »
  • 2010-10-12 22:21 wtorek ~Gregor | [+] odpowiedz
    POsiadam samochód marki Renault Megane rocznik 2000 pan ubezpieczony w Benefi na parkingu cofajac swój samochód uszkodzi³ mi lampe zderzak i b³otnik. Szkoda jaka mi wycenili to 910zl niewiem jakimi ka... czytaj dalej »
  • 2010-10-05 18:06 wtorek ~B.S. | [+] odpowiedz
    W benefi i jej poprzedniczce mam ubezpieczenie prawie 7 lat .Poraz pierwszy chcia³em pomocy ,-wydzwania³em prawie godzinê i 0 odzewu.Ca³e szczê¶cie ¿e to by³a ma³a st³uczka nie z mojej winy,- a gdyby ... czytaj dalej »
  • 2010-10-05 11:43 wtorek ~ZUZA | [+] odpowiedz
    UWAGA NA NICH-WYP£ACAJ¡ MI JU¯ Z OC SPRAWCY 1,5ROKU DROGA PRZEZ MÊKÊ
  • 2010-09-09 21:31 czwartek ~ryba | [+] odpowiedz
    Dobrze ze sa takie fora ,zakupilem nowy samochod w salonie i skorzystalem z uslug benefii pierwsze ubezpiecznie zaplacilem 1400zl pakiet dilerski teraz chca 2000 tysiace tlumaczyli sie ze to byl okres... czytaj dalej »
  • 2010-09-08 17:10 ¶roda ~Marceli | [+] odpowiedz
    Ju¿ prawie dwa tygodnie czekam na odszkodowanie z Benefii, nie wiem, co oni tak d³ugo robi±, w innych towarzystwach jest niemal ¿e od rêki po wycenie rzeczoznawcy. A tutaj siê ci±gnie, ze nie wiem...
  • 2010-08-25 08:59 ¶roda ~poszkodowany przez Benefiê | [+] odpowiedz
    Odradzam, rzeczoznawca w Auto-expert okaza³ siê gburem, nic powiedzia³. Nie wiedzia³ co dalej z moj± szkod±. Benefia odsy³a do Auto Eksperta. D³ugo by pisaæ o ich b³êdach i niekompetencji. Ostatni raz... czytaj dalej »
  • 2010-08-12 09:33 czwartek ~Cziki | [+] odpowiedz
    Ludzie Benefia to totalna pora¿ka. za gruba kase, któr± wyciagaj± od nas ka¿± za³atwiaæ za siebie dokumenty z policji,xera itp. Po 2,5 tyg nie dosta³em kosztorysu i traktuj± swojego klienta jak poten... czytaj dalej »
  • 2010-07-27 12:58 wtorek ~morin forte | [+] odpowiedz
    Co do ubezpiecznia przez mbank - to zale¿y, bo w moim przypadku jest korzystniej kupiæ je tam ni¿ w samej benefii. Uwa¿am,¿e maj± dobra obd³ugê, mia³am szkodê, to za³atwienie wszystkiego posz³o bardzo... czytaj dalej »
  • 2010-07-20 17:01 wtorek ~Ela | [+] odpowiedz
    Mam ptanie, mo¿e kto¶ wie co to znaczy: Wyszczególnienie w AC moim: Wyplata odszk.w wys. ubezp.szkoda calkowita -nie. Jak to rozumieæ , bo mi powwiedziano, ¿e ten punkt jest nieistotny bo auto... czytaj dalej »
  • 2010-07-12 09:57 poniedzia³ek ~Tad | [+] odpowiedz
    Piszecie o problemach z likfidacj± szkody JA NIE MOGE WYDEMBIC od nich zaswiadczenia o bezwypadkowym przebiegu ubezpieczenia czy przez ich arogancje mam stracic ulgê.Brak kontaktu i odpowiedzi na pole... czytaj dalej »
  • 2010-07-01 14:47 czwartek ~janisz1@vp.pl | [+] odpowiedz
    Posiadam pakiet w tym towarzystwie , i teraz co do asistans zero uwag dwa razy mia³em mo¿liwo¶æ skorzystania i bez najmniejszych uwag , szybko i sprawnie , ale co do AC to ju¿ inna bajka , szkoda par... czytaj dalej »
  • 2010-06-24 14:34 czwartek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    to towarzystwo to pora¿ka. P³ac± 500 z³ za 1 % odszkodowania z oc komunikacyjnego (orzecznictwo s±dowe i szanuj±ce siê Towarzystwa przyznaj± 1.500 - 2.500 z³ za 1 %), traktuj± przepisy k.c. wybiórczo ... czytaj dalej »
  • 2010-06-16 20:11 ¶roda ~Piotr | [+] odpowiedz
    NO to piêknie, mia³em st³uczkê na parkingu pod sklepem, facet najecha³ mi na bok auta i jest ubezpieczony w tym towarzystwie Benefia. Widzê bo komentarzach bêdê musia³ siê uzbroiæ w cierpliwo¶æ. Jeden... czytaj dalej »
