X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

CARDIF

Odpowiedź do komentarza:

Cardif- wymuszona sprzedaż
Wymusili na bliskiej mi osobie zgodę na przysłanie dokumentów (niby oferta w celu zapoznania) anty-konsultantka perfekcyjnie kręciła rozmową m.innymi kłamiąc tylko po to żeby wziąć produkt i płacić. Po kilkunastu telefonach, wycofaniu z ubezpieczenia (gdzie też stawiali silny opór ględząc chyba z pół godziny że warto zostać) i kilku telefonach o pilne przesłanie Nam nagrania z rozmowy (gdzie stawiali taki opór że hej!) i telefonie z reklamacją.... Przysłali płytę wraz z listem oraz informacją że przyznają się do agresywnej sprzedaży oraz wymuszenia tzw''podpisania umowy ubezpieczenia" i że oddają kasę na konto abonenckie w T-MOBILE... NA KTÓREGO TEMAT TEŻ MOŻNA MÓWIĆ DUŻO ZŁEGO. CZY TAK MA WYGLĄDAĆ SPRZEDAŻ? PO CO TO ROBIĄ? DLACZEGO ZATRUWAJĄ LUDZIOM ŻYCIE TELEFONAMI.. PRZECIEŻ JAK OBYWATEL CHCE SIĘ UBEZPIECZYĆ TO PÓJDZIE I SIĘ UBEZPIECZY... NACIĄGAJĄ LUDZI CHOCIAŻBY NA TE KILKA PIERWSZYCH SKŁADEK.. PROWADZĄ BARDZO AGRESYWNĄ TELE SPRZEDAŻ... GDZIE JEŚLI KTOŚ ODPUŚCI TO BĘDZIE PŁACIŁ SKŁADKI, ALBO EWENTUALNIE WYCOFA SIĘ Z UBEZPIECZENIA I JE STRACI. STAWIANIE DUŻEGO OPORU SPRAWI ŻE REKLAMACJA ZOSTANIE UZNANA I SKŁADKI CZĘSTO WYMUSZONE ZOSTANĄ ZWRÓCONE. A CO JEŚLI BĘDZIE TO STARSZA OSOBA, GDZIE NIECZĘSTO ZGADZA SIĘ NA WIELE RZECZY, PRZECIEŻ TAK AGRESYWNEJ SPRZEDAŻY NIE STAWI OPORU... BĘDZIE PŁACIĆ SKŁADKI I NAWET NIE WIEDZĄC ZA CO. ZAPEWNE TA FIRMA OPIERA SIĘ WŁAŚNIE NA TAKICH OSOBACH GDZIE ALBO DA RADĘ IM WCIŚNĄĆ I BĘDĄ PŁACIĆ ALBO ZAPŁACĄ KILKA RAZY ZŁOŻĄ WYCOFANIE I TYLE... A SKŁADKI POWIEDZMY KILKA PIERWSZYCH I TAK ZOSTANIE NA KONCIE CARDIF.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.