X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

CONCORDIA
Ocena: 2.56 (425 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska to firma ubezpieczeniowa, która zajmuje się oferowaniem różnorodnych polis ubezpieczeniowych na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy tak szerokie doświadczenie to również źródło pozytywnych opinii klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych w roku 2018 wyniosła 61, co daje 0,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Doświadczenia i opinie klientów, którzy mieli bezpośrednią styczność z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska to najlepsze źródło informacji na temat funkcjonowania firmy ubezpieczeniowej. Dzięki nim można się przekonać, jak w praktyce wyglądają wszystkie wdrożone przez firmę procedury.
 
Jeżeli macie lub mieliście produkty oferowane przez firmę Concordia, to zapraszamy i zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat tego ubezpieczyciela. Być może Wasze doświadczenia pomogą w podjęciu najlepszej i właściwej decyzji dotyczącej przyszłej polisy ubezpieczeniowej. 

OBOWIĄZKOWE I DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA ROLNICZE W CONCORDII

2013-01-04 19:26 piątek ~rolnik
Sczegółowa analiza zapisów OWU w pakiecie Agro,Taryfa STAWEK ZA UBEZPIECZENIA CONCORDIA AGRO, Szczegołowe warunki ubezpieczenia AGRO DOM, to zbór wielostronicowy ,napisany ,,maczkiem,, , absurdalny, w każdej wersji inny opis znaczenia definicji,przyporządkowania, budynki , budowle, nazywaja jak chcą,twierdząc, że w kraju brakuje jednolitej definicji budynku, czesto daleko im do stanów faktycznych, manipulują zapisami , a ubezpieczając dom uważajcie - bo w tej firmie będzie to dach, ściany i betonowa posadzka !!!!!!!!!!!Nie myśl rolniku , że ubezpieczyłeś dom mieszkalny jeżeli tak masz w polisie ,nic bardziej mylnego Praktycznie ,analizę [wymoderowano treści obraźliwe] / oczywiście na swoją stronę , w tych przepisach,zapisach / powinien przejrzeć UOKIK bo to jest [wymoderowano treści obraźliwe] z listopada 2012r, tak zakrecony, ze pracownicy TU mają problem z prawidłowym wystawieniem polisy, a w końcu biorą z państwowej kasy również niemałe środki za obowiązkowe ubezpieczenia, czynią zaś wszystko by np: z domu mieszkalnego w polisie uczynić dom w stanie surowym zamknietym, dużo mniej niż w stanie deweloperskim, przy likwidacji powazniejszych szkód, na wypadek nieszczęście bez Rzecznika Ubezpieczonych i Sądu się nie obejdzie.Może KNF też powinien przyjrzeć sie firmie o takich regulaminach, takiej treści OWU i dalej współzależnych, PISANYCH POD SIEBIE I SWOJĄ KASĘ.Oczywiście z treści umów nie będziesz wiedział, czy otrzymałeś jakiekolwiek zniżki, tam sa tylko symbole i kwoty do zapłaty, coś tu mocno nie tak!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.