  • 2010-06-16 19:22 ¶roda ~ta która posz³a do s±du :)) | [+] odpowiedz
    Wojujê z nimi od wrze¶nia 2010. Po 70!!!! dniach odmówili mi wyp³aty odszkodowania z AC, straszyli prokuratorem. Nie odpowiadali na pisma, olali mojego brokera, olali wezwanie do zap³aty sporz±dzone p... czytaj dalej »
  • 2010-06-02 18:51 ¶roda ~Go¶æ | [+] odpowiedz
    likwidacja szkody osobowej z winy ich ubezpieczonego to pora¿ka. Wyp³acili z oc 500 z³ za procent uszczerbku na zdrowiu. Skandal, maj± swoje procedury a zapominaj± o orzecznictwie s±dowym, gdzie s±dy ... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 00:32 wtorek ~Beata | [+] odpowiedz
    Mam ubezpieczenie 5 lat pe³ny pakiet. Korzysta³am w ubieg³ym roku, odrapanie przodu i ty³u, i w tym roku 2, w tym st³uczka z hamuj±cym samochodem z mojej winy. Wszystkie 3 za³atwione bez problemów i u... czytaj dalej »
  • 2010-05-25 23:57 wtorek ~olek | [+] odpowiedz
    a ja mam ubezpieczenie w benefia od 3 lat, kupujê u dealera fiata w ¯orach. Jak do tej pory korzysta³em raz z likwidacji dwa lata temu. Opinie mam dobr± samochód zosta³ naprawiony u dealera w ci±gu ty... czytaj dalej »
  • 2010-05-21 19:37 pi±tek ~optymista | [+] odpowiedz
    No to piêknie, dzi¶ mia³em w±tpliw± przyjemno¶æ przytulenia siê auta ubezpieczonego w benefi do mojego ubezpieczonego w innym towarzystwie. Czy jest choæ jeden pozytywny komentarz na temat Benefi.SZko... czytaj dalej »
  • 2010-05-20 20:37 czwartek ~magda | [+] odpowiedz
    W pa¼dzierniku ubieg³ego roku mia³am przygode i¿ potr±ci³ mnie samochód na przej¶ciu na pieszym gdy mia³am zielone ¶wiat³o. Niestety kierowca by³ ubezpieczony w benefii. Do dzisiaj czekam na pieni±dze... czytaj dalej »
  • 2010-05-11 21:53 wtorek ~mariusz | [+] odpowiedz
    Dobrze dla kogo?Dla nich oczywi¶cie.06.02.2010 klient benefi skasowa³ mi samochód.Dzisiaj po ponad 3 miesi±cach od szkody auto-ekspert przygotowuje wyp³atê w/g ich wyceny i ³askawie zap³aci za lawetê.... czytaj dalej »
  • 2010-04-26 17:57 poniedzia³ek ~Monika G. | [+] odpowiedz
    Z BENEFI¡ i firm± AUTO EKSPERT wygra³am!!!! Najpierw wyp³acili mi odszkodowanie, oczywi¶cie kosztorys by³ zani¿ony o ok. 5000 ty¶. z³, ale po 4 miesi±cach WALKI z Auto Ekspert i jego pracownikami dop³... czytaj dalej »
  • 2010-04-23 12:04 pi±tek ~torn | [+] odpowiedz
    tez srtanowczo odradzam benefie a jak us³yszê u innego ubezpieczyciela, ¿e...profibiz jest ich likwidatorem szkód to tak¿e podziêkujê przed³u¿aja wyp³atê za naprawê, pracownicy nie odpowiadaj± na... czytaj dalej »
  • 2010-04-15 11:36 czwartek ~ann | [+] odpowiedz
    chcia³abym odradziæ wam ubezpieczenie w benefii, mamy fiata na firmê nowy z salonu, ubezpieczenie w benefii, ostatnio by³a szkoda, tir urwa³ lusterko, wyp³acili 50% odszkodowania, taki maj± zapis, ¿e ... czytaj dalej »
  • 2010-03-23 01:08 wtorek ~fan bebefii | [+] odpowiedz
    Tak jestem naiwnym bo wydawa³o mi sie ¿e mo¿na zaoszczêdziæ, a teraz wiem ¿e koszty telefonów na infolinii i assystanc których nikt nie odbiera ju¿ wyrówna³y oszczêdno¶ci a to dopiero pocz±tek gehenny... czytaj dalej »
  • 2010-03-17 09:59 ¶roda ~Witek | [+] odpowiedz
    Auto skradzione, a Benefia wcale nie my¶li wyp³aciæ cokolwiek a czekam ju¿ 60dni. Piszê skargê do Rzecznika Ubezpieczonych.
