X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

ABSURT, FARSA, PRZESTROGA DLA INNYCH PRZED GOTHAER!!!!!!! C.D.

2016-04-22 11:50 piątek ~Pokrzywdzony przez Gothaer
Przestrzegam wszystkich przed firmą GOTHAER.Nie skuście się niską składką, którą zaproponuje Wam agent ubezpieczeniowy. Mam AC serwis - najwyższą składkę jaka mogła być. Wszystko co było napisane w komentarzach u poprzedników potwierdziło się podczas rozliczania mojej szkody. Technik likwidujący szkodę brak odpowiedzialności, brak kontaktu. Oględziny szkody dosłownie jak z miejsca zbrodni. Uwierzcie mi... czułem się bardzo upokarzająco...Przedłużająca się w nieskończoność procedura rozpatrywania szkody. Po dwóch tygodniach usilnych próśb otrzymałem kalkulację szkody, oczywiście wyszła szkoda całkowita...zaniżona wartość samochodu o przeszło 30%, gdzie pół roku wcześniej agent ubezpieczał mi samochód według nich zawyżonej wartości. Po kalkulacji napisałem pismo o rzetelną wycenę auta, zarzuciłem Towarzystwu bezzasadne korekty, poprzez które zaniżyli mi wartość samochodu przed szkodą. Mija miesiąc i nic (półtora miesiąca od szkody). Kontakt z infolinią w trakcie tych 30 dni - oni nic nie wiedzą - oddzwonią. Myślicie, że oddzwonili? Niestety nie. No i minęły te magiczne 30 dni wg OWU i ustawy o ubezpieczeniach bez łaski powinni co kolwiek napisać w piśmie zwrotnym. A tu ani widu ani słychu. 30 dzień kontakt z infolinią 16.30, osoba po drugiej stronie słuchawki mówi, że jeszcze nie koniec dnia i proszę czekać na odpowiedź. Myślicie, że odpisali... Niestety nie było odpowiedzi na odwołanie. Natomiast UWAGA! próba dojścia do porozumienia poprzez odwołanie skutkowało PISMEM DECYZJĄ ODMOWNĄ BEZ PODANIA PRZYCZYNY!!!!!!!!!!!! SZOK BANDYTKA W BIAŁY DZIEŃ. Chętnym prześlę na maila te pismo. Oczywiście wspomnę, że takie praktyki są niezgodne z prawem czyli Ustawą o ubezpieczeniach oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia TU GOTHAER. Cóż zastanawiam się co teraz zrobić... PS. Likwidatorem merytorycznym była Pani Klaudia Kołodziejewska. Pozdrawiam wszystkim uciemiężonych przez firmę Gothaer. Sprawę zgłosiłem do sądu...
  • 2016-04-23 18:44 sobota ~Klienci Gothaer | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie, W zwiazku z tym ze ja również zostalem w sposob skandaliczny potraktowany przez Gothaer w kwestii rzetelnosci rozpatrzenia mojej sprawy jak i obslugi klienta, planuje wystosowanie pism... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.