X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.60 (255 głosów)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Forum - ściema

2013-04-04 20:31 czwartek ~marcin 1987
W zeszłym roku tj. 2012 miałem rozmowę z agentem DASa (polecił mnie znajomy który kupił polisę). Nie za bardzo chciało mi się z agentem umawiać, ale po 3 czy 4 telefonie pomyślałem, że się spotkam, żeby mnie więcej nie nękał. Agent opowiadał o produkcie, jak działa, co obejmuje itd. Powiedziałem, że potrzebuje kilka dni na zastanowienie i dam mu odpowiedz - i tu zaczynają się schody. Wszedłem na google wpisałem "opinie das", przeczytałem kilka i uznałem, że nie będę ryzykował zakupu polisy. Jest kwiecień 2013, mam rozjeb... samochód i nie mogę odzyskać od TUW kasy, na dodatek nie wiem czy żonę przyjmą do pracy po urlopie wychowawczym (koleżankę zwolnili). Wczoraj tj. 3 kwiecień podpisałem polisę z DAS - wiem, że nie wezmą już moich spraw, ale nie chcę być już frajerem, który przez to głupie forum straci kolejną kasę. Wstyd mi to trochę pisać, ale uznałem, że mój przykład może być przestrogą dla tych którzy myślą, że im się nic w życiu nie stanie, bo do tej pory było ok. Życie jest brutalne i nie przewidywalne, myślę, że z das-em będzie chociaż łatwiejsze. PS. Nie komentujcie mojego wpisu, bo nie mam czasu na odpowiadanie "anonimowym" osobom, choć zdaje sobie sprawę, że też jestem na tym forum anonimowy.
  • 2013-06-03 16:11 poniedziałek ~Były klient DAS | [+] odpowiedz
    no to powodzenia. Teraz jak będziesz miał stłuczkę to będziesz miał dwa problemy. Jeden ze stłuczką i drugi z DAS. Właściwie jestem przekonany że takie teksty jak powyższy piszą sami agenci DAS żeb... czytaj dalej »
  • 2013-05-06 21:10 poniedziałek ~oplo21 | [+] odpowiedz
    ściema to ten tekst, powodzenia życzę miałem już w tym polisę miało być tak pięknie, polisa obejmuje sprawy związanie z nieruchomością, jak co do czego dostajesz odpowiedź że kupiłeś mieszkanie parę l... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.