  • 2010-03-16 22:58 wtorek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Najgorsze ubezpieczenie jakie mia³em. Mia³em AC - chia³em naprawy bezgotówkowej - rêce opadaj±!!! Nic nie mogê zrobiæ. Autoryzowany warsztat Toyoty wycenia czê¶æ na 600 z³otych a Benefia chce daæ im z... czytaj dalej »
  • 2010-03-09 14:56 wtorek ~Monika G. | [+] odpowiedz
    Witam, wyp³atê mojego ¶wiadczenia z AC na szkodzie ca³kowitej (auto zosta³o podpalone) zani¿yli o kilka tysiecy z³otych. Bijê siê z nimi trzeci miesi±c. Zap³aci³am za wycenê niezale¿nego rzeczoznawcy ... czytaj dalej »
  • 2010-03-09 10:24 wtorek ~"Sympatyk" | [+] odpowiedz
    Bawiê sie z nimi w kotka i myszkê od 1,5 miesi±ca - ¶l± mi pisma, ¿ebym co¶ uzupe³nia³a i robi± ze mnie idiotkê. Obs³uga arogancka - najgorsza jak± do tej pory s³ysza³am.!!! Dodam, ¿e nie chcê, ¿eby w... czytaj dalej »
  • 2010-03-02 15:20 wtorek ~bre | [+] odpowiedz
    na kosztorysach pisza jakie czesci do wymiany ale nie pisza co jak i za ile to jest najlepsze,moje dwa lusterka wycenili na 3800 gdzie jedno jest warte 4200,grubo!!!!jezeli ktos nie ma co robic i szuk... czytaj dalej »
  • 2010-03-01 17:11 poniedzia³ek ~BENEFIASYF | [+] odpowiedz
    Je¿eli zawieracie umowê AC z t± firm±,to broñ bo¿e nie ukrywajcie szkód z przed paru lat aby uzyskaæ dodatkow± zni¿ke,poniewaz ja tak zrobilem i teraz bardzo zaluje.Przy wplacie pieniazkow (i to nie m... czytaj dalej »
  • 2010-03-01 16:59 poniedzia³ek ~shagga | [+] odpowiedz
    oszusci,szubrawcy!!robia mocno zanizone wyceny !!aby uzyskac jakiekolwiek wiadomosci na temat swojej szkody ,trzeba przeznaczyc ogromne pieniadze na rozmowy telefoniczne,poniewaz oni nie wysylaja zadn... czytaj dalej »
  • 2010-02-25 11:30 czwartek ~KASIA | [+] odpowiedz
    Bawiê sie z nimi w kotka i myszkê od 1,5 miesi±ca - ¶l± mi pisma, ¿ebym co¶ uzupe³nia³a i robi± ze mnie idiotkê. Obs³uga arogancka!!! Dodam, ¿e nie chcê, ¿eby wyp³acili mi pieni±dze, ale "pozwoli... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 16:02 wtorek ~Monsta | [+] odpowiedz
    Nie dajcie nabieraæ siê na te tanie ubezpieczenia szczególnie AC, od mojej szkody minê³o prawie 60 dni i ... czekam dalej. Wymieniam siê korespondencj± z Auto Ekspert, kontaktujê siê z nierzetelnymi i... czytaj dalej »
  • 2010-02-23 15:49 wtorek ~Monika G. | [+] odpowiedz
    A ja dalej czekam... w³a¶nie mija 60 dni, a Benefia (w³a¶ciwie Auto Ekspert firma dzia³aj±ca na rzecz i w imieniu Benefii) dalej nie chce zap³aciæ nale¿nego ¶wiadczenia, za auto spalone przez nieznane... czytaj dalej »
