X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.60 (255 głosów)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Polisy z parkingu

2016-03-18 11:33 piątek ~Kierowca
Jestem kierowcą TIR-a i kiedyś jak stałem na parkingu podszedł do mnie człowiek, który przedstawił się jako przedstawiciel DAS. Znałem tą firmę z naklejek na samochodach. Chciał mi sprzedać ochronę prawną DAS. Opowiadał, że DAS pomoże mi we wszystkim - spadki, rozwody, problemy z pracodawcą itp. Wydawało mi się to za piękne i postanowiłem po powrocie do domu sprawdzić to w internecie. Zarejestrowałem się na stronie DAS jako klient. Jeszcze tego samego dnia odezwał się do mnie przedstawiciel DAS, z którym spotkałem się po paru dniach. I jakie było moje zdziwienie, że jednak DAS nie pomoże mi we wszystkim jak to pięknie opowiadał Pan na parkingu. Pomoże w sporach z pracodawcą, w przypadku wypadków drogowych, sporach z ubezpieczycielami, ale nie w rozwodach, alimentach itp. tak jak czarował człowiek na parkingu. Uważajcie na naciągaczy parkingowych z DAS - mówią wszystko co chcecie usłyszeć.
 • 2016-04-26 13:34 wtorek ~wojtek | [+] odpowiedz
  Świetnie. Pan od polisy z parkingu chciał za 35 zł. miesięcznie mieć do dyspozycji kancelarię mecenasa Dubois. Niezły żart.
 • 2016-03-21 13:54 poniedziałek ~Krys | [+] odpowiedz
  Ja też nie polecam kupować byle gdzie, a zwłaszcza na parkingu gdzie kręci się k.... i złodziej.Zadzwoniłem na infolinię i kupiłem u normalnego przedstawiciela, który umówił się ze mną i przyjechał do... czytaj dalej »
 • 2016-03-21 13:54 poniedziałek ~Krys | [+] odpowiedz
  Ja też nie polecam kupować byle gdzie, a zwłaszcza na parkingu gdzie kręci się k.... i złodziej.Zadzwoniłem na infolinię i kupiłem u normalnego przedstawiciela, który umówił się ze mną i przyjechał do... czytaj dalej »
 • 2016-03-21 09:40 poniedziałek ~Mroton | [+] odpowiedz
  Pamiętajmy o tym, że w każdej firmie pracują różni ludzie. Mi akurat polisę (nomen omen też na parkingu) sprzedawała kobieta. Mechanizm ten sam, ale na moje pytanie dotyczące spraw związanych z prawam... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.