X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

COMPENSA
Ocena: 2.45 (684 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa to firma, która oferuje zarówno ubezpieczenia na życie i zdrowie, jak i ubezpieczenia majątkowe, w tym komunikacyjne i mieszkaniowe. Oferta firmy jest szeroka, przez to skupia wielu klientów. Czy po współpracy z towarzystwem są oni zadowoleni z dokonanego wyboru?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa S.A. VIG w roku 2018 wyniosła 448, co daje 5,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Dobry wybór ubezpieczenia to z jednej strony właściwy produkt, z drugiej zaś to wysoka jakość obsługi klienta. Warto te dwa aspekty ze sobą porównywać. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto więc porównać produkty oferowane przez Compensa z produktami innych ubezpieczycieli.
 
Opinie klientów natomiast to informacje o tym, jak dana firma funkcjonuje i jak działa. To najlepszy sposób na weryfikację firmy w praktyce. Jeżeli więc współpracujesz z firmą Compensa lub masz to już za sobą, podziel się z nami swoją opinią. Twoje doświadczenie może mieć ogromne znaczenie dla innych. 

Krętacze, unikają wypłaty odszkodowania

2018-05-09 10:49 środa ~Zygmunt
Szkoda z polisy sprawcy, spisane oświadczenie. Pani, która była sprawcą, napisała oświadczenie, niestety, polisę miała w Compensie... Compensa odmówiła wypłaty odszkodowania, ponieważ w oświadczeniu pani w stresie zapomniała wpisać markę mojego samochodu. Uczepili się tego pomimo załączenia obszernej dokumentacji fotograficznej. Całe szczęście, że w momencie zdarzenia obok przejeżdżał patrol policji, który nie interweniował, bo nie było potrzeby, ale policjanci byli świadkami, więc napisałem pismo do komendanta o stwierdzenie winy sprawcy. Przez brak dobrej woli ubezpieczyciela, sprawczyni została ukarana 500-złotowym mandatem, a ubezpieczyciel i tak musiał wypłacić odszkodowanie. Różnica taka, że przez swoje działanie naraził swoją klientkę na niepotrzebne wydatki. Ja dziękuję za współpracę z takim ubezpieczycielem, nigdy więcej, mam nadzieję.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.