X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

D.A.S.

Odpowiedź do komentarza:

D.A.S. totalna porażka i pieniądze wyrzucone w błoto !!!!!
Właśnie dziś przejrzałem na oczy i zrezygnowałem z polisy!! To nie ma nic wspólnego z pomocą prawną!!! w Przypadku kiedy miałem zderzeniem z dzikiem odp. brzmiała "nie podejmujemy dalszych kroków poniewaz jest zbyt małe prawdopodobieństwo wygrania tej sprawy" i na tym koniec! czyli pomagają tylko w sprawach 100% wygranych ale na co nam w tej sytuacji adwokat?? myślę że wtedy każdy sam sobie poradzi! ale to jeszcze nic czasza goryczy została przelana w ostatniej poradzie prawnej!! zapytałem sie jak mam wypełnić mandat z foto radaru? odp. brzmiała "prosze napisać prawde" przecież ja nie dzwonie do DAS i nie oczekuję że ktoś mnie bedzie uczył kłamać!!! do tego wszystkiego pani prawnik stwiersziła że czas skończyć tą rozmowę bo to nie ma sensu!!! a to ja dzwoniłem na swój koszt i ta ja płacę za porady prawne i to ja powinieniem decydować kiedy została mi udzielona porada prawna i kiedy kończymy rozmowę!!! zadzwoniłem do DAS połączyli mnie z nastepnym adwokatem gość udzielił mi kilka informacji na temat mojego mandatu i na tym był koniec mojej reklamacji!! po czym poinformowałem tego mecenasa że rezygnuję z polisy!!! termin płatności polisy dobiegał konca w marcu!! oczywiście nikt sie mną nie zainteresował i ze mną nie skontaktował jedynie wysłano mi druk na kolejną wpłate!!! po około 2 miesiącach zadzwoniła do mnie pani z DAS i była bardzo zdziwiona że nie złożyłem pisemniej reklamacji tej porady bo to jest jedyny sposób reklamacji!! więc nie rozumiem kto przyjął moją reklamacje i niby załatwił ją telefonicznie!! okazuję sie że w celu rezygnacji z polisy trzeba też złożyć pisemne wypowiedzenie!! oczywiście tez nikt o tym nie informuje!! na szczęście ja jestem już uwolniony od DAS!! i przestroga dla wszystkich!! dobrze się zastanówcie zanim cokolwiek podpiszecie!! bo DAS to tylko wyrzucone pięniądze w błoto !!!!!!!!!!!!!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.