X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

Cardif-Srardif

2014-11-24 20:25 poniedziałek ~asdfg
Podlegam ubezpieczeniu grupowemu w Cardifie na poczcie i płacę składkę tzw.rozszerzoną czyli 2x większą od podstawowej.Po wypadku w wyniku którego nastąpiło skręcenie kolana i naderwanie wiązadeł pobocznych (2,5 miesiąca zwolnienia z czego 1,5 w gipsie+ rehabilitacja). Fachowo jest to: S83 - Zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł kolana. Ortopeda powiedział mi iż jeśli jestem ubezpieczony będą mi się należały jakieś pieniążki z tego tytułu. Po złożeniu dok.i przesłaniu do Cardifu po niespełna tygodniu dostałem pis. odp. o rozpoczętych obradach nad mym przypadkiem a po kolejnym tygodniu otrzymałem odp.iż w swej umowie nie jestem ubezp. od takiego schorzenia a jedynie od śpiączki ,zawału,utrat kończyn itp-Żadne złamania,zwichnięcia,wstrząśnienia muzgu itp przypadko-wypadki tak powszechne! Jak można wywnioskować mogę się wypchać i żadnego odszkodowania nie dostanę. Rozpoczynam procedurę zmiany ubezpieczyciela i mam nauczkę by ślepo nie ufać propozycjom przełożonych w sprawach proponowanych ubezpieczeń grupowych. Morał? Czytajmy zakresy ubezpieczeń i porównujmy z innymi ubezpieczycielami. Przykład: kolega ubezpieczony w innym towarzystwie ub. za zwichnięcie kostki otrzymał ok 2.000. Moje kolano już nie będzie sprawne w 100%-ból powraca co kilka dni a poczucie oszukania przez pijawę jaką się okazał CARDIF długo pozostanie w pamięci dlatego PRZESTRZEGAM swym przykładem przed tym "firmkiem ubezwładnieniowym". Ja Cardifowi mówię dość!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.