X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

COMPENSA
Ocena: 2.10 (1972 g³osy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa to firma, która oferuje zarówno ubezpieczenia na ¿ycie i zdrowie, jak i ubezpieczenia maj±tkowe, w tym komunikacyjne i mieszkaniowe. Oferta firmy jest szeroka, przez to skupia wielu klientów. Czy po wspó³pracy z towarzystwem s± oni zadowoleni z dokonanego wyboru?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa S.A. VIG w roku 2018 wynios³a 448, co daje 5,4% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Dobry wybór ubezpieczenia to z jednej strony w³a¶ciwy produkt, z drugiej za¶ to wysoka jako¶æ obs³ugi klienta. Warto te dwa aspekty ze sob± porównywaæ. Przed podjêciem ostatecznej decyzji warto wiêc porównaæ produkty oferowane przez Compensa z produktami innych ubezpieczycieli.
 
Opinie klientów natomiast to informacje o tym, jak dana firma funkcjonuje i jak dzia³a. To najlepszy sposób na weryfikacjê firmy w praktyce. Je¿eli wiêc wspó³pracujesz z firm± Compensa lub masz to ju¿ za sob±, podziel siê z nami swoj± opini±. Twoje do¶wiadczenie mo¿e mieæ ogromne znaczenie dla innych. 

Superfundusz compensa

2011-11-27 09:06 niedziela ~oszukany przez doradce
Omijajcie compense i jej "superfundusz" z daleka. Podpisa³em umowe na czas niekre¶lony z mo¿liwo¶ci± likwidacji po 2 latach. Mialem wplacac po 200 z³ miesiecznie, przez 2 lata wplacilem prawie 5 tysiêcy i okaza³o sie ze w razie likwidacji dostane z tej sumy jakies 1,300 z³. Doradca który wczesniej zachwala³ ten fundusz w samych superlatywach poradzi³ mi bym p³aci³ dalej i liczy³ na przysz³e zyski, bo taka stopa zwrotu jest normalna po takim okresie czasu, tyle ¿e gdy zak³ada³em fundusz zapewnia³ mnie miêdzy innymi ¿e w najgorszym razie po 2 latach wyjmê tyle co wsadzi³em. Wciska³ mi kit, ja g³upi da³em sie nabraæ, tym bardziej ¿e by³ to moj znajomy z pracy jak okaza³o sie pó¼niej dorabiaj±cy sobie naci±gaj±c ludzi. Koniec koñców zlikwidowa³em fundusz bo jako¶ nie chce mi sie wierzyc ze cos na nim zarobilbym w przyszlosci. Dostalem nauczke na przyszlosci, doszedlem do wniosku ze w tym chorym kraju drobny ciu³acz nie ma szans zarobic na oszczednosciach bo zjedza je oplaty, nie warto tez ubezpieczac sie ponadto co jest obowiazkowe bo w razie czego i tak gow... sie dostanie. Mam nadzieje ze choc kilka osób moj komentarz odwiedzie od compensy.
