X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.58 (252 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Agent D.A.S.

2010-06-24 00:47 czwartek ~Agent D.A.S.
Głupoty kolego wypisujesz, jeśli byłeś kierownikiem sprzedaży to do twoich obowiązków należało szkolić nowych agentów, więc to od ciebie zależało jak ich wyszkolisz, Każdy kierownik szkoli swoich agentów tak by jak najlepiej potrafili przekazać ofertę klientowi i tym samym przynosić efekty pracy i robić na twoją wypłatę. Skoro Ci nie poszło to znaczy że problem tkwi w tobie bo nie potrafiłeś wyszkolić sobie dobrych sprzedawców i nie dobrych w sensie by za wszelką cenę wcisnąć komuś polisę bo taki klient będzie nie zadowolony i nie przedłuży umowy a nie o to chodzi, tylko takich którzy pokażą klientom jakie mogą mieć korzyści z posiadania takiej polisy i jak z niej mądrze korzystać. A ludzie tacy jak ty myślą że jak się już od czegoś ubezpieczą to za kilka złotych będą mieli wszystko. Każde ubezpieczenie czy na życie czy na samochód ma określone warunki i wystarczy dobrze czytać OWU lub porozmawiać z dobrym agentem, ale takim który najlepiej nie wyszedł z pod twojej ręki. Przepraszam cię za te docinki ale znam już trochę tą firmę i jak wszędzie zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient ale to nie jest powód by tak oczerniać firmę która wielu ludziom pomogła, wiem bo sam mam dużą bazę klientów i po roku polisy odnowiło mi 98% osób a te co zrezygnowały to albo brakowało im finansów albo stwierdzili że nic im się nie przytrafia i nie będą kontynuować polisy.
  • 2010-08-03 02:55 wtorek ~ex kierownik | [+] odpowiedz
    Siedzieliśmy ex-kolego po dwóch różnych stronach biurka i tak też jak bardzo nas to różniło tak też wpływa na pryzmat i postrzeganie tej firmy, moje informacje a Twoje to dwie różne bajki, zatem nie w... czytaj dalej »
  • 2010-09-07 19:42 wtorek ~RYDZ6666 | [+] odpowiedz
    NIE WYPADA BYĆ SĘDZIĄ WE WŁASNEJ SPRAWIE !!!!!! JESTEŚ POWIĄZANY Z TĄ FIRMĄ TO SIĘ NIE WYMĄDRZAJ. W KOŃCU JESTEŚ NA JEJ GARNUSZKU A ZYJESZ Z NASZYCH CZĘSTO WYMUSZONYCH SKLADEK !!!!!
  • 2011-09-13 18:12 wtorek ~dzik | [+] odpowiedz
    Ja nie mogę... "Wymuszane składki"? Może siłą? Ja myślałem, że w RP jest swoboda umów. Nie podoba się to nie podpisuj jeden z drugim. Ejkum kejkum Olo ratuj. ::) Hihihi
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.