  • 2010-02-17 13:04 ¶roda ~Monika G. | [+] odpowiedz
    To dziwne, ale kolejny raz zamieszczam swoj± opiniê na temat Benefii i zostaje ona usuniêta. Zbyt ostro ich potraktowa³am? Ale to sama prawda, zatajaj± informacje i dokumenty powsta³e do szkody, podaj... czytaj dalej »
  • 2010-02-13 18:56 sobota ~marek | [+] odpowiedz
    dokona³em zakupu domu brakuj±c± kwotê po¿yczy³em z Santander Consumer Bank.Wymagalnosæ ubepieczenia kredytu na wypadek Smierci OK. Bank wpó³pracuje z Benefi± ,niech beêdzie wyboru nie ma aleeeeee::: p... czytaj dalej »
  • 2010-02-10 16:09 ¶roda ~jhyczko | [+] odpowiedz
    Ju¿ nigdy wiêcej . Z obliczenia na stronach internetu wynika³o ¿e w tym roku zap³acê ok 1000z³ za sk³adkê. Zaskoczony by³em gdy Pani agent powiedzia³a mi ¿e zap³acê ponad 1300z³. Ma³o tego za chwilê p... czytaj dalej »
  • 2010-02-09 22:33 wtorek ~POSZKODOWANY!!!! | [+] odpowiedz
    ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY BENEFIA!!!!!10miesiecy temu mia³em wypadek samochodowy sprawca wypadku by³ ubezpieczony w benefia odszkodowanie za zdrowie dosta³em po 5miesiacach 4 tysiace Z£ za 4 mies... czytaj dalej »
  • 2010-02-03 00:24 ¶roda ~wlodek | [+] odpowiedz
    przeczyta³em wszystkie opinie i trochê mi ul¿y³o. Obawia³em siê ¿e jestem wyj±tkiem w praktyce Benefii. L¿ej jak siê okazuje, ¿e jestem w szerokim doborowym gronie. ale tyle ¿artów. w zasadzie nie chc... czytaj dalej »
  • 2010-01-26 20:00 wtorek ~siekierki | [+] odpowiedz
    Tym którzy maj± tyle problemów z ubezpieczalni±, polecam dobrego brokera. Ja korzystam z us³ug jednego od dziesiêciu lat. Dzwonie do nich z byle problemem oraz po porady (oczywi¶cie dotycz±ce szkód, i... czytaj dalej »
  • 2010-01-26 19:43 wtorek ~siekierki | [+] odpowiedz
    Ja dopiero zg³osi³em szkodê, i czekam. Tak naprawdê czekam ju¿ od 27lipca, bo "Pani" która we mnie przywali³a kasuj±c dwa auta uciek³a. Wiêc sprawa do procesu trwa³a 5 miesiêcy, po sprawie o... czytaj dalej »
  • 2010-01-08 22:15 pi±tek ~Zbyszek | [+] odpowiedz
    Witam. Mia³em st³uczkê i tak sobie my¶lê(mija ju¿ miesi±c) od zdarzenia. By³ orzecznik Firma Profibiz przygotowuje likwidacjê szkody ca³kowitej. Moje pytanie brzmi Ile benefia p³aci Profibiz, a ile P... czytaj dalej »
  • 2010-01-06 21:53 ¶roda ~M. | [+] odpowiedz
    By³am zadowolona z Benefii przez 3 lata, do momentu kiedy nie musia³am likwidowaæ szkody z AC. Na zlecenie ubezpieczalni dzia³a firma auto-ekspert, a to ju¿ totalna pora¿ka. Niestety nie mo¿na tego in... czytaj dalej »