  • 2020-01-02 13:41 czwartek ~gosia | [+] odpowiedz
    Równie¿ szczerze odradzam. Fundusz mam od grudnia 2015. Suma sk³adek wp³aconych tp 10200z³. uzbieranych przez ponad 4 lata 9000z³. suma wykupu to ok 6000z³. Nie dajcie sie nabrac!!!!! To nie jest do... czytaj dalej »
  • 2019-12-11 21:29 ¶roda ~ADio | [+] odpowiedz
    Je¶li kto¶ to ma, to niech natychmiast zrezygnuje. 10 lat sk³adek pokaza³o ile mo¿na straciæ (u mnie 20%). Zapomnijcie o ubezpieczeniu czy emeryturze. Wspó³czujê ludziom, którzy przez OVB zostali namó... czytaj dalej »
  • 2020-01-23 17:33 czwartek ~Marcinp | [+] odpowiedz
    Odsuwanie tematu emerytury czy zabezpieczenia to indywidualna decyzja ka¿dego cz³owieka. Jestem ciekaw w jaki inny sposób mo¿na siê zabezpieczaæ na to co nieuniknione czyli np. brak emerytur. Firma OV... czytaj dalej »
  • 2019-04-11 11:21 czwartek ~jarek | [+] odpowiedz
    To nie prawda
  • 2018-08-04 10:30 sobota ~gra.m | [+] odpowiedz
    Fundusz inwestycyjny kolory ¿ycia compensa mia³am przez 15 lat. Wydaje mi siê, ¿e do¶æ d³ugo. W maju przes³a³am wniosek do compensy z informacj±, ¿e wycofujê siê i chcê wykupiæ jednostki uczestnictwa.... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Compensa na:
    4.14
    OPINIE O Compensa
  • 2018-03-13 14:50 wtorek ~Anna | [+] odpowiedz
    Równie¿ odradzam ubezpieczenie w tej firmie radzê omijaæ za z³amanie nogi w dwóch miejscach i noszenia gipsu przez 6 tygodni dosta³am zapomogê bo trudno nazwaæ to odszkodowaniem 300 z³ . Namno¿y³o siê... czytaj dalej »
  • 2018-03-14 09:19 ¶roda ~Online Ekspert Compensa | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani Anno, przykro mi z powodu zaistnia³ej sytuacji. Niestety po samym opisie nie jestem w stanie zweryfikowaæ opisanej sprawy. Aby siê jej przyjrzeæ, potrzebujê numery: polisy oraz szkody. P... czytaj dalej »
  • 2018-02-14 22:23 ¶roda ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Rowniez radze omijac Compense z daleka, ale porusze tu kwestie innych oplat - miesiecznych za prowadzenie rachunku. Zostalem poinformowany przez OVB, ze po 2 latac bede w stanie odzyskac calosc inwest... czytaj dalej »
  • 2019-07-08 14:25 poniedzia³ek ~assa | [+] odpowiedz
  • 2017-03-24 09:49 pi±tek ~Kapitan Reksio | [+] odpowiedz
    Widzê ten sam problem u wszystkich. I u mnie by³o tak samo. Z³ote góry ( w które i tak nie wierzy³em, ale postanowi³em w co¶ zainwestowaæ. Po piêciu latach reguladnych sk³adek poprosi³em agenta o rapo... czytaj dalej »
  • 2018-05-09 19:18 ¶roda ~Maciek | [+] odpowiedz
    Witam, Mam ten sam problem. Chcialbym wycofaæ jak najszybciej i jak najwiêcej swoich pieniêdzy. Móg³by¶ podpowiedzieæ jak uda³o Ci siê to zrobiæ? Z góry dziêkujê i pozdrawiam
  • 2017-09-04 07:53 poniedzia³ek ~Oszukany | [+] odpowiedz
    Równie¿ odradzam superfundusz. Obiecywano po 2 latach mo¿liwo¶æ wykupu 100% wp³aconych ¶rodków. Po wp³acaniu przez 7 lat: 1.rata miesiêczna 267.65, co roku p³acisz o 6% wiêcej, za miesi±c 283.70,... czytaj dalej »
  • 2017-03-24 09:48 pi±tek ~Kapitan Reksio | [+] odpowiedz
    Widzê ten sam problem u wszystkich. I u mnie by³o tak samo. Z³ote góry ( w które i tak nie wierzy³em, ale postanowi³em w co¶ zainwestowaæ. Po piêciu latach reguladnych sk³adek poprosi³em agenta o rapo... czytaj dalej »
  • 2014-09-27 09:02 sobota ~janusz | [+] odpowiedz
    Witam, z tego co widaæ nie jestem sam. Je¿eli jest kto¶ chêtny ¿eby za³o¿yæ pozwem zbiorowy przed t± pseudo Ubezpieczalni± COMPENSA proszê o kontakt 5159859415 mam ju¿ 2 osoby
  • 2019-04-05 00:57 pi±tek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Witam, wiem, ze juz kilka lat minelo od tego komentarza, ale chcialem sie zapytac, czy udalo sie cos wywalczyc?
