X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.34 (381 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

BEZNADZIEJNE TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE!!!

2015-10-06 21:34 wtorek ~zdegustowana! i to bardzo
2 tygodnie temu mieliśmy z mężem stłuczkę z naszej winy jak się później okazało oczywiście AC wykupiliśmy w jak się teraz okazało najgorszej firmie ubezpieczeniowej jaka istnieje mianowicie Gothaer. Od tamtej pory jedyne co zdążyli zrobić ( po codziennym wydzwanianiu do nich), to oględziny samochodu i wycenę która i tak okazała się dużo bardziej zaniżona niż przedstawiono nam ją w serwisie gdzie zostawiliśmy samochód.. i jedyne co słyszę na infolinii to likwidator ma czas do 30 dni na wydanie opinii.. mówię stanowcze NIE! tej firmie i na pewno nie przedłużymy już w niej ubezpieczenia!!!! Zero kompetencji!
 • 2015-10-15 21:49 czwartek ~Małgorzata Czyż | [+] odpowiedz
  Nie ubezpieczajcie tam swoich dzieci w placówkach szkolnych lub przedszkolnych, bo to po prostu wyrzucone pieniądze. A sposób traktowania klienta to po prostu skandal. Aż dziw, że prze obecnej konkure... czytaj dalej »
 • 2015-10-13 10:34 wtorek ~jacek | [+] odpowiedz
  Odwołanie to tylko mydlenie oczu, gra na czas. Mimo że też mam AC /wykupioną wersję serwisową/, to reklamacja też nie została uznana. Mogę odwołać się do sądu, tak odpowiedziano w piśmie. Samochód cze... czytaj dalej »
 • 2015-10-07 14:17 środa ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowni Państwo, W odpowiedzi na Państwa komentarz dotyczący opieszałości w procesie likwidacji szkody prosimy o przesłanie numeru szkody na adres internet@gothaer.pl. Sprawa zostanie potraktowana pr... czytaj dalej »
 • 2015-10-07 18:11 środa ~xxxx | [+] odpowiedz
  Wlasnie sie przekonalem ze w Tej firmie pracuja zlodzieje i oszusci.
 • 2015-10-08 16:01 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, W związku z zamieszczoną powyżej opinią na temat działalności Gothaer TU S.A. bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres internet@gothaer.pl i opisanie sytuacji, której wynikiem j... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2015-12-28 17:37 poniedziałek ~JAROX | [+] odpowiedz
  JESTEM DOBREJ MYŚLI -CZEKAM NA RZECZOZNAWCĘ
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.