X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA
Ocena: 2.61 (385 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia to firma, która oferuje przede wszystkim ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Jej oferta jest bardzo zróżnicowana i bogata, co powoduje, że wielu klientów znajdzie taką formę ochrony, która jest odpowiednia. Czy jednak wszyscy są z tej ochrony zadowoleni?
 
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia zapewnia swoim klientom ochronę w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Można więc wykupić polisę AC, OC czy klasyczne ubezpieczenie mieszkania.
 
Opinie klientów to doskonałe źródło wiedzy o towarzystwie. To wiadomości bezpośrednie i oparte na praktycznym doświadczeniu. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak wygląda przedłużenie czy rozwiązanie umowy z Benefia, jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta.
 
Jeżeli macie doświadczenia z firmą Benefia, mieliście lub macie u nich swoją polisę ubezpieczeniową, podzielcie się z nami swoją opinią. Być może właśnie dzięki Wam inni klienci podejmą właściwą decyzję, skłonią się do firmy lub z niej zrezygnują.

Jak na razie tragedia

2009-07-29 22:00 środa ~Daniel wkurzony poszkodowany
Dwa miesiące temu jeden pan wymusił na mnie pierwszeństwo, był ubezpieczony w BENEFII. Jemu to wisi zawinił ma ubezpieczenie i tyle ale ja, dwa miesiące nerwów, po za tym benefia zleca ekspertyzy firmie z Pruszkowa PARTNER. Firma jest nierzetelna, człowiek który zajmuje się moim idszkodowaniem nie odbiera telefonów, nie można zasięgnąć żadnych informacji. W koncu cud dodzwoniłem się do niego, dostałem wyliczenie szkody, powiedział mam czekać na przelew, po dwóch tygodniach czekania szlag mnie trafia, dzwonie, odzywa się sekretarka i miło mówi mi że sprawa poszła jeszcze raz do rzeczoznawcy, ale nikt nie może mi powiedzieć dlaczego mój samochód jest dwa razy wyceniany. Nikt do mnie zadzwonił ani razu z PARTERA o zmianie wysokości odszkodowania, dopiero interwencja księgowej z BENEFII rozjaśniła trochę sytuację, ta Pani chociaż odbiera telefony. Ogólnie nie mam na razie pretensji do samego ubezpieczyciela ale firma której zleca ekspertyzy jest straszna, niegodna polecenia. Jeżeli czytelniku zamierzasz wykupić AC w benefii licz się z odwlekaniem decyzji. Nie wiem ile jeszcze będę czekał na pieniądze ale wszystkim którzy to czytają radzę się zastanowić. Daję imk jeszcze tydzień ale przejade sie do tego Pruszkowa
  • 2010-03-23 01:20 wtorek ~Partner | [+] odpowiedz
    Partner czyj? tam nikt nie obiera telefonów czasem przez 3 dni, osoba prowadząca likwidację szkody nie informuje o niczym. Dostaja bezpośrednio prowizję od tego co nie zapłacą. Jeżeli jest taka możliw... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.