  • 2019-11-02 13:06 sobota ~Marcin | [+] odpowiedz
    Witam, Czy uda³o siê odzyskaæ wp³acone pieni±dze? Te¿ czuje sie oszukany proszê o jakie¶ porady.
  • 2013-08-01 16:32 czwartek ~doradca | [+] odpowiedz
    Witam. Pracuje w bran¿y finansowej wiêc równie¿ udzielê swojej opinii na temat Superfunduszu. Wiêkszo¶æ opinii jest negatywna - nie dziwiê siê. PSEUDO doradcy sprzedaj± ten produkt poniewa¿ dostaje si... czytaj dalej »
  • 2019-04-05 01:05 pi±tek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    To, ze oszukuja to jedno, ale to nie przez inwestowanie w akcje sie traci. Ja zrobilem bilans po 10 latach (gdzie sam wybieralem wszystko, nikt mi nie doradzal, kilka konwersji w tym czasie) i na fund... czytaj dalej »
  • 2020-04-23 16:51 czwartek ~Schorowany , okradziony klient Compensy | [+] odpowiedz
    Jaki¶ czas temu zrobi³em wykup ca³kowity w Compensa mia³em produkt super Fundusz. Po 12 latach z wp³aconych 20 tys.zl. otrzyma³em 5.400. Pieni±dze by³y ulokowane w bezpieczne fundusze i kupowane w la... czytaj dalej »
  • 2020-05-05 10:34 wtorek ~Dominik | [+] odpowiedz
    Dzieñ dobry, Je¶li chcia³by Pan dowiedzieæ siê co mo¿na zrobiæ w takiej sytuacji, ile pieniêdzy mo¿na odzyskaæ z op³at pobranych przez firmê-zapraszam do kontaktu: dominik.surowiec@partnerspl.pl Po... czytaj dalej »
  • 2013-03-12 21:09 wtorek ~lukass | [+] odpowiedz
    Ja mam Superfundusz Compensy i mogê powiedzieæ ¿e po ponad 4 latach oszczêdzania wp³aci³em 16 ty¶ z³ a obecna warto¶æ jednostek wynosi 11 ty¶ z³. Trochê inaczej to przedstawia³ agent obiecywa³ 15% zys... czytaj dalej »
  • 2013-02-10 12:24 niedziela ~AntyPropaganda | [+] odpowiedz
    Czytajcie umowy ludzie. Nie czytacie co podpisujecie, a pó¼niej siê dziwicie... To nie jest jaki¶ wyj±tek z funduszami. Firmy kantuj± nas na ka¿dym kroku, nie wa¿ne czy to umowa na telefon, kredyt, c... czytaj dalej »
  • 2012-12-29 11:46 sobota ~aga | [+] odpowiedz
    czy wy¶cie poszaleli????? kto likwiduje taki produkt po 2 latach????? po 2 latach dostaniecie ZERO!!!!! To mo¿na ewentualnie zlikwidowac po up³ywie po³owy okresu, czyli po 10 latach, ale nie po to siê... czytaj dalej »
  • 2017-08-31 13:10 czwartek ~Adnio | [+] odpowiedz
    P³acê regularnie 8 lat, nie s±dzê ¿eby po 10 latach mia³ cokolwiek na plus. Na razie jestem sporo na minusie, a równie¿ obiecano mi z³ote góry. Bêdê p³aci³ i ze dwa lata znów napiszê, ¿eby przestrzec ... czytaj dalej »
  • 2017-12-30 14:20 sobota ~Sxmax | [+] odpowiedz
