X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.34 (381 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Całkiej dobra firma

2009-05-25 20:56 poniedziałek ~Tomasz
jedno z lepszych Towarzystw .Maja chyba najlepiej wyszkoloną likwidację szkód - pełna fachowośc i kompetencja. Nawet dobrze płacą odszkodowania
 • 2014-11-27 21:09 czwartek ~Gothaer ukarany przez KNF | [+] odpowiedz
  KNF ma stronę do składania skarg na ubezpieczycieli. Link do strony to: https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/skarga_na_zaklad_ubezpieczen.jsp
 • 2013-10-22 12:03 wtorek ~dorota | [+] odpowiedz
  Pewnie opinię wystawił pracownik!!!!!! Myślą że ludzie sąnaiwni.
 • 2013-03-19 07:43 wtorek ~ubezpieczony w Gothaer | [+] odpowiedz
  GOTHAER to jedno wielkie nieporozumienie. [wymoderowano treści obraźliwe] Fachowość i kompetencja to nieznane kadrze tej Firmy terminy. Tylko ktoś związany z tym ubezpieczycielem może pisać takie bred... czytaj dalej »
 • 2012-04-11 13:46 środa ~maciej | [+] odpowiedz
  szczególnie pan. [ochrona danych osobowych] Likwidator Merytoryczny od 17.01 do 11.04 meczy wyplate 1000zl szkoda gadac tylko uciekac od takiego towarzystwa -choc to okreslenie na wyrost
 • 2012-03-19 16:29 poniedziałek ~JZG | [+] odpowiedz
  I po co pracownicy PTU piszą takie rzeczy, jeśli i tak wiedzą jak sami działają. Darujcie sobie. Jesteście najgorszą firmą. Właściciele waszych polis OC powinni chyba mieć duże naklejki PTU by na nic... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2012-02-23 16:40 czwartek ~dario | [+] odpowiedz
  z całą odpowiedzialnością, nie polecam, dostałem właśnie wycenę szkody z OC sprawcy, klient PTU, nie będę rozwijał wątku, na przysłowiowe waciki, oddam auto do ASO i wtedy kosztorys razy 4.
 • 2010-02-03 16:31 środa ~- | [+] odpowiedz
  Niekompetencja na całego, zero profesjonzalizmu, odsyłaja z kwitkiem, gdyz nie potrafią poradzic sobie ze sprawą; nie odbieraja telefonów, a jak sie już do nich dodzwoni to albo im system pada albo ka... czytaj dalej »
 • 2009-12-28 17:38 poniedziałek ~Oszukiwany | [+] odpowiedz
  Chyba ktoś na głowe upadł jak twierdzi że PTU to "porządna firma " TOTALNE DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i OSZUŚCI;KŁAMCY a pisze o oddziele w Szczecinie. Ale z tego co czytam wynika że wszę... czytaj dalej »
 • 2009-11-06 14:50 piątek ~abc | [+] odpowiedz
  super likwidacja. Od maja likwiduję szkodę z polisy sprawcy. Od maja nie mogę się dzodzwonić; albo nikt nie odbiera, albo odbiera portier i mówi, że wszyscy są na szkoleniu. Na maile w ogóle nie odpow... czytaj dalej »
 • 2009-10-02 21:05 piątek ~imagowski | [+] odpowiedz
  jesteś kamca pisząc coś takiego!!!!!!!
 • 2009-07-31 22:33 piątek ~Piotr | [+] odpowiedz
  Jest to chyba jakiś wyjątek.Oczywiście takie się mogą zdarzyć. Generalnie PTU nie jest firmą z górnej pułki.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.