X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

UWAGA NA CARDIF

2016-07-12 17:16 wtorek ~R
Czytałam komentarze o tej firmie i żałuję , że nie zrobiłam tego wcześniej. Zadzwoniono do mnie w kwietniu z propozycją ubezpieczenia Na wszelki wypadek. Zgodziłam się na próbę przyjąć , bo przez miesiąc jest za darmo, a zapewniono mnie, że mogę telefonicznie w każdej chwili zrezygnować z tej oferty. Kiedy po dwóch tygodniach próbowałam dodzwonić się do firmy, miałam problemy z połączeniem. Wpadłam w panikę, że nie zdążę przez upływem miesiąca zrezygnować z umowy. Wreszcie dodzwoniłam się, ale pani konsultantka ciągle mi przerywała i nie dała dojść do słowa i jakimś sposobem przekonała żebym się jeszcze zastanowiła. Tydzień przed końcem miesięcznej umowy zadzwoniłam, mówiąc, że rezygnuję i zakończyłam rozmowę, nie chcą słuchać znowu ciągłych zapewnień jak to dobrze ubezpieczyć się w tej FIRMIE.Tymczasem wczoraj okazało się, że dyspozycja o rezygnacji nie została przyjęta, bo ja się rozłączyłam. Dzwoniłam do Cardif, ale bezskutecznie. Podobno dzwonili do mnie raz trzy minuty później, ale nie słyszałam telefonu, a potem już nikt nie pofatygował się zadzwonić do mnie i spytać, czy chcę tego ubezpieczenia. Byłam zupełnie nieświadoma, że naliczają mi składkę za to ubezpieczenie 17 zł za miesiąc. Tak więc zmusili mnie do zawarcia tej umowy, choć dwa razy w rozmowie z nimi nadmieniłam, że nie interesuje mnie to ubezpieczenie. Najbardziej zaskakujące jest to, że nikt z Cardiff nie kontaktował się więcej ze mną w tej sprawie, a powinni, bo przecież nie zawsze mam czas na rozmowę. To nieuczciwe. Radzę nie zawierać żadnych umów na telefon!
  • 2016-07-13 11:26 środa ~Zespół ds. Komunikacji | [+] odpowiedz
    R, przykro nam, że nie jesteś zadowolona z naszych usług. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się opisywanej sprawie i wspólnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W tym celu potrzebujemy Twoich danych osobowyc... czytaj dalej »
  • 2016-07-13 11:26 środa ~Zespół ds. Komunikacji | [+] odpowiedz
    R, przykro nam, że nie jesteś zadowolona z naszych usług. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się opisywanej sprawie i wspólnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. W tym celu potrzebujemy Twoich danych osobowyc... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.