    Ja p³acê 9 rok(ok 13 500 wp³aci³em )i na razie jestem w plecy ok. 4000 .Zobaczymy przy nastêpnym rozliczeniu... ale rok po roku coraz bli¿ej jest kwoty, któr± wp³aci³em... Szacunkowo umowê mam na 30 l... czytaj dalej »
  • 2018-03-20 09:35 wtorek ~Roberto | [+] odpowiedz
    Nie licz na to !!! Przy wyp³acie na koñcu skasuj± cie za zamkniêcie konta i wys³anie kasy na konto to bêdzie kolejne parê tysiêcy . We¼ prawnika i wycofaj kasê razem z op³atami które ponios³e¶ na pods... czytaj dalej »
  • 2018-05-10 00:35 czwartek ~Maciek | [+] odpowiedz
    Witam, Masz namiary na jakiego¶ prawnika, który to ogarnie? Jakie s± ewentualne koszty? Ja wp³aci³em w sumie 23500zl przez ponad 10 lat. Warto¶æ wykupu to 20000zl czy to oznacza, ¿e otrzymam t± ca³± ... czytaj dalej »
  • 2018-05-10 00:34 czwartek ~Maciek | [+] odpowiedz
    Witam, Masz namiary na jakiego¶ prawnika, który to ogarnie? Jakie s± ewentualne koszty? Ja wp³aci³em w sumie 23500zl przez ponad 10 lat. Warto¶æ wykupu to 20000zl czy to oznacza, ¿e otrzymam t± ca³± ... czytaj dalej »
  • 2020-05-08 18:25 pi±tek ~Dominik Surowiec | [+] odpowiedz
    Witam, je¶li potrzebuje Pan pomocy, zapraszam do kontaktu: dominik.surowiec@partnerspl.pl Pozdrawiam
  • 2012-08-31 15:52 pi±tek ~pawel2w | [+] odpowiedz
    Witam, Mam w±tpliwo¶ci czy podj±³em s³usznie decyzjê we wrze¶niu 2008 r. wybieraj±c Super Fundusz. Wszyscy siê t³umacz±, ¿e to jest produkt 20-letni. Teraz Compensa pobiera koszty a za 20 lat ju¿ ... czytaj dalej »
  • 2012-05-16 13:33 ¶roda ~Niebucz_z_Lubina | [+] odpowiedz
    Witam Zatrudnilm Radcê Prawnego w celu zakoñczenia sprawy z Compens±. Mój doradca poinformowa³ mnie, ¿e po 2 latach bêdê móg³ wyp³aciæ 130%. Niestety rzeczywisto¶æ by³a trochê inn± ale niestety dowie... czytaj dalej »
  • 2012-11-25 14:24 niedziela ~JOOOOOO | [+] odpowiedz
    tak w³asnie czytam te wszystkie ,komentarze i jestem w szoku .ja tez posiadam ,,super fundusz,, i chcia³a bym jak najszybciej to zamkn±c tylko nie wiem jak .Od 2008 roku posiadam to ubezpieczenie jest... czytaj dalej »
  • 2012-05-17 09:25 czwartek ~Piotr | [+] odpowiedz
    "Super Fundusz" to program 20 letni, nie ma co siê ³udziæ ¿e po 2-ch latach bêd± kokosy. Jednak po tych 20 latach mo¿na osi±gn±æ zyski du¿o wy¿sze ni¿ na lokatach bankowych, poza tym jest je... czytaj dalej »
  • 2012-07-04 18:30 ¶roda ~ala | [+] odpowiedz
    zgadzam siê,Super fundusz jest konkurencyjny, dla innego przyk³adu warto porównaæ go jeszcze z np "Strategi± lwa" ING.
