X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

ERGO Hestia

Odpowiedź do komentarza:

olewanie klienta
mam nadzieję że ostatni raz mam do czynienia z hestią.po kolizji której klient Hesti był winowajcą zaczynają się moje kłopoty skończyło się gościowi ubezpieczenie 4 dni przed kolizją ale nie zerwał umowy ,z automatu powinna być przedłużona(pytałem na infolinii nie zrezygnował)rzeczoznawca był szybko i to tyle dobrego od hestii.musiałem wszystkie dokumenty sam załatwiać bo co dzwoniłem to mówili że muszą dostać odpowiedź z policji.Szkopuł w tym że wysyłają takie ważne dokumenty zwykłym listem,tak że naprawdę nie można sprawdzić czy wysłał to Kubuś Puchatek czy nikt.Pomimo moich reakcji typu załatwienie notek z policji tempo załatwiania zero.kazałem sobie wysłać decyzję e-mailem po paru dniach znowu dzwonię i odpowiedź jest taka ,że wysłali pocztą kilka dni wcześniej.Znowu nerwy podaję jeszcze raz e-mail i odpowiedź dochodzi,oczywiście po ponad miesiącu dowiaduję się(chociaż pismo ma datę tydzień wstecz) że jest odmowa wypłaty że jak chcę mogę wystąpić na drogę sądową lub upoważnić ich do wysłania do funduszu gwarancyjnego.Pan z infolinii mówi że jeżeli wyślę pismo z powrotem podpisane e-mailem to będzie likwidator miał je na biurku zaraz.minął tydzień dzwonię i słyszę że były święta dopiero drugi dzień są po świętach w pracy i spróbują napisać monit do likwidatora żeby przyspieszyć sprawę.Tak naprawdę firma leje grubym sikiem na klienta.Mija 10 dni od niby wysłania przez nich pisma i ja znowu nic nie mam,Kubuś chyba znowu zapił i zgubił przesyłki ale , że są to nie polecone można zwalić na pocztę. "Firma szybka solidna wszystkiego się dowiesz w mgnieniu oka POLECAM!!!" mówi mi ,że jak
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.