X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.60 (255 głosów)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

DASa oceniam fatalnie

2011-05-31 17:15 wtorek ~Leszek
Jestem klientem DASa od 5 lat. W tym czasie próbowałem uzyskać pomoc prawną w 3 przypadkach - wszystkie załatwione odmownie - za każdym razem okazywało się że z powodu wykluczeń lub innych DAS nie będzie się ta sprawa zajmował np. sprawa z developerem mieszkaniowym nie, bo to jest w zakresie wykluczeń (przez telefon usłyszałem że każdy ma problemy z developerami i jakby chcieli się tym zajmować to by się nie wyrobili ... ). W jedynej sprawie nie objętej wykluczeniem (odmowa realizacji gwarancji przez sprzedawcę) dowiedziałem się że mam sam przygotować całą dokumentację, a jak już będę miał wszystko przygotowane to oni to złożą do sądu. Czy mogą załatwić opinię biegłego ? oczywiście że nie. Czy zapłacą za opinię biegłego - jasne że nie. Czy chociaż mają listę biegłych z którymi współpracują ? Nie - to wszystko moja sprawa. Całość była przedstawiona tak aby mnie zniechęcić - udało się, dałem sobie spokój. Jedyne co udało mi się uzyskać to kilka razy poradę (interpretację przepisów) droga telefoniczną. I najlepsze - w umowie jest pułapka która utrudnia rozwiązanie. Należy to zgłosić 6 tygodni przed terminem zakończenia umowy, w przeciwnym przypadku umowa automatycznie ulega przedłużeniu. Takie zapisy to po prostu pułapka na klienta. DAS siedzi cichutko na te 6 tygodni przed terminem, po czym jak już termin minie przysyłają list w którym przypominają że umowa się przedłużyła i trzeba zapłacić - oczywiście na rozwiązanie umowy już za późno. Jest w OWU zapis o możliwości odstąpienia od umowy przez 30 dni od daty zawarcia umowy ale ... uwaga: DAS mnie objaśnił że to dotyczy tylko nowo zawartej umowy, a takiej przedłużanej już nie .... Jednym słowem - jeśli chcą bronić klienta to na początek chyba przed sobą. ODRADZAM !!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.