  • 2012-05-17 13:20 czwartek ~Adrian z Lubina | [+] odpowiedz
    Pozostawie to bez komentarza. Czy jak Pan us³ysza³ o SuperFunduszu od razu wiedzia³ Pan, ¿e jest d³ugoterminowy czy kto¶ musia³ Panu powiedzieæ. Mi i wielu wiêcej osobom nikt nie powiedzia³, ¿e to jes... czytaj dalej »
  • 2012-10-09 09:37 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    No có¿, nale¿y nauczyæ czytaæ siê ze zrozumieniem! i wtedy nie bêdzie problemów, do ka¿dej umowy s± wyykresiki ¶wiadcz±ce o stratach w kolejnych ratach, jak kto¶ czego¶ nie rozumie to pyta. jak nie ro... czytaj dalej »
  • 2012-07-16 20:21 poniedzia³ek ~ana | [+] odpowiedz
    Mi agent z OVB powiedzial, ze oplaca sie wyciagnac po 10 latach, bo wtedy koncza sie oplaty. Poza tym jest mozliwosc zawieszenia wplat na rok, wiec mozecie zawiesic wplaty i zobaczyc co sie bedzie dzi... czytaj dalej »
  • 2012-02-15 14:36 ¶roda ~Man | [+] odpowiedz
    Produkt Compensy Super Fundusz ma bezwatpienia charkater d³ugoterminowy, kazda osoba ktora zak³ada sobie taka jednostke powinna miec tego swiadomosc. Na pewno wchadzac w ten produkt przez pierwsze lat... czytaj dalej »
  • 2012-02-15 14:36 ¶roda ~Man | [+] odpowiedz
    Produkt Compensy Super Fundusz ma bezwatpienia charkater d³ugoterminowy, kazda osoba ktora zak³ada sobie taka jednostke powinna miec tego swiadomosc. Na pewno wchadzac w ten produkt przez pierwsze lat... czytaj dalej »
  • 2012-02-15 14:36 ¶roda ~Man | [+] odpowiedz
    Produkt Compensy Super Fundusz ma bezwatpienia charkater d³ugoterminowy, kazda osoba ktora zak³ada sobie taka jednostke powinna miec tego swiadomosc. Na pewno wchadzac w ten produkt przez pierwsze lat... czytaj dalej »
  • 2011-12-07 10:46 ¶roda ~aaaa | [+] odpowiedz
    Witam ja mam identyczn± sytuacjê te¿ wp³aca³em przez 2 lata po 200 z³otych a teraz warto¶æ wykupu wynosi 701 z³otych jestem w¶ciek³y zosta³em tak samo oszukany .W³a¶nie pisze pro¶bê o likwidacjê ponie... czytaj dalej »
  • 2014-01-28 11:40 wtorek ~xxyz | [+] odpowiedz
    z³odziejstwo w bia³y dzieñ.! agent powiedzia³ mi,¿e po 2 latach moge wybrac kase, nic nie wspomnia³ o jakim¶ wykupie który wynosi 97 %. po 2 latach z 3700, wyp³acili mi 700z³. !!!!!!! tak sie firma d... czytaj dalej »
  • 2011-12-11 07:56 niedziela ~Znawca rynku | [+] odpowiedz
    Witam, pracujê w bran¿y od 1995 r. Czytaj±c te teksty zastanawiam siê nad jednym,z jakiego powodu kto¶ z Was chce oczekiwaæ zwrotu na kapitale po 2 latach w wysoko¶ci 100% wp³aconych srodków. W dodatk... czytaj dalej »
  • 2014-02-26 23:06 ¶roda ~ZZZ | [+] odpowiedz
    Chodzi o to,¿e agenci z compensy celowo wprowadzali w b³±d swoich klientów,nie informuj±c o stracie w przypadku wcze¶niejszej rezygnacji.Ja te¿ pad³em ³upem tych hien.Drugie takie zarazy to agenci z t... czytaj dalej »
  • 2013-02-15 11:47 pi±tek ~elmo | [+] odpowiedz
    a no st±d to wynika prze pana ¿e ka¿dy liczy siê ¿e minimum to nie straci !!!!! jak na lokacie !!!!!! rozumiem ¿e 20 % zabior± a le 80%??? przy czym ¿aden sprzedawca tej [wymoderowano tre¶c... czytaj dalej »
  • 2012-08-31 15:55 pi±tek ~pawel2w | [+] odpowiedz
    Witam ponownie, Mam w±tpliwo¶ci czy podj±³em s³usznie decyzjê we wrze¶niu 2008 r. wybieraj±c Super Fundusz. Wszyscy siê t³umacz±, ¿e to jest produkt 20-letni. Teraz Compensa pobiera koszty a za 20... czytaj dalej »
  • 2011-11-29 12:11 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Mam podobne do¶wiadczenia, jak osoba pisz±ca o "super funduszu". PO dwóch latach p³acenia sk³adki w wys. 350 z³ miesiêcznie mia³am, jak mnie zapewnia³ pracownik tej firmy,te¿ znajomy, w ka¿d... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.