X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

Ostrzegam wszystkich przed Cardif Polska

2014-02-21 17:15 piątek ~zuzka
TU CARDIF POLSKA ubezpiecza kredyty w Meritum Banku. Ostrzegam wszystkich przed tymi ubezpieczeniami.Siostra podpisała umowę kredytową z opcją tak zwanego ubezpieczenia.Bank wcisnął jej opcję ubezpieczeniową, która słono kosztowała,w której firma umywa ręce w przypadku zgonu z powodu następstw leczonych chorób! Siostra od kilku lat chorowała, była na rencie chorobowej, miała zasiłek pielęgnacyjny,który uwzględniony był w decyzji ZUS,na podstawie,której potwierdziła w banku dochód do udzielenia kredytu.Bank miał pełną świadomość że udziela kredytu osobie na rencie chorobowej.Ale dla nich najważniejsze to sprzedać produkt finansowy i naciągnąć klienta na koszty.Nie liczą się z ludźmi.Nabijają w butelkę.Najważniejsze żeby zarobili. Po 10 miesiącach płacenia kredytu siostra zmarła. Leczyła się kilka lat i jakoś to było.Niestety jej stan zdrowia pogorszył się nagle.Miała to przewidzieć?Zaplanować kiedy umrze?Chciała żyć i planowała życie.W banku niczego nie ukrywała i była pewna że kredyt jest ubezpieczony,więc gdyby jej się coś stało,nie zostawi dzieciom długów.Ludzie chorują przewlekle nawet kilkadziesiąt lat i spłacają w tym czasie kredyty.Ale dla firmy Cardif Polska nieważne ile lat klient chorował,ważne że znajdą chorobę i nie spłacą kredytu. Pieniądze na ich polisę to nabijanie kasy pasożytom,którzy bogacą się na ludzkim nieszczęściu.A Bank Meritum nie lepszy,sprzedają te polisy ,świadomie wpuszczając klienta w koszty i w zabezpieczenie,którego nie ma. Ludzie trzymajcie się od nich z daleka.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.