  • 2010-01-02 20:52 sobota ~Jan | [+] odpowiedz
    Wszed³em na ten portal, poniewa¿ szukam opinii nt ubezpieczycieli ale wydaje mi siê ¿e w 90 % postów napisali pechowcy albo agenci konkurencji, jaka firmê bym nie sprawdza³ wiêkszo¶æ postów brzmi, od... czytaj dalej »
  • 2009-12-22 18:59 wtorek ~Patryk | [+] odpowiedz
    Kupi³em polisê w tym towarzystwie z uwagi na atrakcyjn± cenê i rekomendacjê brokera. W trakcie okresu ubezpieczenia mia³em szkodê likwidowan± z AC - rzeczywi¶cie obcowanie z likwidatorem tego towarz... czytaj dalej »
  • 2009-12-11 00:29 pi±tek ~niezadowolony | [+] odpowiedz
    zamowilem ponad miesiac temu polisy na zycie elife i do tej pory nic nie dostalem!!! dzwonilem 7 razy i ciagle mnie zlewano!! bo to problem z komputerami a to ktos zapomnial wyslac a najlepszy byl jed... czytaj dalej »
  • 2009-12-10 18:47 czwartek ~zdegustowana | [+] odpowiedz
    czekam na odszkodowanie z AC, tydzieñ czasu czeka³am na oglêdziny, go¶æ nies³owny, zero szacunku dla czyjego¶ czasu, nastêpne pó³tora tygodnia czeka³am na wycenê (swoj± drog± koszt naprawy wycenili po... czytaj dalej »
  • 2009-12-03 00:14 czwartek ~basia | [+] odpowiedz
    dachowanie- orzeczono szkode calkowita,-choc auto mozna bylo naprawic!!! wszystko na maila, odsylaja jeden do drugiego!!!po 7 miesiacach auto z 60000 dla benefii bylo warte 44000- a i tu chcieli oszuk... czytaj dalej »
  • 2009-11-22 09:25 niedziela ~grafi | [+] odpowiedz
    Mia³am AC w Benefii, polisa zawarta przez mbank/breubezpieczenia/.Po tragicznym wypadku, benefia zleca sprawê likwidacji szkody firmie profibiz, a tu ludzie niekompetentni nie potrafi± okre¶liæ jakich... czytaj dalej »
  • 2009-11-17 10:11 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    W dniu 11.10.2009r. goscs wjecha³ mi w ty³ auta a w skutek tego ja w ty³ auta które sta³e przede mna sprawca by³ ubezpieczony w ,,BENEFIA" to by³a niedziela. w poniedzia³ek zg³osilem szkode 20.1... czytaj dalej »
  • 2009-11-14 16:03 sobota ~oskar | [+] odpowiedz
    Jak czytam te wasze opisy powsta³ych szkód to mam wra¿enie, ¿e to agenci konkurencji benefi wypisuj±. Jak mo¿na kilka miesiêcy czekaæ na co¶ co siê nale¿y jak psu kie³basa -po 2 tygodniach oczekiwania... czytaj dalej »
  • 2009-11-13 18:15 pi±tek ~ANDRZEJ | [+] odpowiedz
    OSZUSCI!!!!
  • 2009-11-13 18:14 pi±tek ~BASIA | [+] odpowiedz
    NAJGORSZA FIRMA Z MOZLIWYCH!!!! CZUJE SIE OKRADZIONA NA DUZA KASE!!!ZANIZAJA WARTOSC AUT!!!
