X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.58 (252 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Das..........brak słów

2010-10-24 13:31 niedziela ~pawlip
powiem krótko, miałem ich cudowne ubezpieczanie. totalna porażka, po kolizji uzyskałem tylko poradę "prawną", nie podjęli żadnych działań w moim imieniu o których tak zarzekał się ich sprzedawca. dostałem na samochód 2500 zł. podnająłem firma która się zajmuje takimi odszkodowaniami i po kilki miesiącach dostałem 12 tyś. to prawda 9% od wygranej jest ich ale i tak było warto. Co do DAS, to patrząc na mój przypadek, myślę że ich oferta jest dla ludzi którzy chcą spać ,ale nigdy nie będą musieli skorzystać z ich pomocy, co więcej zerwanie z nimi umowy jest praktycznie nie możliwe. za każdym razem jest okoliczność, która uprawnia ich do przedłużenia umowy. doszło do tego że zgłosili mnie do firmy windykacyjnej, ponieważ umowa została automatycznie przedłużona, w każdym razie nie zapłacę bez prawomocnego wyroku sądu. Najśmieszniejsze jest to że jeżeli nie zapłacisz składki umowa zostaje zerwana przez DAS, minęło 5 m-cy od terminu zapłaty i nic. Zero wypowiedzenia. wiem że w Niemczech ich firma jest bardzo ceniona ale w Polsce przynajmniej w moim przypadku nie miało uzasadniania wykupienie ich polisy. Nie polecam!
  • 2010-12-10 13:24 piątek ~dom44 | [+] odpowiedz
    Człowieku wszystkie towarzystaw ubezpieczeniowe chcą, zeby ich oferta trafiała do ludzi, "którzy chcą spać ,ale nigdy nie będą musieli skorzystać z ich pomocy". Z tego żyją - wielu płaci, al... czytaj dalej »
  • 2011-01-16 18:16 niedziela ~szkoda sów | [+] odpowiedz
    powiedz z kogo chcesz zrobić barana? przecież twoje wpisy to czysty bełkot akwizytora? poczytaj te wszystkie wpisy! jeżeli chodzi o twoje zarzuty co do mnie, to powiem Ci że dzwoniłem do Das zaraz po ... czytaj dalej »
  • 2010-11-22 17:34 poniedziałek ~blackgif | [+] odpowiedz
    racja.. jak mieszkałem w niemczech przez kilka lat, to miałem tam niemieckiego dasa, składka znacznie wyższa od polskich, ale tam to się zajeli wszystkim sprawnie. jak przyjechałem do polski, to post... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.