X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CARDIF
Ocena: 2.46 (183 głosy)
Towarzystwo ubezpieczeniowe CARDIF pojawiło się w Polsce w roku 1997. Od tamtego czasu bardzo dynamicznie się rozwija i nieustannie rozszerza swoją ofertę ubezpieczeniową. Jest otwarte na potrzeby klientów, a co za tym idzie bardzo szybko na te potrzeby reaguje.
 
CARDIF powstało jako firma oferująca produkty przede wszystkim z grupy bancassurance, co miało związek z zabezpieczeniem klientów banku BNP PARIBAS podczas trwania ich zobowiązań finansowych. Obecnie nadal firma chroni kredytobiorców, ale jej oferta została rozszerzona również o ubezpieczenia życia. Początkowo oferowane były produkty grupowe, obecnie można również kupić polisy indywidualne.
 
Przed podpisaniem umowy z firmą CARDIF warto zapoznać się dokładnie z jej ofertą i porównać ją z ofertami innych, podobnych towarzystw ubezpieczeniowych z tego segmentu. Takie porównanie z pewnością pomoże w podjęciu właściwej decyzji.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych klientów, którzy dotychczas współpracowali z CARDIF. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Napisz, jak oceniasz współpracę z CARDIF. Może to pomoże w podjęciu przez innych właściwej decyzji. 

Uwaga na OWU odradzam dopóki nie dostosują warunkow OWU do zmieniajacych sie warunkow np. operacji

2015-10-21 15:28 środa ~stanislaw
Diabeł tkwi w szczegółach! Czytajcie i pamiętajcie co jest napisane w OWU, czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Miałem operację przepukliny pępkowej, którą przeprowadził cieszący się bardzo dobrą opinią chirurg.Fakt, że mam dobrego fachowca, i nadzieja,że dobrze wykonana operacja pozwoli mi na szybki powrót do ciężkiej pracy na obczyźnie sprawił, że "zapomniałem pamiętać" o warunkach ubezpiecenia zawartych w OWU. A tam jest napisane, że: "operacja to zabieg chirurgiczny ....wykonany w trakcie pobytu w Ubezpieczonego szpitalu...." i dalej, że pobyt w szpitalu "to trwający nieprzerwanie, co najmniej 1 dzień całodobowy pobyt Ubezpieczonego w szpitalu...liczony jako różnica pomiędzy datą wypisu, a data przyjęcia do szpitala"!!!! I TU JEST PIES czyli Ubezpieczony POGRZEBANY !! Mój pobyt w szpitalu to: godzina 14 przyjęcie na oddział, godz. 15 rozpoczęta operacja o godz. 20 do domu!!! Tak się dzisiaj wykonuje dużo operacji! Szpitale obecnie często nie wykonują już "operacji jednego dnia", należy je nazwać raczej "operacjami kilku godzin" Jak się łatwo domyślić CARDIF odmówił mi wypłaty świadczenia za przebytą operację bo nie spędziłem w szpitalu 1 dnia, czyli całej doby. I tutaj mam pytanie: I co dalej firmo CARDIF i inne firmy ubezpieczeniowe, które maja przecież podobne warunki pod jakimi się ubezpieczamy? A może wypada zmienić te warunki i dostosować do zmieniającego się sposobu wykonywania operacji, a tym samym zmieniającego się wymaganego czasu pobytu pod opieką szpitalną po przebytej operacji. Dam przykłady z kręgu znajomych: operacja zaćmy, to obecnie 3, 4 godziny pobytu w szpitalu i do domu, a jutro do kontroli!!! Operacja nacięcia prostaty laserem, klika godzin i jeśli nie dzieje się nic złego, gościa pod pachy i do domu, na drugi dzień do kontroli!! Przykładów można mnożyć. Reasumując: jeśli się ubezpieczycie, to wypisać czarnym flamastrem na teczce z umową najważniejsze haczyki tej umowy, bo po kilku latach będzie pamiętali aby płacić składki ale jak? i od czego? i na jakich warunkach? już nie. w moim przypadku poszło się J...ć parę tysięcy złotych. A gdybym pamiętał to może by się udało poleżeć jedną dobę w szpitalu??
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.