X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.58 (252 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Odradzam !!!! Naciągacze !!!

2015-08-18 07:05 wtorek ~Sylwia
Tylko przy podpisaniu umowy Pan pożal się Boze przedstawiciel wyjaśniał na prymitywnych przykładach jaka to maja moc w przeróżnych sprawach , niestety po podpisaniu umowy na przełomie roku DAS nie pomógł ani razu pomimo moich kilkukrotnych prób zawsze znajdowali wymówkę dlaczego Robertem zakresie nic nie mogą , mało tego w sprawie z moim byłym pracodawca "prawnik" udzielił mi rady wprowadzając mnie w błąd sprawa była w sądzie , nie dajcie sie naciągnąć oszuści i prawnicy z odrzutu!
 • 2015-12-16 13:50 środa ~kamilKO | [+] odpowiedz
  A ja mam zupełnie odmienne zdanie i nie rozumiem tych opinii. Z życia wzięte – w ubieglym roku miałem wypadek samochodowy nie z mojej winy (auto słuzbowe, sprzet słuzbowy), na szczęście tez ... czytaj dalej »
 • 2015-12-15 12:54 wtorek ~martyna | [+] odpowiedz
  A ja mam zupełnie odmienne zdanie i nie rozumiem tych opinii. Z życia wzięte – w ubieglym roku miałem wypadek samochodowy nie z mojej winy (auto słuzbowe, sprzet słuzbowy), na szczęście tez ... czytaj dalej »
 • 2015-12-07 16:21 poniedziałek ~reww | [+] odpowiedz
  To smutne, że ludzie kupują i nie rozumieją co mają. Tak jak powyżej wspomniano, D.A.S. nie jest firmą prawniczą ani kancelarią. To Ubezpieczyciel, który płaci za Twojego prawnika, opłaca koszty sądow... czytaj dalej »
 • 2015-12-10 10:41 czwartek ~Lukas | [+] odpowiedz
  Popieram przedmowcę. Das to firma ktora sie zajmuje ubezpieczeniem ochrony prawnej i trzeba to wiedziec na wstepie. Po drugie primo- czytac umowy, to nie bedzie nieporozumien, a po trzecie primo- jesz... czytaj dalej »
 • 2015-09-21 11:31 poniedziałek ~Rudi_75 | [+] odpowiedz
  Zupełnie tego nie rozumiem, musiałeś wykręcić zły numer telefonu. Ja zawsze załatawiałem wszystko przez infolinię i nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem odpowiedzi. Znajomy wykupił z DAS ubezpiecze... czytaj dalej »
 • 2015-09-17 18:00 czwartek ~fachowiec | [+] odpowiedz
  A więc tak: DAS nie jest firmą prawniczą tylko ubezpieczeniową i zadaniem DAS jest płacenie za obsługę prawną klientów i za koszty sądowe jeżeli sprawa trafia do sądu. Jeżeli sprawa była spoza zakresu... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.