X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.58 (252 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Stanowczo odradza ex kierownik sprzedaży!

2010-06-21 20:12 poniedziałek ~kierownik
Jak w temacie, przedstawicieli uczy się zgrabnych zdań oraz pokazowych kraks na karteczkach w tym zakresów ubezpieczenia, gorzej już jest jeżeli chcemy dochodzić swoich praw, wtedy dział prawny (szkolony na spławianie klienta) jeżeli już zechce udzielić porady będzie się starał zniechęcić Cie do złożenia sprawy lub znalezienia czegoś dzięki będzie mógł Cię spławić bo nie spełniłeś warunków ubezpieczenia. BARDZO DUŻE ograniczenia w OWU radze czytać co się podpisuję, wyłączenia i wykluczenia jedno po drugim na spokojnie czytając to to ubezpieczenie nie nadaję się nawet do pchania karuzeli... są oczywiście przypadki, że DAS się czymś zajął ale to rodzynki... nie z tego firma żyje, że pomaga
 • 2010-06-24 00:47 czwartek ~Agent D.A.S. | [+] odpowiedz
  Głupoty kolego wypisujesz, jeśli byłeś kierownikiem sprzedaży to do twoich obowiązków należało szkolić nowych agentów, więc to od ciebie zależało jak ich wyszkolisz, Każdy kierownik szkoli swoich agen... czytaj dalej »
 • 2010-08-03 02:55 wtorek ~ex kierownik | [+] odpowiedz
  Siedzieliśmy ex-kolego po dwóch różnych stronach biurka i tak też jak bardzo nas to różniło tak też wpływa na pryzmat i postrzeganie tej firmy, moje informacje a Twoje to dwie różne bajki, zatem nie w... czytaj dalej »
 • 2010-09-07 19:42 wtorek ~RYDZ6666 | [+] odpowiedz
  NIE WYPADA BYĆ SĘDZIĄ WE WŁASNEJ SPRAWIE !!!!!! JESTEŚ POWIĄZANY Z TĄ FIRMĄ TO SIĘ NIE WYMĄDRZAJ. W KOŃCU JESTEŚ NA JEJ GARNUSZKU A ZYJESZ Z NASZYCH CZĘSTO WYMUSZONYCH SKLADEK !!!!!
 • 2011-09-13 18:12 wtorek ~dzik | [+] odpowiedz
  Ja nie mogę... "Wymuszane składki"? Może siłą? Ja myślałem, że w RP jest swoboda umów. Nie podoba się to nie podpisuj jeden z drugim. Ejkum kejkum Olo ratuj. ::) Hihihi
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.