  • 2009-11-09 16:04 poniedzia³ek ~kris | [+] odpowiedz
    Ju¿ ponad 3 tydzieñ czekam na wyp³atê odszkodowania z OC sprawcy ubezpieczonego w Benefii(rzeczoznawca ogl±da³ auto na drugi dzieñ po zg³oszeniu szkody i oczywi¶cie wycena szkody zosta³a zani¿ona o ok... czytaj dalej »
  • 2009-11-09 15:56 poniedzia³ek ~Kris | [+] odpowiedz
    Ju¿ ponad 3 tydzieñ czekam na wyp³atê odszkodowania z OC sprawcy ubezpieczonego w Benefii .Czekam do ustawowych 30dni i zg³aszam sprawê Rzecznikowi Ubezpieczonych. Je¿eli tak samo postêpuj± przy wyp³a... czytaj dalej »
  • 2009-11-08 21:53 niedziela ~Normalny cz³owiek | [+] odpowiedz
    Nie polecam.Nie warto,lepiej do³ozyc troche a byæ naprawde zadowolonym.Najgorsze towarzystwo w jakim mia³em ubezpieczenie.Zanizyli koszty naprawy z ac,zap³aci³em wiecej niz mi dali,do tego juz z 2 mie... czytaj dalej »
  • 2009-11-06 13:47 pi±tek ~MONIK | [+] odpowiedz
    NIECH TE WSZYSTKIE OPINIE BÊD¡ PRZESTROG¡ I INFORMACJ¡ O TYM TOWARZYSTWIE- A JAK WIDZIMY NA ZA£¡CZONYM OBRAZKU JEST ICH CA£A MASA
  • 2009-11-06 13:04 pi±tek ~maria chudyba | [+] odpowiedz
    nie bêdê siê rozpisywaæ o ca³ej sprawie bo trwa ju¿ od lipca.... klient benefii wjecha³ mi na ty³ samochodu, wyp³ata mia³a nast±piæ z jego OC/ firma obs³uguj±ca benefiê w ma³opolsce to Universum uwaga... czytaj dalej »
  • 2009-11-02 17:34 poniedzia³ek ~twardowski.stach@gmail.com | [+] odpowiedz
    w czwartek zap³aci³em przez internet za polisê i mia³em dostaæ natychmiast listem priorytetowym polisê.dzisiaj 02.11.2009 polisy nie ma w skrzynce na listy.za rok siê ¿egnamy
  • 2009-10-14 17:56 ¶roda ~wróg benefi | [+] odpowiedz
    polecam ubezpieczyæ siê w Allianz ;)
  • 2009-10-08 12:37 czwartek ~Doswiadczona przez Benefie | [+] odpowiedz
    Nigdy nie spotkalam sie z takim chamstwem i arogancja osób zajmujacych siê likwidacja szkody. Pracownicy to ludzie, ktorzy nie potrafia rozmawiac z klientem, sa obrazeni i urazeni, kiedy musza odpowia... czytaj dalej »
  • 2009-10-02 07:45 pi±tek ~Ma³gorzata Smolarek | [+] odpowiedz
    Bardzo s³aby kontakt z towarzystwem, poza oczywi¶cie procesem zakupu. W momencie, gdy potrzebowa³am aneksu do umowy OC z powodu kradzie¿y tablic i zmiany numeru rejestracyjnego, g³usza!!! Telefoniczni... czytaj dalej »
  • 2009-09-30 11:02 ¶roda ~basia | [+] odpowiedz
    zadnych oficjalnych pism!! wszystko przesylaja mailem-arogancja i niekompetencja
  • 2009-09-23 16:45 ¶roda ~Dic | [+] odpowiedz
    Du¿o by pis±c a czasu brak
  • 2009-09-21 17:36 poniedzia³ek ~pot³uczony | [+] odpowiedz
    Dochodzenie nale¿no¶ci z polisy OC Benefii to prawdziwa droga przez mêkê. Nie ¿yczê jej nikomo. O szacunku dla klienta, ¿ywionym przez likwidatora szkody - firmê Profibiz ¶wiadczy najlepiej to ¿e d... czytaj dalej »
  • 2009-09-15 23:01 wtorek ~Z£Y | [+] odpowiedz
    Niestety pokusi³em siê na polisê Start z Plusem w syfiastej Banefii. Kiedy zorientowa³em siê jak dziadoski jest to produkt i postanowi³em siê wycofaæ (po 3 latach) okaza³o siê ¿e za ponad 3 tys. odpro... czytaj dalej »
  • 2009-09-14 13:49 poniedzia³ek ~krzysiek, | [+] odpowiedz
    Nic nie mozna siê dowiedziêæ,szkoda wyceniona na 615z³,sama szyba to koszt1070z³+robocizna+lusterko...bez komentarza wobec tej firmy..ODRADZAM WSZYSTKIM....
