X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

Cardif- wymuszona sprzedaż

2016-04-22 12:29 piątek ~BARDZO ZNIESMACZONY KLIENT.
Wymusili na bliskiej mi osobie zgodę na przysłanie dokumentów (niby oferta w celu zapoznania) anty-konsultantka perfekcyjnie kręciła rozmową m.innymi kłamiąc tylko po to żeby wziąć produkt i płacić. Po kilkunastu telefonach, wycofaniu z ubezpieczenia (gdzie też stawiali silny opór ględząc chyba z pół godziny że warto zostać) i kilku telefonach o pilne przesłanie Nam nagrania z rozmowy (gdzie stawiali taki opór że hej!) i telefonie z reklamacją.... Przysłali płytę wraz z listem oraz informacją że przyznają się do agresywnej sprzedaży oraz wymuszenia tzw''podpisania umowy ubezpieczenia" i że oddają kasę na konto abonenckie w T-MOBILE... NA KTÓREGO TEMAT TEŻ MOŻNA MÓWIĆ DUŻO ZŁEGO. CZY TAK MA WYGLĄDAĆ SPRZEDAŻ? PO CO TO ROBIĄ? DLACZEGO ZATRUWAJĄ LUDZIOM ŻYCIE TELEFONAMI.. PRZECIEŻ JAK OBYWATEL CHCE SIĘ UBEZPIECZYĆ TO PÓJDZIE I SIĘ UBEZPIECZY... NACIĄGAJĄ LUDZI CHOCIAŻBY NA TE KILKA PIERWSZYCH SKŁADEK.. PROWADZĄ BARDZO AGRESYWNĄ TELE SPRZEDAŻ... GDZIE JEŚLI KTOŚ ODPUŚCI TO BĘDZIE PŁACIŁ SKŁADKI, ALBO EWENTUALNIE WYCOFA SIĘ Z UBEZPIECZENIA I JE STRACI. STAWIANIE DUŻEGO OPORU SPRAWI ŻE REKLAMACJA ZOSTANIE UZNANA I SKŁADKI CZĘSTO WYMUSZONE ZOSTANĄ ZWRÓCONE. A CO JEŚLI BĘDZIE TO STARSZA OSOBA, GDZIE NIECZĘSTO ZGADZA SIĘ NA WIELE RZECZY, PRZECIEŻ TAK AGRESYWNEJ SPRZEDAŻY NIE STAWI OPORU... BĘDZIE PŁACIĆ SKŁADKI I NAWET NIE WIEDZĄC ZA CO. ZAPEWNE TA FIRMA OPIERA SIĘ WŁAŚNIE NA TAKICH OSOBACH GDZIE ALBO DA RADĘ IM WCIŚNĄĆ I BĘDĄ PŁACIĆ ALBO ZAPŁACĄ KILKA RAZY ZŁOŻĄ WYCOFANIE I TYLE... A SKŁADKI POWIEDZMY KILKA PIERWSZYCH I TAK ZOSTANIE NA KONCIE CARDIF.
  • 2016-04-25 13:25 poniedziałek ~Zespół ds. komunikacji | [+] odpowiedz
    Bardzo zniesmaczony Kliencie, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszych usług. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się opisywanej sprawie i wspólnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W tym celu potrzebu... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.