X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA
Ocena: 2.61 (385 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia to firma, która oferuje przede wszystkim ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Jej oferta jest bardzo zróżnicowana i bogata, co powoduje, że wielu klientów znajdzie taką formę ochrony, która jest odpowiednia. Czy jednak wszyscy są z tej ochrony zadowoleni?
 
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia zapewnia swoim klientom ochronę w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Można więc wykupić polisę AC, OC czy klasyczne ubezpieczenie mieszkania.
 
Opinie klientów to doskonałe źródło wiedzy o towarzystwie. To wiadomości bezpośrednie i oparte na praktycznym doświadczeniu. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak wygląda przedłużenie czy rozwiązanie umowy z Benefia, jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta.
 
Jeżeli macie doświadczenia z firmą Benefia, mieliście lub macie u nich swoją polisę ubezpieczeniową, podzielcie się z nami swoją opinią. Być może właśnie dzięki Wam inni klienci podejmą właściwą decyzję, skłonią się do firmy lub z niej zrezygnują.

Zadowolony

2011-04-11 09:43 poniedziałek ~Mariusz
Ubezpieczenie AC+OC w Benefi kupiłem za pośrednictwem MBanku. Oczywiście o wyborze tego ubezpieczyciela przesądziła cena. Na początku grudnia (czwartek) miałem stłuczkę z mojej winy. Zadzwoniłem na infolinie i zgłosiłem szkodę. W poniedziałek rano przyjechał rzeczoznawca który wnikliwie zbadał auto. Po paru dniach dostałem pismo z Benefi że likwidatorem szkody będzie firma Profbiz. Trochę się zaniepokoiłem czytając opinie na tej stronie o tym ubezpieczycielu i fakcie mieszania do sprawy innych firm. Na następny dzień dostałem z firmy Profbiz pismo z numerem szkody i informacją jakie dokumenty mam przesłać. Na stronie tej firmy po wpisaniu numeru szkody miałem pełną informacje o postępie likwidacji mojej szkody i o potrzebnych dokumentach. Oprócz tego bardzo dobrze poinformowane osoby na infolinii powiedziały że niektóre dokumenty mogę przesłać mailem lub faksem. Po 3 tygodniach od kraksy zadzwoniła pani z firmy Profbiz i poinformowała mnie o sumie na jaką została wyceniona moja szkoda i czy chce pieniądze na konto czy może naprawa ma być bezgotówkowa. Suma była na tyle atrakcyjna że zdecydowałem się na przelew i po paru dniach miałem pieniądze na koncie. Jestem bardzo zadowolony i na ten rok dostałem ofertę zadłużeniową na bardzo atrakcyjnych warunkach mimo iż stłuczka była z mojej winy. Gorąco polecam ubezpieczenie w Benefia.
  • 2011-04-11 09:45 poniedziałek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    oczywiście dostałem ofertę przedłużeniową a nie zadłużeniową.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.