X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

Uczciwi ? chyba jakiś żart

2010-02-07 20:48 niedziela ~Tola
do tych którzy tak chwalą firmę Cardif - nie daj Bóg umrzeć Wam, nim spłacicie "ubezpieczony kredyt" rodzina dostanie standartową odpowiedż Zajście zdarzenia nastąpiło w związku z "następstwami i kosekwencjami chorob stwierdzonych przez lekarza przed dniem rozpoczęcia odpowiedzialności zakladu ubezpieczeń lub wypadków zaistniałych przed tym dniem." Zgodnie z warunkami ubezpieczenia w takim przypadku odpowiedzialność zakładu ubezpieczeń jest wyłączona. I możecie im że tak powiem brzydko - skoczyć - bo uwierzcie że i tak znajda jakaś chorobe żeby być wyłączonym z odpowiedzialności. Firma Cardif jest na 1 miejscu w takich odmowach!jola
 • 2015-04-14 16:37 wtorek ~kimsel | [+] odpowiedz
  mam tez polise w cardif ostatnio dowiedzialem sie ze mam raka lecz moja polisa zekomo tego nie obejmuje poniewarz mam umowe o prace na czas nieokreslony,to jakies kpiny
 • 2014-03-26 21:00 środa ~gosc | [+] odpowiedz
  Bzdury piszesz po zmarłym szwagrze 3 kredyty umorzyli
 • 2015-04-16 14:17 czwartek ~KASIA | [+] odpowiedz
  TEN KTOŚ CHYBA ŻECZYWIŚCIE Z FIRMY CARDIF PIEPRZY JAKOŚ MI SIĘ WIERZYĆ NIECHCE ŻE COŚ UMOŻYLI CHYBA ŻE JEST TO KTOŚ ZNAJOMY
 • 2014-08-02 16:49 sobota ~Gisc | [+] odpowiedz
  Przestan pieprzyc, z cardif jestes?
 • 2011-12-14 12:54 środa ~fighter | [+] odpowiedz
  Absolutnie się z Tobą zgadzam!Ta sławetna formułka o następstawach ....itd. pasuje u nich standardowo do każdego przypadku,który sie zgłasza w ramach umowy- właśnie jestem w trakcie nierównej walki z ... czytaj dalej »
 • 2010-02-08 09:57 poniedziałek ~cebula | [+] odpowiedz
  Wszystko ok tylko zastanawiam się na jakiej podstawie tak napisali?czy osoba ubezpieczona chorowała na jakąś przewlekłą chorobę?czy donosiła pani bądź wysyłała jakąś dokumentację?bo jeśli nie to na ja... czytaj dalej »
 • 2014-09-20 09:40 sobota ~ala | [+] odpowiedz
  Niestety założyciel wątku ma rację. Nas spotkała taka sama sytuacja. Firma sama wyciąga dokumenty od lekarza rodzinnego. Mój teść miał ubezpieczony kredyt samochodowy. Zmarł na udar. Miał 66 lat. Jak ... czytaj dalej »
 • 2010-11-23 18:39 wtorek ~cichy | [+] odpowiedz
  Wszystko pięknie do czasu wypłaty ubezpieczenia. panie chroń rodziny osub mających ubezpieczenie i kredyty zabezpieczone przez tą psełdo firmę. sprawa w sądzie już 3 lata i nic nie wskazuje na to ... czytaj dalej »
 • 2011-07-31 20:11 niedziela ~kloanko | [+] odpowiedz
  Miałam wypadek i złamałam nogę.Najpierw miałam jedna operację i za operację chirurgiczna mi wypłacili kasę,ale za dwa miesiące musiałam na tą samą nogę mieć kolejną operację i odmówili mi wypłaty,poni... czytaj dalej »
 • 2012-07-04 17:20 środa ~mancunia | [+] odpowiedz
  Nie rozumiem ogólnego oburzenia. Jeżeli w warunkach są takie zapisy, to chyba ludzie kochani wiemy czego się spodziewać. Argumenty, że płacą za jeden, albo nie płacą za choroby sprzed daty objęcią och... czytaj dalej »
 • 2014-11-10 11:39 poniedziałek ~barry | [+] odpowiedz
  Jężeli takie przesłanki istniały , to nie powinni zawierać takiej umowy. To chyba jasne. Ja nie popuszczę. Składki brać to umieją
 • 2014-11-10 11:39 poniedziałek ~barry | [+] odpowiedz
  Jężeli takie przesłanki istniały , to nie powinni zawierać takiej umowy. To chyba jasne. Ja nie popuszczę. Składki brać to umieją
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.