  • 2009-08-28 10:31 pi±tek ~wsciekla | [+] odpowiedz
    Niedawno jaki¶ ...... skasowa³ mi przód samochodu na parkingu i uciek³ oczywi¶cie przez nikogo nie zauwa¿ony. Zadzwoni³am wiêc do Benefii bo tam niestety by³am ubezpieczona (takiego b³êdu ju¿ nigdy ni... czytaj dalej »
  • 2009-08-20 19:52 czwartek ~Marcin.osw | [+] odpowiedz
    15go lipca mia³em rzeczoznawcê bo w czerwcu okradli mi samochód w Portugalii i wybili szybê, niszcz±c uszczelkê z prowadnic± szyby. Szybe kupi³em za 69 euro (wtedy ponad 300z³), zamontowa³em sam. Prow... czytaj dalej »
  • 2009-08-13 18:00 czwartek ~zdzich | [+] odpowiedz
    Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek mia³em ubezpieczenie. Nie bêdê siê rozpisywa³ o ca³ej sprawie, mój b³±d by³ ¿e siê po³asi³em na "niby" nisk± cenê ubezpieczenia OC+AC+NW. Benefia jest j... czytaj dalej »
  • 2009-08-07 14:10 pi±tek ~jedno uszkodzenie - wiele problemów | [+] odpowiedz
    Zg³osi³em szkody na infolini firmy Benefia i opisa³em co zasta³em po umyciu auta potraktowanego b³otem, szyba - odpryski, b³otnik - rysy jak po walce kotów, zderzak uszkodzony i co? Rzeczoznawca stwie... czytaj dalej »
  • 2009-08-02 19:03 niedziela ~Poszkodowani | [+] odpowiedz
    Mieli¶my wykupion± polisê AC. Sprawa ci±gnie siê ju¿ pó³ roku, a auto nadal stoi nienaprawione. Zdecydowanie odradzam t± firmê. Urzêdnicy s± bardzo nieprzyjemni wobec klientów za³atwiaj±cych odszkodow... czytaj dalej »
  • 2009-07-29 22:00 ¶roda ~Daniel wkurzony poszkodowany | [+] odpowiedz
    Dwa miesi±ce temu jeden pan wymusi³ na mnie pierwszeñstwo, by³ ubezpieczony w BENEFII. Jemu to wisi zawini³ ma ubezpieczenie i tyle ale ja, dwa miesi±ce nerwów, po za tym benefia zleca ekspertyzy firm... czytaj dalej »
  • 2009-07-25 17:18 sobota ~Artur | [+] odpowiedz
    Bardzo profesjonalna obs³uga, polisy w super cenie, po zg³oszeniu szkody na drugi dzieñ by³ likwidator, szybka wyp³ata odszkodowania i pomoc agenta. POLECAM
  • 2009-07-03 22:24 pi±tek ~pjamecki@wp.pl | [+] odpowiedz
    Proszê o podanie adresu mailowego Benefi na który mogê z³o¿yæ skargê.
  • 2009-06-23 10:34 wtorek ~dokwet | [+] odpowiedz
    Odradzam ubezpieczenie w tej "firmie" Ubezpieczy³em samochód oc+ ac ze wzgledu na atrakcyjn± cenê.Po 2 tygodniach mia³em st³uczkê przy cofaniu.Wyliczyli warto¶æ szkody na 1/2 ceny naprawy w... czytaj dalej »
  • 2009-06-17 20:59 ¶roda ~Rafa³ | [+] odpowiedz
    Wymiana przedniej szyby z AC. Marzenie. W innej ubezpieczalni bez problemowo. Zg³oszenie na telefon, warsztat, odbiór i po krzyku. BENEFIA - K³amstwo, nie kompetentny personel. Po przyznaniu przez rze... czytaj dalej »
  • 2009-05-14 12:02 czwartek ~ZawiedzionyKlient | [+] odpowiedz
    Przez mBank wykupi³em ubezpieczenie w Benefii AC i OC. Po oko³o pó³ roku od ubezpieczenia jaki¶ oszo³om zdemolowa³ mi samochód (uszkodzenie pow³ok lakierniczych zarysowania i wgnioty, uszkodzenie szyb... czytaj dalej »
  • 2009-04-07 21:56 wtorek ~klient mbanku | [+] odpowiedz
    Likwidowa³am szkode z AC. Obs³uguje ich firma Profibiz. Oceniam nisko jako¶æ ich us³ug. Maksymalnie wyd³u¿aj± czas likwidacji szkody. Robi± problemy z przes³aniem wyceny, co jest ich ustawowym obowi±z... czytaj dalej »
  • 2009-02-26 17:28 czwartek ~Rentka | [+] odpowiedz
    Mam pakiet AC+OC+NW+ ***istans. Korzysta³am z Asistans- sprawnie, szybko, bez problemów Obs³uga telefoniczna/informacja- oceniam ¶rednio, czasem ciê¿ko siê wogóle dodzwoniæ, powinni siê jeszcze du¿o... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.