X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

CARDIF

Odpowiedź do komentarza:

uwaga na OWU odradzam dopóki nie dostosują warunkow OWU do zmieniajacych sie warunkow np. operacji
Diabeł tkwi w szczegółach! Czytajcie i pamiętajcie co jest napisane w OWU, czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Miałem operację przepukliny pępkowej, którą przeprowadził cieszący się bardzo dobrą opinią chirurg.Fakt, że mam dobrego fachowca, i nadzieja,że dobrze wykonana operacja pozwoli mi na szybki powrót do ciężkiej pracy na obczyźnie sprawił, że "zapomniałem pamiętać" o warunkach ubezpiecenia zawartych w OWU. A tam jest napisane, że: "operacja to zabieg chirurgiczny ....wykonany w trakcie pobytu w Ubezpieczonego szpitalu...." i dalej, że pobyt w szpitalu "to trwający nieprzerwanie, co najmniej 1 dzień całodobowy pobyt Ubezpieczonego w szpitalu...liczony jako różnica pomiędzy datą wypisu, a data przyjęcia do szpitala"!!!! I TU JEST PIES czyli Ubezpieczony POGRZEBANY !! Mój pobyt w szpitalu to: godzina 14 przyjęcie na oddział, godz. 15 rozpoczęta operacja o godz. 20 do domu!!! Tak się dzisiaj wykonuje dużo operacji! Szpitale obecnie często nie wykonują już "operacji jednego dnia", należy je nazwać raczej "operacjami kilku godzin" Jak się łatwo domyślić CARDIF odmówił mi wypłaty świadczenia za przebytą operację bo nie spędziłem w szpitalu 1 dnia, czyli całej doby. I tutaj mam pytanie: I co dalej firmo CARDIF i inne firmy ubezpieczeniowe, które maja przecież podobne warunki pod jakimi się ubezpieczamy? A może wypada zmienić te warunki i dostosować do zmieniającego się sposobu wykonywania operacji, a tym samym zmieniającego się wymaganego czasu pobytu pod opieką szpitalną po przebytej operacji. Dam przykłady z kręgu znajomych: operacja zaćmy, to obecnie 3, 4 godziny pobytu w szpitalu i do domu, a jutro do kontroli!!! Operacja nacięcia prostaty laserem, klika godzin i jeśli nie dzieje się nic złego, gościa pod pachy i do domu, na drugi dzień do kontroli!! Przykładów można mnożyć. Reasumując: jeśli się ubezpieczycie, to wypisać czarnym flamastrem na teczce z umową najważniejsze haczyki tej umowy, bo po kilku latach będzie pamiętali aby płacić składki ale jak? i od czego? i na jakich warunkach? już nie. w moim przypadku poszło się J...ć parę tysięcy złotych. A gdybym pamiętał to może by się udało poleżeć jedną dobę w szpitalu??
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.